” با همین روش سه بار قهرمان اروپا شدم”
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ” با همین روش سه بار قهرمان اروپا شدم”

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

” با همین روش سه بار قهرمان اروپا شدم”

مرجع خبری رئال مادردی : کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی در مورد باز یمقابل اتلتیک بیلبائو در سن مامس صحبت کرد.
    کاشته های رونالدو :” این بحث کاملا مشخص است ، رونالدو کاشته های سمت چپ دروازه را می زند و بیل سمت دیگر را .”

مودریچ :” او در لیست قرار نگرفته است. سه شنبه در لیست بازی مقابل شالکه حضرو می یابد. بین ایارا ، لوکاس و خدیرا برای حضور در ترکیب مردد هستم.”

استادیوم فینال کوپا :” نری ندارم. این بحثی است که باشگاه در موردش تصمیم می گیرد و من نمی توانم نظری بدهم. در این فینال حضور ندارم و نمی خواهم که نظری بدهم.”

نگرانی در مورد روند تیمی :” اعتماد به نفس دارم. در مقطع مهمی از فصل قرار دارم. حالا همه بازیها حائز اهمیت بسیاری هستند. در لالیگا صاحب برتری هستیم و در اروپا نتیجه خوبی کسب کرده ایم. سال
    گذشته جام های زیادی بردیم و به تیم کاملا اعتماد دارم. مطمئنم که فصل خوبی تا آخرین لحظه خواهیم داشت.”

دانیلو :” همه بازیکنانی که در اروپا حضور دارند را می شناسم. با دانیلو هم آشنا هستم. در مورد خریدها صحبت نمی کنم چون که در حال حاضر به آنها فکر نمی کنیم. او را مثل خیلی از بازیکنان دیگری که در
    موردشان صحبت می شود دوست دارم.”

انتقادات در هفته اخیر :” همه هفته ها همین اتفاقات رخ می دهند. تیم برای بازی فردا خوب تمرین کرده است. باید به انتقادات عادت کرد.این آخرین هفته ای نخواهد بود که مورد انتقاد قرار می گیرم. اعتماد
    به نفس و رفتارم عوض نمی شود. اگر به عقب برگردم هم آن تعویض را تکرار می کنم ، ایارامندی تعادل بیشتری به تیم داد.”

رفتار :” هر بازی داستان خودش را دارد. بازیهایی هستند که خوب شروع می شوند و برخی بازیها متفاوت هستند. این اتفاقات در فوتبال رخ می دهند. سعی می کنیم که هیجان و جدیتمان را عوض کنیم اما گاهی
    موفق نمی شویم. بازی فردا یک بازی بسیار جدی خواهد بود چرا که حریف فشار می آورد و باید واکنش خوبی داشته باشیم. بازیکنان تلاش خواهند کرد.”

نقطه قوت اتلتیک :” جدیتشان است. فشار زیادی توسط اتلتیک در خانه اش به ما وارد می شود. بردن در سن مامس همیشه مشکل است و باید فشار و تلاش زیادی داشته باشیم.”

اودگارد ” خوب کار کرده است. بر اساس برنامه پیش می رود. شخصیت و کیفیت بالایی دارد. مدت کمی این جا بوده است. فکر نمی کنم که در لیست سه شنبه باشد چرا که مودریچ بر می گردد و لیست به اندازه
    کافی پر است.”

لاذلیگا :” لالیگا را رئال ، بارسا یا حتی اتلتیکو می توانند ببرند هر چند که شاید شانسشان کمتر دانسته شود. اگر ما قهرمان نشویم طبیعتا تیم قهرمانی آن را برده است.”

مشکل گل نزدن :” کمی در خط حمله فرصت طلبی را از دست دادیم. در خط دفاع سریغ بازی نمی کنیم و در ایجاد موقعیت در مقابل تیمهایی که بسته بازی می کنند مشکل داریم.”

لوکاس یا ایارا :” وقتی یک بازیکن با دیگری مقایسه شود نکات ریزی مشخص می شوند. لوکاس مقابل شالکه باز یمی کرد. بازی کرد چرا که سرحال تر بود. حضئورش و نقشی که در بازی داشت را دوست داشتم.
    این اتفاقاتی کوچک و جزئی در بازی است.”

قابل اتکا :” هویت داریم اما قرار نیست که همیشه بتوانیم بهترین عملکرد را درون زمین داشته باشیم. باید به تلاش ادامه بدهیم چرا که فلسفه ما و کلید قهرمانی ما همین است. خوب کار کره ایم و به تلاش
    ادامه می دهیم.”

تغییرات در پایان بازی :” با بازیکنان در مورد تعویض ها صحبت کردم. به آنها گفتم که حتی یک دقیقه حضورشان هم می تواند برای پیروزی مهم باشد. این یک بحث شخصی نیست. شنیده ام که در یکی از تیمها می
    گفتند که تیم بالاتر از هر چیزی است. برای ما نیز همین است. بازیکنان به خوبی درک می کنند. خسه عصبی شد ، با او صحبت کردم و درک کرد.”

حمایت مدیر :” از اولین روز حمایت باشگاه را حس کردم. یادم است که زمانی در یک تیم از من خواستند که سختگیر تر باشم و روشم را عوض کنم اما وقتی این کار را کردم و خوب پیش نرفت. با همین سبک و
    آرامش نتوانستم که سه بار قهرمان اروپا شوم.”

بی جایگزین ها :” فکر نمی کنم که گفتن این که برخی بازیکنان ثابت و دست نخوردنی هستند. فک رنمی کنم که اثر منفی روی بقیه بگذارد.”

راموس و خامس :” خامس به تمرینات تیمی اضافه نشده است. راموس یکشنبه به تیم بر می گردد و برای بازی مقابل لوانته آماده خواهد بود.”

مثل اسپانیا ، آیا در ایتالیا هم برخی تیمها سرود را هو می کنند ؟ ” ماجرای ایتالیا فرق دارد. کسان زیادی نیستند که بخواهند هو کنند. این اتفاق رخ نمی دهد. البته کشور ما هم مثل اسپانیا دموکراتیک است. ”

چه کسی به جای دانیلو از رئال می رود ؟” نیازی نیست که در این باره با آربلوا یا کارواخال صحبت کنم. آنها به شنیدن این شایغات که در این مقطع از فصل عادی است ، عادت دارند.”

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (7th March 2015)