یشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: "پرسپولیس با هدایت حمید درخشان بسیار زیبا بازی می کند اما بدشانسی ها دست از سر این تیم برنمی دارد."طرفداری- ضیا عربشاهی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: "متاسفانه پرسپولیس در لیگ برتر بی اندازه بدشانس بوده و با وجود بازی های خوبی که از خود به نمایش گذاشته نتوانست نتایج لازم را بگیرد."
وی ادامه داد: "در فوتبال می گویند برخی تیم ها طلسم می کنند نمی دانم شاید تیم درخشان هم طلسم شده باشد. حمید درخشان مربی بسیار بدشانسی است اما باید از یک جهت به او تبریک بگویم. تیم حمید درخشان بسیار خوب فوتبال بازی می کند و امیدوارم بدشانسی ها نیز دست از سر تیم ما بردارد."
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: "خوشبختانه جوانانی که حمید درخشان به پرسپولیس اضافه کرده تقریبا مشکل نداشتن گلزن را برطرف کرده اند و دیروز دیدیم علیپور چقدر مهاجم خطرناکی بود."
وی در خصوص عملکرد موفق پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: "پرسپولیس در لیگ هم به همین شکل بازی می کند اما در این مسابقات خوش شانس است و توپ هایش تبدیل به گل می شود."
وی اظهار کرد: "پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تیم های بزرگی را از پیش رو برداشته است و این نشان می دهد پتانسیل فنی تیم پرسپولیس بسیار بالا است."
عربشاهی در رابطه با دیدار پرسپولیس مقابل النصر عربستان، گفت: "بازی کردن در عربستان همیشه سخت است و مطمئن باشید هواداران این تیم نیز النصر را در کشور خود تنها نمی گذارند. النصر بازیکنان خارجی بسیار خوبی در اختیار دارد اما با وجود تمام این مسایل برد تیم ما اصلا دور از دسترس نیست."
وی افزود: "النصر تیم بسیار کندی است و قطعا اگر پرسپولیس بازی سرعتی را در دستور کار خود قرار دهد می تواند در این بازی موفق باشد. پیشنهاد من به درخشان این است که ابتدا به فکر گل نخوردن باشد و بعد به دنبال پیروزی بروند."
کاپیتان اسبق پرسپولیس، گفت: "امیدوارم در بازی مقابل النصر بازیکنان کناری پرسپولیس بتوانند به این تیم کمک کنند. باید از محمد نوری به عنوان یک کاپیتان بسیار خوب تشکر کنم که در این مدت بدون حاشیه تا جایی که توانسته به تیم خود کمک کرده است ."
وی با تقدیر از حمید درخشان به خاطر استفاده از بازیکنان جوان، اظهار کرد: "حمید درخشان بازیکنان بسیار خوبی را به پرسپولیس معرفی کرد که این ها می توانند سالیان سال به تیم ما کمک کنند."