ستاره 20 ساله در ديدار تيمش مقابل اينترناسيونال هت تريکي تماشايي را به اجرا گذاشت.


نیمار،ستاره برزیلی باشگاه سانتوس در صحبتهایی اعلام کرد که هیچ رقابتی میان او و لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا وجود ندارد و از رویاهایش برای رسیدن به سطح مسی، دارنده توپ طلای سال 2012 گفت.

مهاجم جوان سانتوس در جریان دیدار تیمش در کوپا لیبرتادورس مقابل اینترناسیونال که با برد 1-3 سانتوس همراه بود، هر سه گل تیمش را به ثمر رساند واین درحالی بود که در همان روزها، مسی هم در دیدار با بایرلورکوزن 5 گل از 7 گل بارسا را زد.

البته نیمار درصحبتهایی اعلام کرده که تمایلی به مقایسه او با مسی ندارد. نیمار به ایی.اس پی ان گفت:« چیزی که رقابت بین من و مسی خوانده می شود، اصلا وجود ندارد. او در سطح دیگری است. من قبل از این هم گفته ام که مسی بهترین بازیکن دنیاست و هیچ شکی دراین نیست.»

نیمار ادامه داد:« من خودم را هوادار مسی می دانم و امیدوارم که او بازیهای این چنینی زیادی را انجام دهد. من تمام تلاشم را به کار می گیرم تا روزی بتوانم به سطح مسی برسم. او الان در اوج است و امیدوارم روزی بتوانم به این سطح برسم.»

موریسی رامالیو، مربی سانتوس هم در صحبتهایش درطول این هفته نیمار را یک پدیده خوانده و اعلام کرده که این بازیکن 20 ساله، یکی از پنج بازیکن برتر دنیاست.