کريم بنزما سال 2009 از ليون به رئال مادريد پيوست و در اين 6 سال به همه افتخارات تيمي در سطح باشگاهي دست يافته است.

به گزارش "ورزش سه"، بنزما که فصل گذشته با جدایی هیگواین، به بازیکنی ثابت در خط حمله رئال بدل شد، در گفتگو با "BeIn Sports"، از رویای خود برای به دست آوردن توپ طلا سخن گفت. توپ طلایی که در 7سال اخیر، بین مسی و رونالدو تقسیم شده است:" بردن توپ طلا، یکی از اهداف من در آینده است و در این مورد دروغ نمی گویم.هر بازیکنی دوست دارد این عنوان را کسب کند و این موضوع همیشه یکی از مشغله های ذهنی من است. برای برنده شدن باید چکار کنم؟ کسب افتخارات بیشتر و به ثمر رساندن 80 گل در سال.این تنها راه برنده شدن توپ طلاست."

بنزما در مورد شرایطش در رئال گفت :" کاملا از حضورم در رئال راضی هستم. سال 2009 که به این تیم آمدم، پس از چند هفته دلم برای خانواده ام تنگ شد. در رئال مجبور شدم تمریناتی سخت را انجام دهم که در لیون انجام نمی دادم. در این تیم به بازیکن بسیار بهتری بدل شدم . جو رئال مادرید کاملا متفاوت از باشگاه سابقم بود."

مهاجم فرانسوی رئال در مورد ال کلاسیکوی 22 مارس نیز گفت:" ال کلاسیکو بزرگترین بازی فوتبال جهان در سطح باشگاهی است و هر بازیکنی دوست دارد آن را تجربه کند. برای حضور در این دیدار باید 100 درصد آماده باشید. در این بازی همه چیز خیلی سریع پیش می رود و شما فشار زیادی را روی خودتان احساس می کنید.با این حال، بارسا همواره یکی از حریفان مورد علاقه من بوده است."