طارمی: گلزدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن وظیفه من است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: طارمی: گلزدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن وظیفه من است

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

طارمی: گلزدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن وظیفه من است

پرسپولیس اف سی :
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مهاجم هستم و گلزدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفهام است.
    مهدی طارمی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل بنیادکار اظهار داشت: نیمه اول، بازی متعادل بود و ما در این شرایط به گل رسیدیم. بعد از گل نوری فشار بنیادکار بسیار زیاد شد که طبیعی بود اما خوشحالم که توانستیم از آن فشار با 3 امتیاز خارج شویم.وی درباره صحنه پنالتی که مدافع بنیادکار روی او مرتکب شد، خاطرنشان کرد: خطای بازیکن بنیادکار روی من صددرصد پنالتی بود، ضمن اینکه داور یک پنالتی محرز دیگر روی عالیشاه را نگرفت. فکر میکنم داور «رویش» نشد 2 پنالتی پشت سر هم برای ما بگیرد.مهاجم پرسپولیس در خصوص تأثیرگذاریاش در بازیهای اخیر این تیم عنوان کرد: فکر نمیکنم کار خاصی انجام داده باشم. من مهاجم پرسپولیس هستم و گلزدن، پنالتی گرفتن، پاس گل دادن و تأثیرگذار بودن برای پرسپولیس وظیفهام است.طارمی در مورد بازی 26 فروردین پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت: بازی سختی در عربستان داریم و اگر این تیم را شکست دهیم صددرصد از گروهمان صعود میکنیم. میخواهیم هر طور که شده این کار را انجام دهیم تا اقتدار خودمان را در آسیا ثابت کنیم.وی درباره مصدومیتش در بازی پرسپولیس و بنیادکار عنوان کرد: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم که آن هم به خاطر ساعت بد پروازمان به تاشکند بود. ساعت 2 بامداد به تاشکند رسیدیم اما 3،4 ساعت در فرودگاه معطل شدیم و یکی، دو ساعت هم در هتل ما را اذیت کردند. در این شرایط زمان خواب ما به هم ریخت و در بازی به غیر از من چند بازیکن دیگر هم دچار گرفتگی عضله شدند.طارمی در واکنش به نتایج دیگر نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: امیدوارم نفت و فولاد بتوانند در ادامه لیگ قهرمانان آسیا نتایج بهتری بگیرند و این اتفاق هم رخ میدهد. تراکتورسازی نیز با پیروزی خانگی مقابل الاهلی شرایط خوبی پیدا کرده و میتواند نتایج بهتری بگیرد.مهاجم پرسپولیس در مورد بازی روز یکشنبه این تیم مقابل تراکتورسازی در چارچوب هفته بیستویکم لیگ برتر، خاطرنشان کرد: در این شرایط برای برد به تبریز میرویم و میخواهیم وضعیت خوبمان را در لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر هم ادامه دهیم.طارمی در پایان در خصوص اینکه چند روز پیش گذرنامه خود را تحویل فدراسیون فوتبال داده و احتمال دارد به اردوی اروپای تیم ملی دعوت شود، به تسنیم گفت: واقعاً از این مسئله بسیار خوشحال هستم و از کیروش به خاطر اعتمادی که به من کرده تشکر میکنم. امیدوارم اگر به تیم ملی دعوت شدم همانند پرسپولیس بازیکن مثمرثمری باشم.

2. 7 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (6th March 2015), 888 (6th March 2015), Arash 1990 (6th March 2015), Love2013 (6th March 2015), s A r A (6th March 2015), SALAMI-FC (6th March 2015), Zayed FC (6th March 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    طارمی امیدوارم تو بازی حساس با تراکتور هم گلای 3 امتیازی برامون بزنی

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (6th March 2015)

نام واقعی
    mohammad
    استاتوس
    پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Inter-Milan | Italy
    تشکر شده 4,931 بار در 1,545 ارسال