تیم امید با 24 بازیکن وارد کویت شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تیم امید با 24 بازیکن وارد کویت شد

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

تیم امید با 24 بازیکن وارد کویت شد

تيم فوتبال اميد کشورمان با 24 بازيکن وارد کويت شد تا اردوي تدارکاتي خود را در اين کشور برگزار کند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، کاروان تیم فوتبال امید کشورمان ظهر امروز (دوشنبه) وارد فرودگاه کویت شد تا با برپایی اردوی تدارکاتیاش در این کشور، در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امید کویت برود.

در این اردو 24 بازیکن شامل کمندانی، فرامرزی، مطهری، محسنزاده، ترابی، کشمرزی، اخباری، برزای، حیدریه، حسینی، نقیزاده، جهانتیغ، کنعانی، داودی، سلیمی، عابدزاده، کریمی، رضاوند، سالاری، پهلوان، فاضلی، حقوردی، سیدی و عبداللهزاده تیم امید را همراهی میکنند.

قرار است سایر بازیکنان دعوت شده به اردو نیز صبح فردا به اردو ملحق شوند و بر این اساس وکیا، محبی، نوراللهی و ثاقبی به همراه اخوت، سرپرست تیم و صالح، مربی تیم فردا به کویت میروند.

قــــــــــدیــــــــس

2. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (9th March 2015)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

نورالهی: برای همراهی تیم امید هنوز بلاتکلیفم

آی اسپورت- با وجود اینکه گفته میشود حبیب کاشانی پس از صحبت با حمید درخشان رضایت او را برای اضافه شدن احمد نورالهی به تیم ملی امید جلب و حتی سرپرست تیم امید بابت این قضیه از باشگاه پرسپولیس تقدیر کرده است، این بازیکن از این جریانات اظهار بیاطلاعی کرد.

احمد نورالهی در خصوص همراهی تیم امید در اردوی کویت اظهار داشت: قصد دارم تا زمانی که تکلیفم مشخص نشده مصاحبه نکنم. واقعیت این است که هنوز بلاتکلیف هستم و برای روشن شدن وضعیتم باید به تمرین تیم بروم و با درخشان صحبت کنم.

به نظر میآید باشگاه پرسپولیس منتظر نظر نهایی سازمان لیگ در خصوص بازی این تیم با نفت مسجد سلیمان است تا موضع رسمی خود را در خصوص اضافه شدن نورالهی به تیم امید اعلام کند.

قــــــــــدیــــــــس

4. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (9th March 2015)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    آزمون: تیم امید یا بزرگسالان برایم فرقی ندارد

بحث درباره سردار آزمون و عليرضا جهانبخش و حضورشان در تيم المپيک يا تيم ملي داغ است. سردار آزمون اما تصميم را به مسئولان واگذار کرده است.

این روزها خیلی ها دوست دارند نظر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش را در مورد حضور در تیم ملی یا تیم المپیک بدانند. این دو استعداد جوان به سوژه ای برای دعوای مسئولان تیم ملی و تیم المپیک بدل شده اند. سردار آزمون در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه " در این باره می گوید:« من نمی دانم چرا اینقدر به این مساله پرداخته می شود. ما دو بازیکنی هستیم که به خاطر سن مان می توانیم برای تیم المپیک هم بازی کنیم. پس اگر تشخیص داده شود که برای تیم المپیک بازی کنیم، با جان و دل به اردوی این تیم می رویم و سایر بازیکنان را همراهی می کنیم. اگر هم تصمیم بر این بود که با تیم ملی بزرگسالان باشیم.، باز هم اطاعت می کنیم و به نظرات مسئولان احترام می گذاریم.»

صحبت سردار در مورد اینکه حضور در تیم ملی بزرگسالان به آینده او کمک بیشتری می کند، انتقاد پیشکسوتان را به همراه داشته.خیلی ها علیه او موضع گرفته اند و صحبتهایی درباره این مهاجم جوان انجام داده اند. او در این مورد می گوید:« نمی دانم چرا از این حرف من برداشت دیگری شده است. من گفتم که برایم فرقی ندارد در تیم المپیک باشم یا تیم ملی. مهم منافع ملی است و اینکه مسئولان چه تصمیمی می گیرند. من به عنوان بازیکنی که این فوتبال و این مردم رویش سرمایه گذاری کرده اند، باید به زمین بروم و برای تیمهای ملی کشورم بازی کنم. حالا تیم المپیک یا بزرگسالان، هیچ تفاوتی نمی کند. من ایرانی ام و باید تمام تلاشم را برای موفقیت فوتبال کشورم انجام بدهم. همانطور که الان در روسیه به عنوان نماینده ایران ، هدفم سربلندی کشورم است، در رده ملی هم هدفی جز این ندارم. اگر پیشکسوتان محترم هم از این موضوع برداشت دیگری کردند ، از همه آنها عذرخواهی می کنم و دستشان را می بوسم.»

سردار آزمون در ادامه می گوید:« همه چیز را به فدراسیون فوتبال واگذار می کنم. اگر آنها بگویند که به تیم المپیک بروم، با تمام قوا در اردو حاضر می شوم و سنگ تمام می گذارم. سرم را هم برای تیبم المپیک می دهم. شک نکنید که موفقیت تیمهای ملی آرزوی من است. پس بزرگسالان و المپیک فرقی ندارد. من از فوتبال در رده های پایه بالا آمدم و هر کمکی که از دستم بر بیاید برای کشورم انجام می دهم.»

آزمون دیروز اولین بازی اش را برای روستوف، مقابل لکوموتیو مسکو انجام داد. او در مورد این بازی می گوید:« چون در تمرینات نیم فصل حضور نداشتم و تازه به تیم اضافه شده بودم، از ابتدا بازی نکردم. بازی سختی بود ، لکوموتیو هم از تیمهای مطرح و قدرتمند روسیه به حساب می آید. ما می توانستیم حد اقل مساوی بگیریم اما شانس با ما یار نبود تا این بازی را با شکست به پایان برسانیم. البته به بازی های آینده امیدواریم تا با برد ، به شرایطمان در جدول سر و سامان بدهیم و از منطقه خطر جدا شویم.»

قــــــــــدیــــــــس

6. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (9th March 2015)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    نوراللهی: بازی با کویت به تیم امید کمک میکند

مليپوش تيم فوتبال اميد گفت: بازي با کويت به آمادهسازي و هماهنگي تيم اميد بسيار کمک ميکند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، احمد نوراللهی درباره روند آمادهسازی تیم ملی المپیک گفت: روند آماده سازی تیم بسیار خوب بوده و به همین دلیل در حال حاضر و در مسابقات مقدماتی که از فروردین ماه آغاز می شود همه تلاشمان را خواهیم کرد تا مزد زحمات خود را بگیریم.

ملی پوش باشگاه پرسپولیس درباره تاخیری که در پیوستن وی به اردوی تیم ملی المپیک در کویت پیش آمد گفت: بطورکلی تابع باشگاهم هستم اما از آنجایی که اولویت باشگاه و خودم بحث تیم ملی است، در نهایت با کمی تاخیر به اردوی کویت اضافه شدم و اکنون هم همه تلاشم را برای پیراهن کشورم انجام خواهم داد.

نوراللهی در ادامه درباره اردوی تیم ملی المپیک در کویت بیان کرد: در این اردو امکانات بسیار خوبی وجود دارد و در کنار کادرفنی همه تمرکزمان برای رسیدن به هماهنگی هرچه بیشتر تا پیش از شروع مسابقات را به کار بسته ایم.

وی درباره بازی با کویت نیز گفت: به هر حال برگزاری این دیدار بر اساس نظر کادرفنی است و بدون شک در راستای تحقق اهدافی است که برای بازیکنان در نظر دارند و با توجه به اینکه آخرین دیدار دوستانه ما تا پیش از شروع مسابقات است، می تواند کمک زیادی به هماهنگ شدن هرچه بیشتر بازیکنان و به اجرا درآوردن تمرینات در داخل زمین کند.

نوراللهی در پایان گفت: همه تلاش ما صعود به مرحله بعدی مسابقات است و از چند ماه گذشته همین هدف را دنبال کردهایم و امیدوارم با حضور تماشاگران و هواداران در ورزشگاه، بتوانیم مزد زحمات خود را بگیریم و طلسم 40 ساله را بشکنیم.

قــــــــــدیــــــــس