زندگی خصوصی آقای کی روش و بانو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: زندگی خصوصی آقای کی روش و بانو

 1. #1


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک

  زندگی خصوصی آقای کی روش و بانو
  زندگی خصوصی آقای کی روش و بانو

  اولین سفر خانوادگی كیروش در ایران در روزهای اول حضورش در كشورمان بود. او اوایل اردیبهشت 1390 همراه با همسرش پائولا به اصفهان سفر كرد...


  مجله زندگی ایده آل - حامد اردهالی: خیلیها این روزها به دنبال دلیل اصلی محبوبیت كارلوس كیروش، سرمربی تیمملی فوتبال كشورمان هستند؛ مربی پرتغالی كه هر چند در جام ملتهای آسیا نتوانست آرزوی 40 ساله ایران را برآورده كند با این حال نه تنها از محبوبیت او كم نشد بلكه باعث شد تا پس از این رقابتها با تشویق مردم در فرودگاه و حمایت بیسابقه مردم روبهرو شود. اما بهراستی دلیل اصلی محبوبیت او چیست؟ در این مطلب سعی كردیم زوایای تازهای از زندگی این مربی پرتغالی را مورد بررسی قرار دهیم.

  متولد موزامبیك

  كارلوس كیروش در اول مارس ۱۹۵۳ در نامپولا موزامبیك به دنیا آمده و كودكی خود را در آنجا گذرانده است. با اینكه پدرش همچنان در موزامبیك است اما وی پس از چند سال زندگی در آن كشور به پرتغال مهاجرت كرده و در آنجا به زندگیاش ادامه میدهد. پدر كیروش كارمند شركت راهآهن «فروویااریو» شهر نامپولا بود و مشكلات مالی خانواده او سبب شد تا كارلوس بیش از پیش به مسائل تجاری علاقهمند شود.  او از همان دوران نوجوانی به فوتبال روی میآورد و پس از چند سال بازی در تیمهای مختلف، تصمیم میگیرد وارد عرصه مربیگری شود. با توجه به اینكه موزامبیك از مستعمرههای پرتغال به شمار میآمده، تعداد زیادی از ستارههای سابق فوتبال پرتغال از جمله اوزه بیو فقید متعلق به این كشور هستند و كیروش هم در زمره این افراد به شمار میرود.

  غیرت كیروش به تیم ملی

  حركاتی كه او بعد از بازی با كره جنوبی در مقدماتی جامجهانی داشت، اتفاقاتی كه در جریان بازی با آرژانتین در جامجهانی رخ داد و اعتراضهای او به داور استرالیایی بازی با عراق نمونهای از حركات غیرتی كیروش روی نیمكت تیم ایران بود كه بر محبوبیت او در ایران افزود.

  برخورد بسیار مودبانه با بازیكنانش

  با اینكه گفته میشود كیروش هنگام ناراحتی بسیار عصبانی میشود و الفاظ چندان مناسبی به كار نمیبرد اما هنگام برخورد و صحبت با بازیكنان بسیار مودب است. او اعتقاد دارد این مربی است كه میتواند به شخصیت بازیكنش اضافه كند و اگر با او مودبانه برخورد كند، بازیكن دچار هیچگونه فشاری از لحاظ روحی نخواهد شد.

  علاقهای به رانندگی با مورانوی شكلاتی رنگش ندارد

  كیروش علاقهای به رانندگی ندارد و به همین خاطر بیشتر راننده اختصاصیاش پشت فرمان مینشیند. او یك راننده شخصی دارد كه با خودروی مورانوی شكلاتیرنگش در ایران تردد میكند. این خودرو را فدراسیون فوتبال هنگام حضور كیروش در ایران به او تحویل داد تا یا خودش یا رانندهاش هرجا كه دوست دارند با آن بروند. كیروش از ترافیك تهران تعجب میكند و علاقهای به گشت و گذار در تهران در مواقع ترافیك ندارد.

  كیروش بهشدت به تمیزی ماشینش اهمیت میدهد به طوری که خودرویش همیشه باید تمیز باشد. او به مسائل فنی هم دقت دارد. یكبار كه برای سفری به خارج از تهران رفته بود و متوجه نقص فنی ماشین شده بود بهشدت عصبانی شده بود.

  تجارت الماس كیروش

  مدتی پس از حضور كیروش در ایران یك سایت آفریقایی مدعی شد او در كار تجارت الماس حضور فعالی دارد و حتی یك معدن الماس هم دارد. خبری كه كیروش آن را تکذیب كرد و گفت: «اگر معدن الماس داشتم، دیوانه بودم در دمای 42 درجه كار كنم، دیوانه بودم بایستیم و مواظب باشم ساق بازیكنانم آسیب نببیند؟»

  پدر استعدادیابی در پرتغال

  به جرات میتوان گفت او یكی از 10 نفری است كه در دنیا استعدادهای ناب را كشف میكند. خیلیها در پرتغال او را پدر استعدادیابی این كشور میدانند. نونوگومز، لوئیز فیگو، كریستیانو رونالدو، نانی و. . . را كیروش به دنیای فوتبال حرفهای معرفی كرده است.

  اوقات فراغت كیروش

  كیروش سعی میكند از لحظات بیكاریاش در ایران بهترین استفاده را ببرد. اگر همسرش در ایران باشد همراه او به جاهای دیدنی یا موزهها میرود و در روزهای تنهایی تیراندازی میكند، فیلم میبیند، كتاب میخواند و البته استخر و سونا كه در برنامه روزانه او قرار دارد.

  غذاها و خوراكیهای مورد علاقه

  او جوجهكباب را خیلی دوست دارد اما شیرینیها و میوهها برایش جذابتر هستند. عاشق هندوانههای ایران است. میگوید هندوانههای شیرین ایران، هیچ جای دیگر دنیا پیدا نمیشوند.  منظم در كارهایش

  مهمترین خصیصه كیروش، نظم وی است. او در كارهایش به این فاكتور اهمیت خاصی میدهد. گفته میشود وی برنامهریزی روزانهاش را از چند روز قبل انجام میدهد و اگر حوادث غیرمترقبهای رخ ندهد تمامی آنها را انجام میدهد. حتی كیروش در نظافت اتاقش نیز حساس است و گفته میشود كمتر پیش میآید به سوییت محل اقامت وی بروید و خانهاش را تمیز نبینید.

  رقم قرارداد و مالیات زیاد كیروش

  كیروش بر اساس اخبار رسیده سالانه 1400 یورو دستمزد دریافت میكند. او به واسطه این دستمزدش مالیات زیادی هم باید بپردازد كه البته بر عهده فدراسیون فوتبال ایران است. رئیس كل سازمان امور مالیاتی كشور چندی پیش درباره بدهی مالیاتی كیروش گفت: كیروش باید برای دستمزد خود مالیات پرداخت كند و امیدواریم قبل از پرداخت مالیات او، فدراسیون با كیروش خداحافظی نكند. فدراسیون اگر تعهد كرده، باید قبل از پرداخت مالیات با او خداحافظی نكند. البته این مربی هنوز در حال انجام فعالیت است اما قرارداد چهار ساله او به سر آمده و سالی ۱۰ میلیارد تومان درآمد اوست.

  دوستان در ایران

  كارلوس در ایران رفت و آمد زیادی با مربیان ندارد اما جدا از ماركار آقاجانیان كه دستیار ایرانی او در تیم ملی است ارتباط خوبی هم با علیرضا منصوریان، سرمربی نفت تهران دارد. او چندی پیش به همراه دستیارانش در رستوران علیرضا منصوریان، سرمربی نفت تهران كه یكی از حامیان سرسخت كیروش است حضور یافت. منصوریان پس از حضور كیروش در رستورانش با او عكس یادگاری انداخت و این عكس را روی شبكه اجتماعیاش منتشر كرد.

  جواد نكونام، كاپیتان تیم ملی هم رابطه بسیار خوبی با كیروش دارد و سرمربی تیم ملی در بسیاری از موارد فنی با او مشورت میكند. جدا از همه اینها او رابطه بسیار خوبی هم با عادل فردوسیپور دارد و چندی پیش حضور عادل در آپارتمان كیروش حسابی خبرساز شده بود.

  عیدی جالب او به كارمندان فدراسیون

  كیروش سال قبل مبلغ قابل توجهی به كارمندان فدراسیون عیدی داد. او رقمی معادل 50 هزار دلار را میان كارمندان فدراسیون تقسیم كرد. كیروش شخصا 500 دلار در پاكت قرار داد و به كارگرانی كه به چمن كمپ تیمهای ملی آب میدادند عیدی داد.

