پرسپولیس اف سی :
قائم مقام پرسپولیس گفت:عباس زاده از درخشان عذرخواهی کرده و مشکلی برای ادامه کار در پرسپولیس ندارد.


محمدحسین نژادفلاح در رابطه وضعیت اسپانسر پرسپولیس برای عقد قرارداد دوباره با این باشگاه اظهار داشت: در حال مذاکره هستیم و جلسات زیادی را برگزار کردیم اما هنوز این قرارداد نهایی نشده است. البته اختلافات آنقدری نیست که بخواهد اصل قرارداد را منتفی کند. فکر می کنم این مسائل تا چند روز آینده حل شود و بتوانیم به یک توافق خوب برسیم.
وی در پاسخ به این سوال که در صورت بازگشت بهنام پیشروی کیش به عنوان اسپانسر پرسپولیس مشکل سیاسی هم حل می شود، افزود: من نمی دانم که مشکلات سیاسی و بازداشت او چقدر متاثر از شکایت این شرکت است اما هر چقدر از مشکلات که به پای این شکایت باشد، قطعا حل خواهد شد و ما هم امیدواریم که آزاد شود.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می شود با آمدن اسپانسر جدید او هم رفتنی است و منتقمی جایش را خواهد گرفت، تصریح کرد: اصلا بحث مدیریتی باشگاه به اسپانسر مربوط نمی شود و وزارت ورزش این حق را به هیچ وجه به اسپانسر نمی دهد زیرا از اختیارات خودش است. ما نشست های زیادی با اسپانسر داشتیم و اصلا این بحث مطرح نبوده که آنها بخواهند مدیرعامل باشگاه را تعیین کند. نمی دانم این شایعات از کجا به وجود می آید. در ضمن منتقمی قبلا چند دوره در باشگاه حضور داشته و اگر قرار بود کاری انجام دهد، همان زمان انجام می داد. به هیچ وجه اسپانسر نمی تواند برای من تعیین تکلیف کند و در کارهای اقتصادی می تواند موثر باشد.

وی درباره اضافه شدن چند عضو به هیات مدیره و احتمال حضور هدایتی در باشگاه خاطرنشان کرد: من به عنوان طرف مشورت وزارت ورزش شاید بتوانم به کسی را برای عضویت در هیات مدیره مثل هدایتی پیشنهاد دهم اما این از اختیارات من نیست و وزارتخانه تعیین می کند که چه کسی در هیات مدیره باشد. صدور حکم با وزیر ورزش است و شاید من فقط برای انتخاب این ترکیب پیشنهاداتی را بدهم که هنوز هیچ کس نهایی نشده است.

نژادفلاح درباره ناراحتی هدایتی از مسئولان وزارت ورزش گفت: من از این موضوع بی خبر هستم و چیزی هم به من نگفته که از وزارتخانه ناراحت است. فقط می دانم که هدایتی در کنار باشگاه است و پاداش بازی با بنیادکار را نیز همانطور که قول داده بود، صبح که به فرودگاه رسیدیم، به بازیکنان داد و در اتوبوس آن را میان بازیکنان تقسیم کردیم.

وی در رابطه با صحبتهای عباس زاده علیه باشگاه و سرمربی تیم خاطرنشان کرد: آنطور که شنیده ام این بازیکن دیروز در تمرین عذرخواهی کرده و با درخشان نیز صحبت کرده است. با این وضعیت فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد اما ما از هیچ بازیکنی توقع نداریم که خارج از باشگاه برود و اینطور صحبت کند. باید بازیکنان مشکلاتشان را با سرمربی تیم در میان بگذارند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص تعلیق فعالیتهای عباس زاده با شکایت باشگاه نساجی مازندران گفت: این موضوع را من شنیدم اما تا به حال نه چیزی به دست من رسیده و نه آنرا بررسی کردم. باید ماجرای طلب باشگاه نساجی را بررسی کنم.

وی در واکنش به صحبتهای درودگر که گفته بود با مدیررسانه ای پرسپولیس صحبت کرده تا با نژادفلاح دیدار کند اما موفق نشده، گفت: دلیلی ندارد که کسی وقتی می خواهد با من صحبت کند، با مدیر رسانه ای باشگاه هماهنگ کند. درودگر از دوستان خوب من است اما ایشان وقتی موبایل مرا دارد، واسطه نمی خواهد که با من قرار ملاقات بگذارد.

نژادفلاح درباره دیدار با تراکتورسازی و احتمال بوجود آمدن مشکل در تبریز عنوان کرد: پیش بینی من این نیست که اتفاق خارج از چارچوبی در تبریز و بازی فردا رخ بدهد. ما میهمان آنها هستیم و توقعمان این است مقدمات را طوری فراهم کنند که حاشیه ای بوجود نیاید. من دوست دارم برای این بازی به تبریز بروم و امیدوارم یکسری کارهای عقب افتاده را انجام داده و بتوانم راهی تبریز شوم.

وی درباره درخواست پرسپولیس برای تعویق بازی با نفت مسجدسلیمان و مخالفت این باشگاه اذعان داشت: صبح با رضاییان، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان و همچنین حاتمی رئیس هیات مدیره این باشگاه صحبت کردم. به نظرم سازمان لیگ باید وارد شود و در این میان پادرمیانی کند. مشکل ما را ملی ببیند و از رضاییان نیز چنین درخواستی داشتم. امیدوارم که در فضای تعاملی این حق را برای ما قائل شوند.

قائم مقام پرسپولیس در پایان گفت: هر تاریخی که نفتی ها پیشنهاد بدهند، ما حاضریم با آنها در یک تاریخ جدید بازی کنیم. امیدوارم نفت مسجدسلیمان این همراهی را با ما داشته باشد تا بتوانیم به بردهای شیرین خود در آسیا ادامه دهیم. فعلا رضاییان با من مخالفت نکرد و گفت که باید بررسی کرده و پاسخ بدهد.