دایی به عنوان سفیر فرهنگ سازی مبارزه با ایدز انتخاب شد+ عکس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دایی به عنوان سفیر فرهنگ سازی مبارزه با ایدز انتخاب شد+ عکس

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

دایی به عنوان سفیر فرهنگ سازی مبارزه با ایدز انتخاب شد+ عکس

علی دایی با حضور در اولین همایش فرهنگ سازی به صفر رساندن HIV به نفع کودکان و مادران متأثر از ایدز حاضر شد و ضمن قرائت بیانیه ای به عنوان سفیر مبارزه با ایدز انتخاب شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان، ورزشکاران و مدیران کشورمان برگزار شد، علی دایی سخنرانی برای حضار انجام داد که متن آن بدین شرح است:

خوشحالم که زمستان لباس سفر به تن می کند و جایش را به بهار خواهد داد و من در جمع شما حاضر شدم تا بگویم در ارتباط با بیماری ها هیچگاه چارچوبی بین آدمها نیست و درد ها می توانند بهانه ای شوند برای صمیمیت بیشتر.

فرشته های معصومی که با بیماری دست به گریبان هستند را از خود جدا نمی دانیم و آمده ایم تا در کنار هم برای رسیدن به بهار آماده شویم.

آمده ایم تا بگوییم دل های کوچک اما سبز این فرشته ها، این بنده های عزیز خدا همنشین خداست، آمده ایم از آنها بخواهیم برای ما دعا کنند برای رهایی از بیماری های روح و بیماری های درون وگرنه بیماری های جسمی که مهم نیست.

آمده ایم که مقابل این عزیزان زانو بزنیم و دستشان را ببوسیم و بگوییم ما همیشه کنار هم هستیم بی هیچ خط فاصله ای، بدون هیچ مرزی و آمده ایم تا از آنها درس مقاومت بیاموزیم و مهربانانه عشق ورزیدن را یاد بگیریم.

عزیزانی که دعا دارند، ادعا ندارند، نیایش دارند نمایش ندارند، حیا دارند ریا ندارند، رسم دارند اسم ندارند.

به عشق آنها آمده ایم، آنهایی که شب ها به خدا شب بخیر می گویند و صبح ها با یاد خدا بیدار می شوند، به عشق فرشته ای که وقتی دید باران می آید سرش را بالا گرفت و گفت: خداجون گریه نکن، درست میشه.

به عشق آرزوهایی که ما نتوانستیم آنها را لمس کنیم، به عشق کسانی که خدا حاجتشان را دیر می دهد چون دوست دارد بیشتر صدایشان را بشنود، ما به عشق شما آمده ایم، شما دوستان خوب خدا.

حرف بیشتری برای گفتن ندارم فقط وقتی با خدا در کوچه دل هایتان خلوت می کنید، سفارش من را هم بکنید. در این روزهای حول حالنا دعا کنید حال همه خوب شود و من تمام قد مقابل شما تعظیم می کنم و پیشاپیش می گویم عیدتان مبارک.

گفتنی است این مراسم در سالن قلم کتابخانه ملی برگزار شد و حضور علی دایی شور و شعف خاصی به این مراسم داد.

2. 2 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (11th March 2015), SEYEDHAMED (12th March 2015)