یحیی گل محمدی: اگر روزی به پرسپولیس برگردم، با همه وجود تلاش می کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: یحیی گل محمدی: اگر روزی به پرسپولیس برگردم، با همه وجود تلاش می کنم

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

یحیی گل محمدی: اگر روزی به پرسپولیس برگردم، با همه وجود تلاش می کنم

پرسپولیس اف سی :ذوب آهن در ادامه روند موفقیت هایش، آخرین بازی سال را با پیروزی مقابل پیکان پشتسر گذاشت. یحیی گلمحمدی سال 1393 را یکسال خوب برای خودش توصیف کرده و امیدوار است ذوبآهن را در جام حذفی به قهرمانی برساند.
    یحیی که در ذوبآهن عملکردی فوقالعاده داشته است در مورد سالی که پشت سر گذاشت و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرورزشی پاسخ میدهد.
    سال 1393 براي شما چطور بود؟

يكي از بهترين سال هاي ورزشي من بود. با نفت تهران مقام سوم ليگ برتر را در فصل گذشته به دست آورديم و اين در حالي است كه تا آخرين هفته شانس قهرماني داشتيم. سوم شدن ما كمتر از قهرماني نبود. اين در حالي است كه بازيكنان جواني در نفت تهران چهره شدند. امسال هم در اوايل فصل نتايج خوبي در ذوبآهن نگرفتيم، ولي در ادامه شرايط خيلي بهتر شد. ما توانستيم به فينال جام حذفي راه پيدا كنيم و در ليگ برتر هم تا رده ششم صعود كرديم. ذوبآهن در اين چند سال كانديداي سقوط بود، ولي همه ما دست به دست هم داديم و نتايج خوبي گرفتيم. حالا هم اميدوار هستيم كه در ليگ برتر سهميه آسيا را بگيريم.

زماني كه ذوبآهن در بحران قرار داشت، آيا به اين فكر كردي كه از سرمربيگري اين تيم استعفا بدهي؟
    هيچ وقت به اين موضوع فكر نكردم، چون به تواناييهاي بازيكنان، مجموعه ذوب آهن و همچنين كار خودم اعتقاد داشتم. چيزي كه مرا اميدوار ميكرد، بازي خوب ذوب آهن بود. ما مشكل فني نداشتيم و در خيلي از بازيها به حقمان نرسيديم. گاهي اوقات هم از داوري ها اذيت شديم.

بزرگترين آرزوي ورزشي شما در سال 94 چيست؟
    اگر در فينال جام حذفي قهرمان شويم، خيلي خوب خواهد شد. اين موضوع براي رزومه كاري من و باشگاه ذوب آهن خوب است و اين تيم مي تواند بعد از چند سال به آسيا برود. قهرماني ذوب آهن مي تواند بهترين اتفاق باشد.

محمد رويانيان مديرعامل سابق پرسپوليس چند روز پيش در مصاحبهاي تأكيد كرد كه يكي از اشتباهات بزرگ او از دست دادن يحيي گل محمدي بود. درمورد حرف هاي رويانيان چه صحبتي داري؟

تمام حرف هاي او حقيقت بود. بعد از اينكه يك تيم بحران زده را تحويل گرفتم، نتايج نسبتاً خوبي گرفتيم. ما تا فينال جام حذفي پيش رفتيم و البته چنين انتظاري از پرسپوليس وجود نداشت. متأسفانه بعضي ها باخت ما به سپاهان را بزرگ كردند. نمي دانم اگر آنها چشمشان به چشم من بخورد، چگونه مي خواهند مرا نگاه كنند. نكته ديگر اين است كه هيچ حمايتي از سوي پيشكسوتان پرسپوليس و كساني كه در كنار باشگاه بودند از من صورت نگرفت.

از اين موضوع خيلي ناراحت بوديد، درست است؟
    من براي موفقيت پرسپوليس حتي از زندگي و خانواده ام گذشتم. ما نتايج بدي نگرفتيم، ولي جوي در مورد من راه افتاد كه انگار در پرسپوليس آدم كشته ام و گناه كبيره انجام دادهام. من نميتوانستم ادامه دهم و حتي با چند نفر مشورت كردم. قبل از آنكه اتفاقات ديگري بيفتد استعفا دادم. البته دو روز بعد از فينال جام حذفي سردار رويانيان تعدادي از پيشكسوتان را جمع كرد كه حتي به خودش گفتم كه اين كار او اشتباه بود. خروجي آن جلسه روشن بود و آنها مي خواستند كه من نباشم.

