750 بازی برای ژاوی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: 750 بازی برای ژاوی

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca 750 بازی برای ژاوی

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، هافبک سالخورده تیم فوتبال بارسلونا در معرض رسیدن به 750 امین بازی خود برای این تیم می باشد.

این بازیکن با تجربه شنبه شب در دیدار مقابل ایبار 750 بازی خود را برای بارسلونا انجام می دهد. ژاوی از این حیث رکورد دار بازی در بارسلونا است.

2. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (11th March 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca ژاوی: افتخارم این است که ۲۵ سال در بهترین تیم دنیا بودهام

به گزارش ورزش 11، بازی شنبه هفته آینده تیم فوتبال بارسلونا برابر ایبار در چارچوب دیدارهای هفته بیست وهفتم لالیگا میتواند به هفتصدوپنجاهمین بازی دوران بازیگری ژاوی هرناندس در بارسا تبدیل شود، البته اگر لوئیس انریکه، سرمربی کاتالانها همچون بازی قبلی تیمش برابر رایووایکانو تصمیم بگیرد که کاپیتان 35 ساله خود را در خط میانی قرار دهد.

ژاوی هرناندس که امسال بیستوپنجمین سال حضور او در جمع آبیواناریپوشان است و خیلی وقت پیش از این رکورد میگلی را به عنوان باسابقهترین بازیکن تاریخ باشگاه شکست، در حالی خود را برای ثبت رکوردی جدید در پوشیدن پیراهن کاتالانها آماده میکند که تابستان امسال تا آستانه جدایی از آنها و بازی در قطر پیش رفت. او اکنون میگوید با وجود نیمکتنشینیهای پرتعدادش در این فصل از تصمیمی که اتخاذ کرده، راضی است.

ژاوی در گفتوگو با سایت باشگاه بارسلونا اظهار داشت: آنقدر خوششانس بودهام که بتوانم برای بهترین تیم دنیا بازی کنم. 17 سال در ترکیب اصلی بارسلونا بازی کردهام و با احتساب سالهایی که در آکادمی باشگاه بودهام، مجموعاً 25 سال در بارسلونا بودهام و این مایه افتخار من است. واقعاً خوشحالم که امسال بارسلونا را ترک نکردم.

ژاوی در ادامه اعتراف کرد که همیشه قدردان فرانک ریکارد، سرمربی اسبق بارسلونا خواهد بود، چون او بود که استعداد ستاره خط میانی کاتالانها را برای بازی در پستی هجومی و خلاقتر نه فقط یک مهره اضافهتر برای شلوغتر شدن خط میانی شناسایی کرد.

وی با تأکید بر اینکه از تمام دوران حضورش در بارسلونا از جمله دورانی که بازوبند کاپیتانی تیم را به بازویش بسته، لذت برده است، عنوان کرد: از 10 سال گذشته به استثنای چهار پنج سالی که در آنها هیچ جامی نبردیم، مانند یک پسر بچه لذت بردهام. جامهایی که در سالهای اخیر کسب کردیم نتیجه پایبندی به فلسفهای است که برای بازیمان داریم. شیوه بازی بارسلونا، فلسفه و DNA این تیم هرگز نخواهد کرد.

4. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

barca اینیستا: افتخار میکنم که برای سالها کنار ژاوی بازی کردهام

به گزارش ورزش 11، آندرس اینیستا درباره شرایط خود در بارسلونا گفت: برخی مواقع این مساله را که به زودی من و ژاوی دیگر نمیتوانیم کنار هم بازی کنیم، حس میکنم. حتی در این فصل هم خیلی در کنار یکدیگر قرار نگرفتهایم. افتخار میکنم که برای سالها کنار ژاوی بازی کردهام. او نه تنها بازی را برای من آسانتر میکند بلکه باعث روانتر شدن حرکت تیمی نیز میشود. بازی کنار ژاوی، به من و سایر بازیکنان حس خوبی میدهد. با او همه چیز بهتر پیش میرود.

