پردراک مياتوويچ، ستاره صرب سابق رئال مادريد، هنوز هم وابستگي شديدي به اين باشگاه دارد. بازيکني که سال 1998، رئال با گل او در بازي فينال مقابل يوونتوس، لاسپتيما را به دست آورد.

به گزارش "ورزش سه"، میاتوویچ شب گذشته در مصاحبه با برنامه "ال پریمر توکه" شبکه رادیویی اوندا سرو به سوالات مختلفی پاسخ گفت:

آنچلوتی

نمی دانم چرا او باید شیوه خود را عوض کند. این بازیکنان هستند که باید تغییراتی در سبک بازی خودشان به وجود بیاورند. این، شیوه کاری آنچلوتی است و تا همین چند وقت پیش همه ما شیفته ایده های او بودیم.حالا برخی می گویند که او باید این ایده ها را عوض کند؛ در حالیکه نباید اینطور باشد.
مثلث BBC رئال

چه کسی حاضر است وقتی رونالدو، بیل و بنزما را در اختیار دارد، از آنها استفاده نکند؟ در چنین سطحی از فوتبال، نباید به یک مربی گفت که چه بازیکنی را در زمین بگذارد چه بازیکنی را نه. تیم های حریف به خوبی این سه بازیکن را می شناسند و از آنها می ترسند. برای مهار این مثلث، آنها هر کاری انجام می دهند و به شیوه متفاوتی مقابل رئال قرار می گیرند.
گرت بیل

بیل در حال حاضر در بهترین فرم خودش قرار ندارد ولی خوشبختانه مصدوم هم نیست. از بازیکنی با خصوصیات بیل، همیشه می توان انتظار داشت که به بهترین شرایطش برگردد.
مودریچ

غیبت مودریچ به رئال ضربه زد. با او در وسط زمین، رئال تیم بهتری می شود. بازیکنان کمی مثل او وجود دارند که این همه تاثیر گذاری در یک تیم داشته باشند.
راموس

با غیبت راموس در دفاع، رئال صدرنشینی خود را از دست داد. وقتی راموس در ترکیب حضور دارد، رئال تیم مطمئن تری نشان می دهد.
ال کلاسیکو
پیروزی در این دیدار می تواند از لحاظ روحی به رئال کمک بزرگی کند ولی همچنان معتقدم که برنده این بازی، الزاما قهرمان لالیگا نخواهد شد.
مسی و رونالدو

تفاوت کمی بین این دو وجود دارد. هرکس به سلیقه خود از یکی از این دو خوشش می آید. من هم از رونالدو خوشم می آید.

آینده مسی

برائیدا(مدیر ورزشی بارسا) حق داشت که از جدایی مسی سخن بگوید. اگر او قصد جدایی از بارسا را داشته باشد، کسی نمی تواند مانع او شود. باشگاه هایی هم هستند که می توانند رقم جذب او را بپردازند.

بارسلونا

3 یا 4 ماه پیش، همه از پایان دوره بارسا حرف می زدیم و فکر می کردیم این تیم هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد. همه از مشکلات سوارز می گفتند اما در عرض دو ماه، همه چیز عوض شد و آنها هم اکنون یک تیم کامل هستند. فوتبال همین است.

شانس های قهرمانی

رئال قهرمان لا لیگا و چمپیونز لیگ می شود و دوست دارم اتلتیک هم قهرمان کوپا دل ری شود.

فیگو

بدون هیچ شکی در انتخابات فیفا به او رای خواهم داد.