' خوزه مورينيو' احتمال بازگشت به باشگاه چلسي و يا هدايت تيم ملي انگليس را رد کرد و گفت قصد دارد قرارداد خود با رئال مادريد را تمديد کند.

به گزارش دیلی میل، این مربی 49 ساله گفت:آینده من دستاورد های بیشتر و نتایج بهتر همراه با رئال مادرید است. می خواهم بیشتر در مادرید بمانم تا جای کوچکی در تاریخ این باشگاه داشته باشم.

تیم مورینیو در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف با بارسلونا صدرنشین لالیگا است. در صورتی که رئال مادرید همراه با او قهرمان این فصل لالیگا شود؛ مورینیو نخستین سرمربی در دنیای فوتبال خواهد بود که در چهار کشور مختلف جام قهرمانی لیگ را در دست می گیرد.

وی گفت : من و باشگاه رئال مادرید یک پروژه را شروع کرده ایم و می خواهیم آن را ادامه دهیم. بخشی از این تیم بودن به عنوان یک مربی برای من تجربه ای فوق العاده و فراموش نشدنی است.

مورینیو ، رئال مادریذ را یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا توصیف کرد و افزود: در اینجا احساس خوشحالی می کنم. فکر می کنم آنها به من اعتماد دارند و هواداران و مدیران باشگاه به طور کامل از من حمایت می کنند.

وی ارقام و رکوردهای رئال مادرید در زمان مربیگری خود را '''' بسیار خوب'''' توصیف کرد ولی گفت که این کافی نیست و قصد دارد بیشتر در این باشگاه بماند تا این ارقام را به '''' عنوان'''' تبدیل کند.

مورینیو گفت: زمانی که در میلان بودم احساس خوبی داشتم ولی فکر کردم باید مربی رئال مادرید شوم تا در آینده احساس کنم جزوی از بزرگان بوده ام. در این مدت تجربیات مثبت بسیاری کسب کرده ام و البته تجربه های منفی هم داشته ام؛ مانند همه بخش های زندگی.

سرمربی رئال مادرید اضافه کرد: تجربه رئال مادرید برایم فراموش نشدنی و فوق العاه بوده و به پیشرفت کارم کمک کرده است.

وی صحبت درباره بهترین و بدترین لحظات زندگی خود در دوران حضور در رئال مادرید را '''' دشوار'''' خواند و گفت: به لحاظ عملی، بهترین لحظه زمانی است که قهرمان می شوید و بدترین لحظه، زمان باخت است، مانند خداحافظی با لیگ قهرمانان اروپا.

مورینیو سرنوشت قهرمانی لالیگا را تا این زمان نامشخص خواند و گفت: اگر نتوانیم به قهرمانی برسیم به این دلیل خواهد بود که بارسلونا دیدارهای آخر لیگ را تماشایی و غیرمنتظره بازی کرده است و یا اینکه ما نتوانسته ایم به خوبی به کارمان ادامه دهیم.

سرمربی رئال مادرید افزود:پرونده قهرمانی این فصل لالیگا هنوز باز است و امتیازهای زیادی مانده است. ما همچنان با قدرت به کارمان ادامه می دهیم البته نمی گویم همه بازی ها را می بریم چون ممکن است تساوی یا شکست هم داشته باشیم ولی تا آخر به کمپین خود برای قهرمانی ادامه خواهیم داد.