  كیروش خوشپوش

  او علاقه زیادی به شلوار جین و پیراهن اسپرت دارد. بهرغم اینكه به تازگی وارد 61 سالگی شده اما خوشتیپی و خوشپوشیاش را از دست نداده است و در هر زمانی با بهترین لباس حضور پیدا میكند حتی روی نمكت تیم ملی. كیروش باتوجه به مراسم، لباسهای رسمی و كت و شلوارهایش را از كمد رنگارنگ لباسهایش بیرون میآورد و میپوشد اما كلكسیونی از كتهای تك هم دارد كه با هر تیپ خودش آنها را ست میكند.

  شب خاطرهانگیز كیروش و همسرش دراصفهان

  من ایران را دوست دارم


  اولین سفر خانوادگی كیروش در ایران در روزهای اول حضورش در كشورمان بود. او اوایل اردیبهشت 1390 همراه با همسرش پائولا به اصفهان سفر كرد تا در كنار تماشای بازی سپاهان با صبا، گذری هم به زیباییهای این شهر دیدنی ایران بیندازد و به همسرش بگوید كه به چه كشور متمدن و زیبایی آمده است. سفر به اصفهان بعید است كه تا آخر عمر از خاطره سرمربی پرتغالی تیم ملی و همسرش پاك شود

  تغییر دیدگاه پائولا

  همسر كیروش پیش از این با دید خوبی به ایران نگاه نمیكرد. او عامل اصلی انصراف اولیه كیروش از همكاری با ایران بود اما پس از مدتی فهمید كه چه اشتباهی كرده است. وقتی مرد پرتغالی راهی ورزشگاه فولادشهر شد تا بازی سپاهان - صبا را از نزدیك تماشا كند، همسر او به همراه یك مترجم خانم به سطح شهر اصفهان رفت تا مكانهای دیدنی را ببیند. او از میدان امام شروع كرد، به منارجنبان رفت، سركی هم به چهلستون كشید و در نهایت به سیوسه پل رسید.

  پیش از سفر به ایران، همسر كیروش تنها تصاویر این مكانهای تاریخی را از اینترنت دیده بود اما در این سفر توانست همه این چیزهایی كه در تصویر دیده بود را از نزدیك نظاره كند. این بازدید به قدری برای او دلچسب بود كه پیش از ضیافت شام با هیجان آنها را برای كارلوس، همسرش تعریف میكرد.  هدایایی نفیس برای كارلوس

  در جریان این سفر هدایای ویژهای از استاندار اصفهان و مدیران باشگاه سپاهان به كیروش داده شد. هدایای كه باعث سورپرایز سرمربی تیم ملی شد تا جایی كه در آن زمان گفت: «باید یك اتوبوس بگیریم این هدایا را ببریم تهران!». تعداد هدایا به قدری زیاد بود كه حتی سیموئز، دستیار كیروش جا خورد و در اواسط مراسم با خنده گفت: «مراسم اهدای كادوها تمام میشود یا نه؟!»

  همسر كیروش: اینجا امنیت برقرار است

  بازدید همسر كارلوس كیروش از اصفهان این فرصت را به او داد تا از جایی كه قرار است همسرش در آن كار كند، مطمئن شود. این اتفاق بهانهای شد تا استاندار اصفهان در مراسمی از او درباره اصفهان بپرسد تا او با لبخند پاسخ بدهد: «اصفهان یك شهر باستانی است. خیلی از مردم شهر شما خوشم آمد. خیلی خوب، خونگرم و مهربان هستند. از همهچیز مهمتر اینكه امنیت زیادی در اینجا برقرار است. » او از طبخ غذاهای ایرانی بسیار راضی بود و گفت: «خیلی غذاهای خوشمزهای دارید.» همسر كیروش حتی از یكی از آشپزان هتل عباسی طرز تهیه بعضی از غذاهای برنجی ایران را پرسید.

  كیروش و همسرش در كاخ گلستان

  همسر كیروش سفرهای سیاحتی خود را تنها محدود به اصفهان نكرد. او ترجیح داد در پایتخت هم سری به جاهای دیدنی بزند؛ مكانهایی كه شاید اكثر ساكنین تهران تا به حال به بازدید از آنجا نرفتهاند. موزههایی كه تاریخ وتمدن كشورمان را نشان میدهد. پائولا چند برهه در روزهای فراغت به ایران آمده و در جریان یكی از این سفرها راهی مناطق دیدنی تهران شده است. كارلوس كیروش به همراه همسرش از تالارهای سلام، آیینه و عاج، موزه مخصوص، عمارتهای شمسالعماره و بادگیر در كاخ گلستان بازدید كرد. كیروش در این بازدید در یادداشتی در دفترچه یادبود كاخ جهانی گلستان نوشت: «باید به مردم ایران برای داشتن فرهنگ و تمدن قوی و متفاوتشان تبریك گفت.»

