منچستریونایتد 1-2 آرسنال؛ با شکستن طلسمی 9 ساله، آرسنال مسافر ومبلی شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: منچستریونایتد 1-2 آرسنال؛ با شکستن طلسمی 9 ساله، آرسنال مسافر ومبلی شد

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

منچستریونایتد 1-2 آرسنال؛ با شکستن طلسمی 9 ساله، آرسنال مسافر ومبلی شد

تیم های منچستریونایتد و آرسنال از ساعت 23:15 در ورزشگاه الدترافورد، دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی انگلستان را برگزار کردند.

طرفداری- این بازی درحالی برگزار می شد که منچستریونایتد با شکست دادن پرستون نورث اند به این مرحله رسیده بود، همچنین آرسنال با پیروزی در برابر میدلزبرو به این مرحله رسانده بود. در لیگ برتر نیز آرسنال هفته گذشته در برابر کویینز پارک رنجرز به برتری دست یافت و یونایتد در برابر نیوکاسل به پیروزی رسید.

با شروع نیمه اول، هرچند انتظار می رفت دو تیم، مخصوصاً منچستریونایتد بازی جذابی را به نمایش بگذارند، اما در ده دقیقه ابتدایی اتفاق خاصی رخ نداد. اما با گذشتن دقایق بیشتری از بازی، دو تیم به فشار حملات خود افزودند تا در نهایت این مونرئال بود که روی حرکت فوق العاده زیبای چمبرلین موفق به گل زنی شد('25). شادی توپچی ها اما چندان ادامه نداشت و خیلی زود، کاپیتان رونی با ضربه سر تماشایی خود موفق شد روی ارسال دی ماریا، کار را به تساوی بکشاند('29). پس از این گل یونایتد، بازی دوباره مانند لحظات ابتدایی بدون هیجان دنبال شد و تنها خطر جدی ای که تا پایان نیمه خلق شد، ضربه سر دنی ولبک بود که توسط ده خیا مهار شد('31).

با آغاز نیمه دوم، این لوییس فن خال بود که تغییرات عمده ای را در تیم خود به وجود آورد و در ابتدا، کریک و جونز را به جای هررا و شاو به بازی آورد. اولین خطر جدی این نیمه نیز توسط الکسیس سانچز خلق شد کهتوسط داوید ده خیا مهار شد('51). پس از این حمله، دو تیم تا حدودی بازی را آرام تردنبال کردند تا اینکه آرسنال روی اشتباه فاحش آنتونیو والنسیا، موفق شد توسط دنی ولبک به گل برسد('61). از نکات قابل توجه این گل، خوشحالی کردن دنی ولبک بود.

پس از گل آرسنال، این یونایتد بود که دوباره به فشار حملات خود افزود و در همان لحظات پس از گل، کریس اسمالینگ از چند قدمی دروازه، توپ را به آسمان فرستاد. در طرف مقابل نیز آرسنال بی کار ننشست و در صحنه ای زیبا، سانتی کازورلا با ضربه خود دروازه یونایتد را به شدت تهدید کرد که این ضربه، توسط دخیا به خوبی مهار شد('73). در ادامه اما در صحنه ای که به نظر می رسید یونایتد باید در پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ای آزاد شود، داور به گمان تمارض، آنخل دی ماریا را با کارت زرد دوم جریمه کرد('76) تا کار یونایتد سخت تر شود. در ادامه نیز، به جز صحنه مشکوکی که در آن، عدنان یانوزای در محوطه جریمه سرنگون شد، اتفاق خاصی نیفتاد تا شاگردان ونگر، پس از 9 موفق به شکست منچستریونایتد در ورزشگاه الدترافورد شوند. همچنین با این نتیجه، آرسنال پس از استون ویلا، به عنوان دومین تیم، برای دومین سال متوالی راهی نیمه نهایی شد.
    ناچو مورئال (یونایتد 0-1 آرسنال)('25): بازیکن اسپانیایی آرسنال، موفق شد روی حرکت بسیار زیبای الکس اکسلید چمبرلین با یک ضربه تمام کننده، دروازه یونایتد را باز کند.
    وین رونی (یونایتد 1-1 آرسنال)('29): کاپیتان رونی باز هم در الدترافورد برای یونایتد روی ارسال آنخل دی ماریا گل زنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.
    دنی ولبک (یونایتد 1-2 آرسنال)('61): دنی ولبک، روی سماجت موفق شد از پاس اشتباه آنتونیو والنسیا استفاده کند و دروازه تیم سابق خود را باز کند.

2. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (10th March 2015), Terminator2731 (10th March 2015), Vampires (11th March 2015)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    به آرسنالی ها تبریک میگم .....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    ولبک: بازگشت به اولدترافورد سخت بود

دني ولبک، مهاجم آرسنال عنوان کرد که با وجود پيروزي در ديدار شب گذشته، بازگشت به اولدترافورد برايش سخت بوده است.

به گزار ش "ورزش سه"، دنی ولبک موفق شد شب گذشته گل پیروزی بخش آرسنال مقابل منچستریونایتد را به ثمر برساند تا تیمش به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند. او که در تابستان به آرسنال پیوسته بود، گفت که بازگشت به یونایتد کار آسانی نبوده است.

او گفت:" جو خیلی خوبی برقرار بود. برایم سخت بود ولی سعی کردم با احترام رفتار کنم."

ولبک درباره گلش گفت:" من حرفه ای رفتار کردم و سعی کردم تمرکز و انگیزه ام را حفظ کنم. تلاشم را سعی کردم و توانستم به پاس رو به عقب والنسیا برسم، دخیا را جا بگذارم و گل پیروزی بخش را بزنم. از اینکه به دور بعد صعود کردیم، خیلی خوشحالم."