آيا به اين موضوع فكر ميكني كه يك روز به پرسپوليس برگردي و با اين تيم قهرمان ايران شوي؟
    من عاشق پرسپوليس هستم و اين تيم را دوست دارم. دار و ندارم از پرسپوليس است و اين را هم به خوبي ميدانم كه هواداران پرسپوليس در اين چند سال خيلي سختي كشيدند. اگر يك روز برگردم با تمام وجود تلاش خواهم كرد. البته تا زماني كه شرايط مهيا نباشد نميتوانم برگردم. من معتقدم بازيكنان و سرمربي پرسپوليس بايد مورد حمايت قرار بگيرند. شما ديديد كه پرسپوليس در اين فصل و همين چند وقت پيش دچار بحران شده بود، ولي پيشكسوتان از حميد درخشان حمايت كردند كه كار درستي بود. من در آن مقطع كه در پرسپوليس بودم، احساس كردم كسي پشتم نيست. حتي 10درصد حمايت هايي كه از درخشان شد از من صورت نگرفت.

سقف آرزوهايت در مربيگري چيست؟
    اين موضوع بستگي به نتايج و عملكرد خودم در آينده دارد. اينطور نيست كه بخواهم به اين فكر كنم كه هدايت تيم هاي بزرگي را برعهده بگيرم يا اينكه مثلاً به خارج از فوتبال ايران بروم و مربيگري كنم. من عاشق پيشرفت و كار كردن با بازيكنان جوان هستم و اميدوارم در كارم موفق باشم.

در بين مربيان مطرح دنيا الگوي تو چه كسي است؟

اكثر مربياني كه در تيمهاي مطرح اروپا مربيگري ميكنند در سطح بالايي قرار دارند. من، مورينيو و گوارديولا را دوست دارم و سبك مربيگري آنها را ميپسندم. متأسفانه نميتوانم با آنها ارتباط داشته باشم، چون در فوتبال ايران چنين امكاني وجود ندارد كه با چنين مربياني ارتباط گرفت. من سبك اين دو مربي را دوست دارم، ولي متأسفانه نميتوانم چيزي از آنها ياد بگيرم.

حرف آخر...
    پيشاپيش سال جديد را به همه ايرانيها تبريك ميگويم و براي مردم كشورم و تمامي ايرانيها آرزوي سلامتي دارم. اميدوارم همه ما سال پربركتي داشته باشيم.
    ویرایش توسط oscar : 18th March 2015 در ساعت 15:32

خداحافظ 24 ابدی

2. 21 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (18th March 2015), 888 (19th March 2015), ali_@sghar (18th March 2015), A_MI_N (18th March 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (18th March 2015), emrah20062007 (21st March 2015), KhanoOmi (18th March 2015), mahshad72 (19th March 2015), MINA (20th March 2015), omid27 (18th March 2015), Rahim (18th March 2015), RaMiN (18th March 2015), RUDMEHR K (25th March 2015), s A r A (18th March 2015), SALAMI-FC (18th March 2015), SaRa-MoHsEn (18th March 2015), SoRooSH (20th March 2015), Terminator2731 (18th March 2015), yalda88 (19th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015), Zayed FC (18th March 2015)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    فوق العادس!

ایشالا برگرده

4. 5 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (18th March 2015), ali_@sghar (18th March 2015), oscar (18th March 2015), RaMiN (18th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    مصاحبه ش واقعا جالبه و حرفای قشنگ و معناداری زده!
    کاش هیچوقت اون فینال کثیف فرا نمیرسید!فینالی که باعث رفتن یحیی گل محمدی و مهدی مهدوی کیا و علی کریمی و کریم انصاریفر از پرسپولیس شد!
    فینالی که باعث شد هوادارا و پیشکسوتای جوگیر و احساسی ضد سرمربی فوق العاده ی تیم جبهه بگیرن!واقعا همه چیز بدشانسی بود!
    اگه نیلسون اون دوتا گل مفت رو نمیخورد،اگه ماهینی اون سوتی وحشتناک رو نمیداد،اگه بنگر اون گل خالی رونمیزد توتیر،اگه هادی نوروزی 50 متر تک به تک رو گندنمیزد،اگه نیلسون توپنالتی ها حداقل 1 توپ میگرفت،اگه......!اونوقت هم آقا مهدی به بهترین شکل خدافظی میکرد و هم پرسپولیس قهرمان جام حذفی میشد و هم یحیی میموند!
    اون موقع قطعا همین پیشکسوتا هیچی نمیگفتن،حتی 1 تبریک!
    این هوادارا هم همه شون میگفتن یحیی بهترین مربی دنیاست!
    همین آقای رهبری فر که الآن علیه درخشان شده،1روزی رفیق فابریکش بود!همین آقا که الآن مدام از علی دایی تعریف میکنه،1روزی دشمن اصلیش بود و میگفت دایی اصلا پرسپولیسی نیست!وهمین آقا،اولین کسی بود که بعد فینال جام حذفی علیه یحیی مصاحبه کردو تیتریک روزنامه ها شد!