  برج جنجالی که كیروش در آن ساكن است

  زندگی در برج معروف تهران

  كیروش در روزهای ابتدایی حضور در ایران تا مدتها در هتل المپیك سكونت داشت؛ جایی كه كیروش به مرور زمان در آن احساس خستگی كرد و از مسئولان فدراسیون خواست زودتر برای او خانهای اجاره كنند. اقامت اولیه او در یكی از سوییتهای هتل المپیك به قدری طولانی شد كه همه تصور میكردند سرمربی پرتغالی در هتل سه ستاره مجاور استادیوم آزادی ماندنی است، اما كیروش اصلا تمایلی به زندگی در هتل المپیك هم نداشت.

  زندگی در برج معروف تهران

  نبی، دبیر كل فدراسیون فوتبال مامور اجاره واحد مسكونی كیروش بود. سرمربی پرتغالی دو شرط داشت. یكی اینكه محل اقامتش در منطقهای در شمال شهر باشد و دیگری اینكه استخر چهارفصل داشته باشد. خانههای ویلایی زیادی در شهرك قدس (غرب) معرفی شدند. اما استخرشان در حیاط بود و كیروش اصرار داشت كه حتی در زمستان هم بتواند در استخر منزلش شنا كند.

  او پس از بازدید چندین آپارتمان «برجهای دوبرال» را پسندید و در اولین بازدید سرمربی پرتغالی تیم ملی ساختمان را تایید كرد و قرارداد بسته شد. كیروش در اولین فرصت در یك واحد ۲۸۰ متری در طبقه ۲۳ برج مستقر شد.

  خانه مبله

  نكته مهم و اساسی اینجاست كه فدراسیون فوتبال باید تمام امكانات و وسایل مورد نیاز یك زندگی راحت را برای مربیان خارجی تهیه كند؛ از فرش، تلویزیون، گاز، یخچال و مبلمان گرفته تا بشقاب، قاشق، چنگال، قابلمه و لیوان درست مثل یك خانه كه باید همه امكانات رفاهی اولیه را داشته باشد. این امكانات هم در اختیار كیروش قرار داده شد و او این واحد مجلل خود را با امكانات كامل در اختیار گرفت.

  برج دوبرال چگونه است؟

  وی در برج دوبرال سكونت دارد كه البته چهرههای سرشناس دیگری مانند رحمتی، بنگر، الهام حمیدی و رویا نونهالی در آن ساكن هستند. برجی كه مثل یك مركز مهم از آن مراقبت میكنند و حتی پاركبانهای هر سه ضلع ساختمان برای امنیت بیشتر در استخدامش هستند. برج 24 طبقهای كه روی در ورودیاش هیچ نامی نوشته نشده و 22 طبقه عادی و دو طبقه پنت هاوس دارد.  همسایگی جالب كیروش و رحمتی

  همسایگی سرمربی تیم ملی با گلر مغضوب تیم ملی از جذابترین اتفاقاتی است كه در «برجهای دوبرال» اتفاق افتاده. مهدی رحمتی، گلر تیم ملی كه به خاطر اختلاف با كیروش دیگر به تیم ملی دعوت نمیشود، در طبقه اول یكی از برجها زندگی میكند.

  رحمتی در سال ۱۳۸۷ در روزهایی كه ساخت برج تازه به پایان رسیده بود و قیمت واحدها یك چهارم قیمت فعلی بود، یكی از واحدهای مجاور لابی برج را خرید. ماجرا جذابتر میشود كه بدانید تمام ماههایی كه كیروش و رحمتی علیه هم مصاحبه میكردند، در یك برج زندگی میكردند. شاهدان عینی میگویند حتی پسر رحمتی هم وقتی كیروش را میبیند رویش را آنطرف میكند تا نشان دهد كه از دعوت نشدن پدرش به تیم ملی ناراحت است.

