کین، مهاجم تاتنهام،دو ماه پشت سر هم بهترین بازیکن لیگ برتر شده و چهارمین کسی است که به این افتخار دست می یابد

آیاسپورت: هری کین مهاجم تاتنهام جایزه بهترین بازیکن ماه فوریه لیگ برتر را به دست آورد تا تنها چهارمین نفر در تاریخ این رقابتها باشد که دو ماه پشت سر هم این جایزه را می گیرد. کین با چهار گلی که در این ماه زد به دنیس برگکمپ، کریستیانو رونالدو و رابی فاولر ملحق شد.
او در دربی شمال لندن دو گل به آرسنال زد، سه روز بعد در باخت یک-2 تیمش به لیورپول تنها گل اسپرز را به ثمر رساند و 22 فوریه در آخرین لحظات گل تساوی تیمش را وارد دروازه وستهام کرد.

این بازیکن 21 ساله در مراسم دریافت جایزهاش گفت:«خیلی خوشحالم، بردن این جایزه یک بار در سال فوقالعاده است چه برسد به اینکه در دو ماه دو بار آن را به دست آوری. از نظر خودم بازی با آرسنال بهترین بازی ماه تیم ما بود که اواخر بازی گل پیروزی تیم را زدم. من همیشه به خودم باور داشتم و خوشحالم که از فرصتهایم استفاده کردم.»
احتمال دارد کین برای دو بازی تیم ملی انگلیس برابر لیتوانی در مقدماتی یورو 2016 و دیدار دوستانه با ایتالیا برای نخستین بار به ترکیب «سه شیر» دعوت شود.
تونی پولیس مربی تیم وستبرومویچ آلبیون جایزه بهترین مربی ماه فوریه را به دست آورد.