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    روی کین: والنسیا افتضاح بود

روي کين، کاپيتان سابق منچستريونايتد، پس از اشتباهات والنسيا روي هر دو گل آرسنال، عملکرد او را "افتضاح" خواند.

به گزارش "ورزش سه"، پاس گل رو به عقب والنسیا به دخیا ، به دنی ولبک رسید و مهاجم سابق یونایتد موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. کین همچنین والنسیا و بلیند را روی گل اول نیز مقصر میداند.

او در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت:" بلیند و والنسیا، هر دو افتضاح بودند. اشتباهات بچهگانه باعث شد تیم شکست بخورد. در لحظات مهم بازی، وقتی به آرسنال با این کیفیت موقعیت گل میدهید، در پایان شکست خواهید خورد. خیلی راحت گل خوردیم، افتضاح بود."

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    ونگر: ولبک پاداش تلاشش را گرفت

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال به تمجيد از دني ولبک ، مهاجم تيمش پس از گلزني او در ديدار مقابل منچستريونايتد پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، در کمال تعجب ، ولبک در ترکیب اصلی آرسنال قرار گرفته بود و ژیرو را نیمکت نشین کرده بود. او موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند و آرسن ونگر، به تمجید از او پرداخت.

ونگر گفت:" دنی امروز به شدت تلاش کرد و پاداش تلاشش را با یک گل گرفت. ما میخواهیم در تمامی رقابتها بجنگیم و معتقدم نتیجه امروز میتواند از لحاظ روحی روانی به ما کمک کند، در لیگ برتر و در چمپیونزلیگ. فکر میکنم مهم ترین چیز این است که تیم شما در بالاترین سطحی بازی کند، مثل ما. "

ونگر درباره قهرمانی سال گذشته در جام حذفی گفت:" سال گذشته در ومبلی در نیمه نهایی کمی خوش شانس بودیم. انتظار بازی سختی خواهیم داشت. ما قبلا با بردفورد بازی کرده ایم ولی در حال حاضر، باید از پیروزی امشب لذت ببریم."

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    فان خال: حرکت دیماریا هوشمندانه نبود

لوئيس فان خال، سرمربي منچستريونايتد پس از شکست 2-1 مقابل آرسنال به انتقاد از آنخل دي ماريا پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، دی ماریا به دلیل شبیه سازی پس از درگیری با رمزی، از داور کارت زرد دریافت کرد و یک دقیقه بعد به دلیل هل دادن داور با کارت قرمز روبرو شد.

فان خال گفت:" باید تمامی تصمیمات داور را در شرایط مشخصی بررسی کرد. باید ویدئوهای صحنه را ببینم که چطور چنین تصمیمی گرفت. ولی میدانم که که دی ماریا میدانسته نباید به داور دست بزند. این حرکت هوشمندانه نبود. کنترل احساسات در چنین بازی هایی کار آسانی نیست ولی پیش از بازی هم گفتم که دادن کارت قرمز در چنین بازی هایی بسیار آسان است. نمیتوانم درباره درست بودن اخراج صحبتی کنم.

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

مرته ساکر: ولبک انگیزه اش را به کار گرفت

به گزارش ورزش 11، دنی ولبک مهاجم انگلیسی که در تابستان از یونایتد به آرسنال آمد در بازگشت به اولدترافورد گلزنی و به صعود آرسنال کمک کرد.

پرمرته ساکر در خصوص وی گفت:
    "دنی بسیار با انگیزه بود و می توانستید این را در نیمه اول ببینید. همیشه توپ می خواست و سعی می کرد جلو برود ولی ما او را شکیبا نگه داشتیم و در نیمه دوم از جلوی زمین به حریف فشار آوردیم.

برای او ترک چنین مکان خارق العاده ای تصمیم آسانی نبود. او اینجا بازیکن فوق العاده ای بود اما در آرسنال ادامه خواهد داد. فکر می کنم این فصل خیلی خوب کار کرده است و امیدوارم بارها و بارها این کار را تکرار کند.

با یک گل ویژه پاداش خود را دریافت کرد، اما به عنوان یک تیم ما از جلوی زمین دفاع کردیم و کلید بازی همین بود.

من بسیار مفتخرم، عملکرد تیم بسیار فوق العاده بود و به همین خاطر است که نسبت به آن بسیار خشنودم. دوباره به ومبلی می رویم و این چیزی است که به آن افتخار می کنیم.

حمایت حیاتی بود، می توانستید این را ببینید. نیاز به افراد زیادی داشتیم تا با جمعیت طرفدار یونایتد حاضر در اینجا مقابله کنند اما در نهایت با حضور آن عده از تماشاگران احساس غرورانگیزی داشتیم و می توانید بگویید همه برای چالش پیروزی در اینجا و جشن گرفتن با طرفداران آماده بودند."

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

اوزیل: از اشتباهات منچستریونایتد نهایت استفاده را بردیم

به گزارش ورزش 11، آرسنال بعد از نه سال موفق شد در الدترافورد به پیروزی برسد تا برای دومین سال پیاپی راهی نیمه نهایی جام حذفی بشود.

اوزیل به وبسایت گل گفته است :" قبل بازی افراد کمی برای ما شانس صعود قائل بودند علت اصلی آن هم آمار ضعیف ما در مقابل یونایتد بود ولی نمایش خوبی ارائه کردیم و حالا به ومبلی می رویم .

یونایتد چند اشتباه کرد و ما از آن ها نهایت استفاده را کردیم . موقعی که توپ را نداشتیم تمرکزمان را از دست ندادیم و برنمه مربی را اجرا کردیم . مشتاق دیدار نیمه نهایی هستم و امیدوارم که به فینال برسیم .