کاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس شرايط متفاوتي نسبت به چند هفته قبل پيدا کرده و اميدوارم قابليتي که دارد و در آسيا شاهد بوديم، شرايط تيم در ليگ را نيز تغيير دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدویکیا در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: خوشبختانه پرسپولیس نسبت به هفتههای قبل، شرایط خوبی پیدا کرده و ما امیدوار بودیم روندی که در لیگ قهرمانان شروع شد، در لیگ برتر هم ادامه پیدا کند اما متاسفانه اینگونه نشد.

وی ادامه داد: تفاوت نتایج در لیگ و لیگ قهرمانان میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. شاید موضوع به انگیزهها و مسائل روحی بر میگردد. پرسپولیس در بازی با حریفان آسیایی خود از نظر بازیکن و دانش فنی ظرفیت خود را نشان داد. امیدوارم پرسپولیس از این توانایی در لیگ برتر هم بهره لازم را ببرد و در آسیا با ادامه نتایج کسب شده، صعود پیش از موعد داشته باشد و باعث خوشحالی و شادی هواداران بشود.

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره نشستی که با محمد حسین نژادفلاح داشت، خاطرنشان کرد: پرسپولیس را همیشه خانه خودمان میدانیم. آقای نژادفلاح هم لطف داشتند و از ما دعوت کردند تا نشستی داشته باشیم. به هر حال اگر بتوانیم با نظراتمان کمکی به پرسپولیس و هواداران بکنیم، خوشحال میشویم. غیر از این، موضوع خاصی در میان نبود.