•○•گابریل به دیدار نژادفلاح رفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: •○•گابریل به دیدار نژادفلاح رفت

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

•○•گابریل به دیدار نژادفلاح رفت

گابریل به دیدار نژادفلاح رفت

هافبک برزيلي پرسپوليس براي مشخص شدن وضعيت مالياش به باشگاه پرسپوليس رفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، فرناندو گابریل برای روشن شدن وضعت مالی خود به باشگاه پرسپولیس رفت و با محمدحسین نژادفلاح دیدار کرد. گابریل در این نشست خواستار حل مشکلاتش شد. قائم مقام باشگاه پرسپولیس هم قول داد مشکلات او را برطرف کند.

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    گابریل: با این شرایط تمرین نمیکنم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تا زماني که باشگاه به تعهدات مالياش عمل نکند در تمرينات شرکت نکنم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، فرناندو گابریل در مورد مشکلات مالیاش با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درست است که از نظر فنی شرایط خوبی دارم اما تا امروز یک دلار هم از مبلغ قراردادم را دریافت نکردهام. قرار بود تا الان 40 درصد از قراردادم را از باشگاه بگیرم اما این اتفاق رخ نداده است.

وی ادامه داد: تا امروز فقط پاداش گرفتهام و هیچوقت خبری از پول قراردادم نشده است. من هم باید به فکر قراردادم باشم، خانوادهام به ایران آمدهاند و باید برای آنها فکری کنم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چه زمانی به تمرینات این تیم برمیگردد، گفت: تصمیم خودم و مدیر برنامههایم این است که تا زمانی که باشگاه به تعهدات مالیاش عمل نکند در تمرینات شرکت نکنم.

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    گابریل: تمرین نکردنم به خاطر پول درست نیست

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تمرين نکردن من با هماهنگي درخشان بود و اينکه به خاطر پول به محل تمرين نرفتم درست نيست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، گابریل هافبک تیم پرسپولیس پس از جلسهاش با نژادفلاح در جمع خبرنگاران گفت: امروز به اینجا آمدهام تا در مورد خانوادهام با مدیرعامل پرسپولیس صحبت کنم.

وی افزود: متاسفانه من به همراه خانوادهام در هتل زندگی میکنیم و این اتفاق شرایط سختی را برای ما رقم زده است. البته نژادفلاح به من قول داده که هرچه سریعتر این مشکل رفع شود.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر مشکلات مالی در تمرین روز گذشته شرکت نکردی گفت: اصلا چنین موضوعی نیست و من کاملا این قضیه را رد میکنم. من با نظر درخشان به تمرین نرفتم و به خاطر شرایط خانوادهام از سرمربی تیم اجازه گرفتم و اتفاقا می دانستم که همه بازیکنان مشکل مالی دارند ولی این دلیل نمیشود که به خاطر این مشکلات تمرین نکنم.

وی در پایان در مورد شرایط پرسپولیس نیز گفت: شرایط تیم خوب است و ما برای برد به مصاف نفت میرویم تا با یک روحیه خوب دوباره پا به مسابقات آسیایی بگذاریم.

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    در جلسه نژادفلاح و گابریل چه گذشت؟

محمدحسين نژادفلاح در ديدار با فرناندو گابريل، بر حل مشکلات اين بازيکن تاکيد کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی اخبار منتشره و مشکلاتی که برای فرناندو گابریل هافبک برزیلی پرسپولیس بوجود آمده بود، این بازیکن امروز به دعوت محمد حسین نژاد فلاح در باشگاه حضور یافت و درباره مسائل مختلف با وی به گفتوگو پرداخت.

نژادفلاح در این جلسه به فرناندو گابریل گفت: از وقتی که به باشگاه آمدهام تمام توان و تلاشمان صرف این موضوع شده که بتوانیم در حد امکان مشکلات اعضای تیم را رفع و رجوع کنیم. بر همین اساس در شرایطی که مدتها بود پرداختی به بازیکنان نشده بود در دو، سه مقطع واریزیهایی به آنها داشتیم و انشاا... پرداختیهای بیشتری نیز خواهیم داشت.

وی افزود: شما هم طبق قرارداد میبایست قسط اول قراردادتان را دریافت میکردید که نکردید. ما میدانیم که شما دریافتی خاصی نداشتهاید و با مشکل مواجه شدهاید و حل مشکل شما را وظیفه خود میدانیم و نمیخواهیم بازیکنانمان احساس کنند که کسی به فکر آنها نیست و مشکلات آنها اهمیت چندانی برای باشگاه ندارد.

نژادفلاح تصریح کرد: از شما میخواهم تمرکز و توان خود را در تمرینات، بازی و برآورده کردن خواستههای فنی سرمربی و کادرفنی کنید و مطمئن باشید که باشگاه به وظایف خود عمل خواهد کرد. شما با بازیهای اخیر توانستهاید برای تیم مفید و موثر باشید و امیدوارم همین روند را ادامه بدهید و فقط به فکر سربلندی پرسپولیس و هوادارانش باشید.

گابریل نیز در جلسه با نژادفلاح گفت: قبل از هر چیز ممنونم که مشکل ورود خانوادهام را حل کردید و به فکر مسائل ما هستید. از طرفی بسیار خوشحالم که تیم در بازیهای اخیر نتیجه گرفته و کادر فنی، باشگاه، هواداران، کارشناسان و رسانهها از عملکردم رضایت دارند و توانستهام در این مدت کوتاه تا حدودی به وظایف خودم عمل کنم.

وی در ادامه گفت: ممنونم که در جلسه امروز مشکلاتم را بررسی کردید و به خوبی میبینم که همواره پیگیر مشکلات تیم هستید و احساس مسئولیت میکنید و برای حل مشکل ما وقت و انرژی میگذارید. من نمیخواهم تمرکزم روی مسائل دیگری باشد و اطمینان میدهم به شما و هواداران که فقط به تمرین و بازی فکر میکنم و برایم اولویت اصلی ارائه بهترین بازیها و نتیجه گرفتن تیم است. پس از جلسه با شما هم با آسودگی خاطر باشگاه را ترک میکنم و میدانم شما مشکلات ما را حل خواهید کرد. از توجه شما تشکر میکنم و امیدوارم بتوانم بهترین بازیها را برای پرسپولیس ارائه کنم.

قــــــــــدیــــــــس

5. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lord reza (10th March 2015)