به گزارش ورزش 11، مسعود اوزیل به بازی برگشت تیمش باموناکو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خوشبین است. او تصور میکند یارانش میتوانند باخت 3 بر یک بازی رفت را سهشنبه شب در زمین حریف جبران کرده و به مرحله یک چهارم نهایی برسند.

وی اظهار داشت: وقتی به توانایی خودتان باور داشته باشید، انرژی مثبت در وجود شما به وجود میآید و آنقدر رشد می کند که قادر هستید به چیزی که آرزویش را میکردید، برسید. در
فوتبال یکسری چیزها ممکن است در ظاهر خوب و به سود شما اتفاق نیفتاده باشند اما این را میدانم اگر قدرتمان را باور داشته باشیم و از قابلیت خود خوب استفاده کنیم، میتوانیم از این سد سخت عبور کنیم.

اوزیل ادامه داد: لازم است 3 گل بزنیم. موناکو هم تیمی است که دفاعی بازی میکند. باید ابتکار عمل را در دست گرفته و گل نخست را خیلی سریع بزنیم تا جایی که امکان دارد روحیه و اعتمادبنفسمان افزایش یابد.

ستاره تکنیکی توپچیهای لندن همچنین عنوان کرد: زدن 3 گل به چنین حریفی واقعا سخت است. به خصوص که آنها تا به حال عملکرد دفاعی خوبی داشتهاند اما اگر به بازیهای اخیرمان نگاه کنیم، مشخص میشود راهی که مقابل منچستریونایتد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هفته قبل طی کردیم، هنوز شانس صعود و پیشرفت را داریم.

اوزیل افزود: با بازبینی بازی با منچستر، مشخص است که توانستیم نبض این بازی را در دست گرفته و با شایستگی برنده شویم. همین خود نشان میدهد که میتوانیم خواستههای سرمربیمان را در بازیها خوب منتقل و آشکار کنیم. باور دارم میتوانیم به دستاورد زیادی برسیم.