طـرفداری- فردا از هفته بیست و هفتم رقابت های لالیگا دو تیم اتلتیکو مادرید و اسپانیول به مصاف هم خواهند رفت و تیم های دوم شهرهای بارسلونا و مادرید ال کلاسیکویی کوچک را پیش از ال کلاسیکوی اصلی برگزار خواهند کرد.

اطلاعات کلی در مورد بازیزمان برگزاری مسابقه: شنبه 23 اسفند 1393؛ ساعت 18:30

محل برگزاری مسابقه: بارسلونا، کورنیا ال پرات (پاور8)
داور مسابقه: آقای ویکندی گاریدو


پیش بازی
دو تیم سوم و نهم جدول لالیگا از بارسلونا و مادرید در حالی به مصاف هم خواهند رفت که هفته آینده نیز دو تیم دیگر این شهر ها، حساس ترین بازی فصل را در قالب ال کلاسیکو برگزار خواهند کرد. دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه ویسنته کالدرون با پیروزی 2-0 مدافع عنوان قهرمانی پایان یافت و تیاگو همراه با سوارز گل های میزبان را به ثمر رساندند.

اتلتیکو اکنون در رده سوم جدول قرار دارد اما در چهار بازی گذشته خود تنها یک پیروزی کسب کرده و 5 امتیاز جمع کرده است تا از کورس قهرمانی تا حدودی فاصله بگیرد اما با توجه به اینکه هفته آینده ال کلاسیکو برگزار خواهد شد، آنها امیدوارند تا در صورت لغزش یکی از دو تیم صدرنشین، خود را در ادامه رقابت ها نزدیک تر کنند (در حال حاضر 6 و 7 امتیاز از رقیبان فاصله دارند). در طرف دیگر هم شاگردان سرخیو قرار دارند که در 6 هفته اخیر دو پیروزی و چهار شکست حاصل کارشان بوده است.
اسپانیول با توجه به جدال حساس پیش روی اتلتیکو مقابل لورکوزن، در ورزشگاه خانگی به دنبال کسب 3 امتیاز خواهد بود تا بتواند یک پله دیگر صعود کند.

ترکیب و سیستم احتمالی دو تیمآخـرین اخبار و وضعیت تیم اسپانیول
◄ خوزه کاناس بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت، انتظار می رود که به خط میانی تیم بازگردد، در حالیکه به نظر می رسد آبراهام روی نیمکت قرار خواهد گرفت

◄ با وجود اینکه باشگاه کاتالانی در دو بازی گذشته خود موفق به گلزنی نشده است، اما انتظار می رود که سرخیو از همان خط حمله استفاده کند

◄ اسپانیول در 5 بازی گذشته خود مقابل اتلتیکو مادرید در تمامی رقابت ها به صور میانگین کمتر از 2.5 گل به ثمر رسانده است

آخـرین اخبار و وضعیت تیم اتلتیکو مادرید
◄ سائول نیگوئز همچنان تنها بازیکن مصدوم در تیم سیمئونه است و این بازیکن هنوز از ناحیه کلیه مشکل دارد

◄ میراندا و گریزمان از محرومیت بازگشته اند اما این بار به جای آنها سیکوئرا و مانژوکیچ محروم خواهند بود
◄ فرناندو تورس در خط حمله زوج گریزمان خواهد بود و در خط دفاعی نیز خسوس گامز با آنسالدی برای پست دفاع چپ رقابت می کند
◄ اتلتیکو در 5 بازی از 6 جدال اخیر مقابل اسپانیول در تمامی رقابت ها پیروز شده است

برترین بازیکنان دو تیم

پیش بینی مسابقه