دو تيم رئال مادريد و لوانته، امشب در ورزشگاه سانتياگو برنابئو شهر مادريد به مصاف يکديگر خواهند رفت.

به گزارش "ورزش سه"، پس از 3 بازی پیاپی عدم موفقیت رئالی ها در کسب پیروزی و همچنین اختلاف 4 امتیازی با بارسا، پیروزی در بازی امشب برای آنها حیاتی خواهد بود.


رئال مادرید
شاگردان کارلو آنچلوتی با کسب 61 امتیاز از 26 بازی، در رده ی دوم جدول لالیگا قرار دارند. با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا، اختلاف امتیاز آنها به 4 امتیاز رسیده و رئال برای حفظ فاصله و حضور در کورس قهرمانی، به شدت به پیروزی در دیدار امشب نیاز دارد. مادریدی ها در 5 بازی اخیر خود،2 پیروزی، 2 شکست و 1 تساوی کسب کرده اند و پیروزی در دیدار امروز، برایشان حیاتی و ضروری است. لوانته از دو تیمی بود که موفق شد رئال مادرید ژوزه مورینیو را در راه قهرمانی لالیگا شکست دهد. سرجیو راموس، مدافع رئال میتواند امروز به میادین بازگردد ولی خامس رودریگز، همچنان مصدوم است و نمیتواند تیمش را همراهی کند.

لوانته
لوانته با کسب 25 امتیاز از 26 بازی، در رده ی هفدهم جدول لالیگا قرار گرفته است. آنها در 5 بازی اخیر خود، یکی در میان شکست خورده و پیروز شدند و طبق روندی که تا به اینجا طی کرده اند، امروز نوبت شکست آنهاست. پیروزی 4-1 مقابل مالاگا و شکست 5-0 مقابل بارسا از مهمترین نتایج آنها در این 5 بای بوده است. با این حال، در 5 بازی اخیر انجام شده بین آنها و رئال مادرید، سپیدپوشان 5 پیروزی کسب کرده اند و 18 گل به ثمر رسانده اند. همچنین تحت هدایت لوکاس آلکارز، لوانته موفق به کسب پیروزی در خارج از خانه نشده و 7 شکست و 2 تساوی نتیجه تلاش آنها بوده است.