  اجاره واحد

  سال اول كه كیروش در این برج اقامت داشت، اجاره هر یك از واحدهای كیروش ۳۳ میلیون تومان بود. البته مالك برج با تخفیف ویژهای به این رقم رسید وگرنه مبلغ اجاره واحدهای این برج بیشتر از این حرفهاست. البته در سال ۹۲ اجاره هر یك از واحدهای كادرفنی تیم ملی به ۴۰ میلیون تومان در ماه رسید. قیمت هر پاركینگ ۱۰۰ میلیون تومان است. استخر برج شبانه روزی دایر است و نجات غریق ۲۴ ساعته در كنار استخر حضور دارد. مبلغ شارژ هر یك از واحدهای برج بیشتر از اجارهبهای یك واحد مسكونی معمولی در مركز شهر است؛ چیزی نزدیك به 600هزار تومان.

  گزارشی از زندگی خصوصی راجرز كیروش، پسر كارلوس كیروش

  پسر كو ندارد نشان از پدر


  راجرز (روجریو) كیروش پس از چند سال از حضور پدرش در ایران، آذرماه امسال به كشورمان سفر كرد و در ورزشگاه آزادی دیده شد. او پسركی قدبلند با چشمانی سبز و موهای بلوند و ریش شانه نخورده است كه به زبان فرانسوی حرف میزند.

  نكته قابل توجه این است كه به همراه دوست خود «خویی» برای ایرانگردی به كشورمان آمده بود. اولین چیزی كه در مسیر فرودگاه امام(ره) تا خانه پدری برایش جذاب به نظر میرسد، بزرگی شهر تهران است. اولین روز سفر برای او آنقدر جذاب است كه سبب میشود بزرگترین برج پایتخت برایش شروع تهرانگردی به حساب بیاید. برج میلاد و آن رستوران گردان بالای برج شرایط را فراهم میکند تا راجرز به خوبی پایتختی كه پدرش در آن زندگی میكند را تماشا كند.

  گشت و گذار در برج میلاد، اوین و دركه

  گشت و گذار در برج میلاد و بعد به اوین و دركه رفتن و دیزی و چلوكباب خوردن از حواشی سفر یكروزه در تهران است. او وقتی در ورزشگاه آزادی و برای تماشای بازی پرسپولیس با ذوب آهن دیده میشود با پرسشهای متعدد خبرنگاران روبهرو میشود، تا ناچار شود به زبان انگلیسی توضیحاتی را برای خبرنگاران بدهد و بگوید: «من خیلی علاقهای به فوتبال ندارم چون یك تاجر هستم و تنها به خاطر دیدار پدرم به اینجا آمدهام!» از راجرز كم حرف تقریبا تا همین اندازه اطلاع داریم ولی مسائل شخصی او به اندازه علاقهاش به ایرانگردی اهمیت ندارد.

  او به همراه دوست خود به سمت شهرهای كاشان، اصفهان و یزد سفر كرده و خبر داریم كه حمام فین كاشان یكی از محلهایی بوده كه برایش جالب توجه بوده و اصفهان، شیراز و یزد نیز آنقدر مكانهای تفریحی و گردشی دارد كه او نمیتواند از كنار آنها به سادگی عبور كند.

  گزارشی از جزیرهای كه كیروش آن را به بهشت گردشگران تبدیل كرده است

  هتل کیروش پاتوق گردشگران

  او چندین مركز خیریه در موزامبیك دارد و مدارس فوتبالی هم در این كشور تاسیس كرده اما عمده سرمایهگذاری او در موزامبیك مربوط به جزیرهای است كه در این كشور دارد. وامیزی جزیرهای است كه به بهشت تعطیلات معروف شده است. كارلوس كیروش در سال 2006 این جزیره را خریداری كرد. در این جزیره با سرمایهگذاری این مربی، هتلهای مجهزی احداث شده است. هر سال گردشگران زیادی به آنجا میروند و از آن بهعنوان بهشت گردشگران یاد میكنند.

  هتلهایی كه كیروش برای این جزیره ساخته، قابلیتهای زیادی دارد كه گردشگران را راضی نگه میدارد. برای مثال یك پشهبند بزرگ، چند بالش سنتی و یك تخت خیلی ساده، همه آن چیزی است كه در اتاق هتل موجود است. البته در پشت این سادگی و تنها با یك تماس تلفنی میتوانید از خدمات توریستی استفاده كنید. 2. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mohammad6 (7th March 2015), 888 (7th March 2015), Rahim (7th March 2015), s A r A (7th March 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک
  عالی بود.کیروش واقعا ادم دوست داشتنیه.مرسی.

 4. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (7th March 2015)

 5. #3


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  خدا کنه با موندنش تیم ملیبعد از صعود به جام جهانی به مرحله بعد راه پیدا کنه


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا