پاسخ بنزما عصبانی به رئالیها/ اگر خوب نبودم، 6 سال نمیماندم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پاسخ بنزما عصبانی به رئالیها/ اگر خوب نبودم، 6 سال نمیماندم

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

پاسخ بنزما عصبانی به رئالیها/ اگر خوب نبودم، 6 سال نمیماندم

«اگر خوب نبودم، الان ششمین فصل حضور در مادرید را جشن نمیگرفتم و قطعا خیلی زودتر از این ها، پرس عذرم را میخواست.»

آی اسپورت- به اعتقاد کریم بنزما، هواداران رئال مادرید در روزهای ناکامی به شکل ناجوانمردانه ای از او انتقاد میکنند.
    مهاجم رئالمادرید این روزها درست مانند تیمش دوران خوبی را تجربه نمی کند اما میداند این مشکلات، مقطعی است؛ با این حال از انتقادهای بعضا بی دلیل به ستوه آمده است:« اصلا نمیتوانم بپذیریم در رئال کمکاری کرده ام. توهین و افترای برخی هواداران ناراحت کننده به نظر میرسد، با این حال وقتی یک بار انتقادها را میشنوید، دیگر همه چیز برایتان عادی میشود.»
    مهاجم فرانسوی، خانواده اش را بزرگ ترین حامی خود می داند:« خانواده ام همه آنچه گفته شده و نوشته می شود را می خوانند و شاید بیشتر از من تحت تاثیر انتقادات قرار میگیرند. مهم نیست روزنامه ها تاییدم کنند یا نه.متاسفانه عده ای از من انتقاد میکنند که از فوتبال کوچک ترین اطلاعی ندارد و هرگز در زمین نبودهاند.»
    مهجم سابق لیون به انتقادهای موجود درباره بی انگیزگیاش جواب داد:« برای اینکه بدانید چقدر تلاش میکنم، لازم نیست یک هفته مرا زیرنظر بگیرید.همه میدانند زودتر از بقیه سر تمرین میروم و دیرتر از همه برمیگردم. درخانه با وسیله ای کار می کنم که به پاهای قدرت ویژه ای میدهد. شاید در تعداد گلهایم نقشی نداشته باشد اما اوضاع فیزیکی ام را بهتر میکند.به حرف های اطراف اهمیت نمیدهم چون سطح توانایی هایم را میدانم. اگر خوب نبودم، الان ششمین فصل حضور در مادرید را جشن نمیگرفتم و قطعا خیلی زودتر از این ها، پرس عذرم را میخواست.»

قــــــــــدیــــــــس

2. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (9th March 2015)