دو تيم وردر برمن و بايرن مونيخ، امشب در ورزشگاه وسراستاديون شهر برمن به مصاف يکديگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، با به ثمر رساندن 7 گل مقابل شاختار در چمپیونزلیگ، شاگردان گواردیولا با آمادگی کامل و با اعتماد به نفس پا به این دیدار خواهند گذاشت.

وردربرمن

شاگردان ویکتور اسکریپنیک با کسب 31 امتیاز از 24 بازی، در رده ی هشتم جدول بوندس لیگا قرار دارند. آنها در 5 بازی اخیر خود 2 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و حالا باید به مصاف صدرنشین لیگ بروند. در 5 بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، بایرن 5 پیروزی کسب کرده و 27 گل روانه دروازه وردربرمن کرده که آمار بسیار ضعیفی برای این تیم محسوب میشود. با این حال، برمن در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشته و به همراه بایرن و ولفسبورگ، موفق به کسب 16 امتیاز شده است.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا با کسب 61 امتیاز از 24 بازی، در صدر جدول بوندس لیگا قرار دارند. اختلاف امتیاز 11 امتیازی با ولفسبورگ باعث شده تا گواردیولا با خیالی راحت، در دیدارهای خود به تست ترکیب های مختلف و بازی دادن به بازیکنها در پست های غیر تخصصی بپردازد. باواریایی ها در 5 بازی اخیر خود، 5 پیروزی کسب کرده اند و پس از پیروزی خوب در لیگ قهرمانان مقابل شاختار، حالا با روحیه ای مناسب بار دیگر روی بوندس لیگا تمرکز خواهند کرد.