اینیستا در مورد صدرنشین شدن بارسا پس از مدتها در لالیگا گفت: بالاتر از صدرنشینی، حس بازیکنان پس از هر بازی اهمیت دارد. پس از پیروزی بر رایووایکانو، همه در رختکن حس خوبی داشتیم. البته هنوز سه ماه تا پایان فصل باقیمانده است. درست است که این مدت زمان، خیلی طولانی نیست اما مهمترین مقطع فصل به حساب میآید.

این بازیکن درباره برتری برابر ویارئال و صعود به فینال جام حذفی نیز اظهار کرد: تیم ما از همان ابتدا ابتکار عمل را در دست گرفت و توانست بازی خوب و روانی را به نمایش بگذارد. درست است که خیلی دیر به گل اول رسیدیم ولی من هیچوقت به تواناییهایمان شک نکردم و میدانستم که اگر میتوانستیم گل اول را به ثمر برسانیم در ادامه بهتر میشدیم و میتوانستیم اختلاف را بیشتر کنیم.

هافبک بارسلونا ادامه داد: وقتی تیم حریف توانست گلزنی بکند و بازی را به تساوی بکشاند نیز نترسیدیم و تنها یک دقیقه بعد توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم و در ادامه با به ثمر رساندن گل سوم خیالمان برای بازی برگشت راحت شد.

بارسلونا در
    لیگ قهرمانان اروپا باید برابر منچسترسیتی به میدان برود.

اینیستا در گفتوگویی با روزنامه مارکا اسپانیا، گفت که او و همتیمیهایش نه از منچسترسیتی و نه از هیچ تیم دیگری نخواهند ترسید: از رویارویی با هیچ تیمی ترس نداریم. وقتی در لیگ قهرمانان اروپا به میدان میروی پی میبری که کار سختی پیش رو داری و با حریف آسانی روبهرو نیستی. دیدار حساس و هیجانانگیزی پیش رو داریم. منچسترسیتی یکی از قویترین تیمهای حال حاضر اروپاست. نتایج قرعه کشی این شد که ما باید با آنها در یک هشتم نهایی به میدان برویم. کاملا آماده این دیدار هستیم و هیچگونه ترس و دلهرهای نداریم.

یحیی توره در سال 2009 با پیراهن بارسلونا در کنار آندرس اینیستا به میدان رفت و موفق شد با این تیم شش جام به دست آورد. او در سال 2010 به
    منچسترسیتی رفت و الان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم است. اینیستا در پاسخ به این سوال که تاثیرگذارترین افراد در زندگی فوتبالی او چه کسانی بودهاند، گفت: در کودکی علاقه زیادی به پپ گوآردیولا و مایکل لادروپ داشتم. آنها الگوهای من بودند. خوشبختانه رویای دوران کودکیام برآورده شد و چهار سال پر از شادی و موفقیت را با گوآردیولا سپری کردم. من مدیون گوآردیولا هستم. او تاثیر زیادی در رسیدن من به این جایگاه داشت.

پیکاسوی فوتبال اسپانیا علاقه زیادی به کار کردن با بچهها و آموزش آنها دارد. او گفت: علاقه زیادی به تدریس برای کودکان دارم و حتی مدرک آن را هم کسب کردم اما فوتبال زندگی من را دستخوش تغییر قرار داد.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در جامجهانی 2010 آفریقای جنوبی در دیدار فینال با یک گل هلند را از پیش رو برداشت و جام قهرمانی را بالای سر برد. تک گل لاروخا را در این دیدار آندرس اینیستا به ثمر رساند. این هافبک طراح میگوید گلی که برابر هلند به ثمر رساند مهمترین گل دوران حضور او در مستطیل سبز است: گل بسیار حساسی به ثمر رساندم؛ چراکه باعث شد اسپانیا جام قهرمانی را بالای سر برد. بدون شک حساسترین گل دوران ورزشیام بود. البته نباید فراموش کنم گلی هم که برابر چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمان اروپا در سال 2009 به ثمر رساندم، بسیار لذتبخش بود

6. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: