به گزارش ورزش 11، پیروزی دو بر صفر مقابل تاتنهام در فینال جام اتحادیه موجب شد تا چلسی به همراه ژوزه مورینیو به نخستین جام این فصل خود دست پیدا کند. چلسی که اکنون در صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد و به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم رسیده است. تیری آنری تاکید کرد آبیهای لندن میتوانند در این فصل از رقابتها دو جام دیگر هم کسب کنند.

چلسی در دیدار رفت لیگ قهرمانان اروپا نیز در زمین
پاری سن ژرمن با تساوی یک بر یک به کار خود پایان داده و این شانس را دارد تا با پیروزی در خانه خودی، راهی یک چهارم نهایی شود. همچنین، شکست دو بر یک منچسترسیتی مقابل لیورپول در این هفته از رقابتهای لیگ برتر انگلیس میتواند به افزایش فاصله چلسی با سیتی در صدر جدول رده بندی منجر شود.

تیری آنری که پیشتر به عنوان مهاجم در تیمهای آرسنال، یوونتوس،
بارسلونا و نیویورک ردبولز به میدان میرفت، اکنون به عنوان مفسر شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس مشغول به فعالیت است. او در مورد قهرمانی چلسی گفت: بر این باور هستم آنها میتوانند در این فصل سه گانه را کسب کنند. این تیم تمام کیفیتی که برای کسب این سه جام در طول فصل نیاز است را دارد. زمان به همه ما ثابت خواهد کرد.

آنری افزود: خیلی دوست دارم بازی برگشت چلسی مقابل پاری سن ژرمن را تماشا کنم. بدون شک بازی فوق العادهای از آب درمیآید. اگر آنها موفق به شکست پاریسیها شوند، حریف بایرن مونیخ، رئال مادرید و یا بارسلونا خواهند شد.