رسانه هاي ايتاليايي ادعا کردند که احتمالا باشگاه ميلان امشب پيپو اينزاگي را اخراج مي کند و کريستين ‏بروکي، مربي تيم جوانان باشگاه، جاي او را خواهد گرفت.‏

به گزارش "ورزش سه"، میلان شب گذشته در خانه مقابل ورونا با تساوی 2-2 متوقف شد؛ در حالی که ‏گل تساوی حریف در دقیقه 94 به ثمر رسید.‏
پیش از این از مائورو تاسوتی، دستیار اینزاگی، به عنوان جانشین احتمالی او نام برده می شد اما منابع ‏متعددی اکنون گزارش کرده اند که مدیران باشگاه او را نیز در نتایج ضعیف این فصل مقصر می دانند. ‏
به همین دلیل، قرار است کریستین بروکی از تیم جوانان باشگاه به تیم اول منتقل شود تا برای ادامه فصل ‏هدایت روسونری را برعهده بگیرد. بروکی که سابقه بازی در کنار اینزاگی را دارد، در تابستان گذشته ‏جانشین او در تیم جوانان میلان شد. ‏
او امروز در پاسخ به احتمال حضورش روی نیمکت میلان، گفت:" آیا پیشنهاد باشگاه را خواهم پذیرفت؟ ‏من کارمند باشگاه هستم و می خواهم بهترین اتفاق برای میلان رخ بدهد. از اینکه با تیم جوانان کار می ‏کنم، احساس غرور می کنم. کسی تا به حال با من صحبتی نکرده است. تکرار می کنم. من مربی تیم ‏جوانان ستم و فکر می کنم شرایط به همین ترتیب ادامه پیدا می کند."‏