یحیی 1 تیم بحران زده را بدست گرفت!هم قشنگ بازی میکرد تیمش،هم خوب نتیجه میگرفت و هم خوب از بازیکنا بازی میگرفت!
    کریم انصاریفر با اومدن یحیی اوج گرفت،ممدنوری و غلامرضارضایی همینطور!مارکو پروویچ و ولاتکوگروزدانوسکی دو خرید های یحیی واقعا عالی و موثر بازی میکردن!رضاحقیقی هم که نیم فصل اومده بود،واقعا فوق العاده بود!
    درصورتیکه همین بازیکنا زمان ژوزه افتضاح بودن!یحیی هنری داره به نام درست بازی گرفتن از بازیکنا!هنری که تواین چندساله هیچ مربی تو پرسپولیس نداشته!
    همین الآن کاوه رضایی و مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر و مهدی رجب زاده و هادی محمدی و اکبر ایمانی و قاسم دهنوی و مرتضی تبریزی دارن تو ذوب آهن عالی بازی میکنن!تبریزی و رحب زاده ای که پارسال بدبودن باهمین تیم واسه سقوط میجنگیدن!والبته قاسم دهنوی که پارسال تو پرسپولیس افتضاح بود!

به امید بازگشت یحیی به پرسپولیس!

خداحافظ 24 ابدی

6. 9 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th March 2015), Amir_Ali (19th March 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (18th March 2015), emrah20062007 (21st March 2015), RaMiN (18th March 2015), s A r A (18th March 2015), yalda88 (19th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015), Zayed FC (18th March 2015)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oscar نمایش پست ها
    مصاحبه ش واقعا جالبه و حرفای قشنگ و معناداری زده!
    کاش هیچوقت اون فینال کثیف فرا نمیرسید!فینالی که باعث رفتن یحیی گل محمدی و مهدی مهدوی کیا و علی کریمی و کریم انصاریفر از پرسپولیس شد!
    فینالی که باعث شد هوادارا و پیشکسوتای جوگیر و احساسی ضد سرمربی فوق العاده ی تیم جبهه بگیرن!واقعا همه چیز بدشانسی بود!
    اگه نیلسون اون دوتا گل مفت رو نمیخورد،اگه ماهینی اون سوتی وحشتناک رو نمیداد،اگه بنگر اون گل خالی رونمیزد توتیر،اگه هادی نوروزی 50 متر تک به تک رو گندنمیزد،اگه نیلسون توپنالتی ها حداقل 1 توپ میگرفت،اگه......!اونوقت هم آقا مهدی به بهترین شکل خدافظی میکرد و هم پرسپولیس قهرمان جام حذفی میشد و هم یحیی میموند!
    اون موقع قطعا همین پیشکسوتا هیچی نمیگفتن،حتی 1 تبریک!
    این هوادارا هم همه شون میگفتن یحیی بهترین مربی دنیاست!
    همین آقای رهبری فر که الآن علیه درخشان شده،1روزی رفیق فابریکش بود!همین آقا که الآن مدام از علی دایی تعریف میکنه،1روزی دشمن اصلیش بود و میگفت دایی اصلا پرسپولیسی نیست!وهمین آقا،اولین کسی بود که بعد فینال جام حذفی علیه یحیی مصاحبه کردو تیتریک روزنامه ها شد!

یحیی 1 تیم بحران زده را بدست گرفت!هم قشنگ بازی میکرد تیمش،هم خوب نتیجه میگرفت و هم خوب از بازیکنا بازی میگرفت!
    کریم انصاریفر با اومدن یحیی اوج گرفت،ممدنوری و غلامرضارضایی همینطور!مارکو پروویچ و ولاتکوگروزدانوسکی دو خرید های یحیی واقعا عالی و موثر بازی میکردن!رضاحقیقی هم که نیم فصل اومده بود،واقعا فوق العاده بود!
    درصورتیکه همین بازیکنا زمان ژوزه افتضاح بودن!یحیی هنری داره به نام درست بازی گرفتن از بازیکنا!هنری که تواین چندساله هیچ مربی تو پرسپولیس نداشته!
    همین الآن کاوه رضایی و مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر و مهدی رجب زاده و هادی محمدی و اکبر ایمانی و قاسم دهنوی و مرتضی تبریزی دارن تو ذوب آهن عالی بازی میکنن!تبریزی و رحب زاده ای که پارسال بدبودن باهمین تیم واسه سقوط میجنگیدن!والبته قاسم دهنوی که پارسال تو پرسپولیس افتضاح بود!

به امید بازگشت یحیی به پرسپولیس!
    حرفات لایک داره

حقش نبود بعد اون فینال اونقد بکوبنش!بهترین نتیجه هارو گرف

8. 5 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th March 2015), oscar (18th March 2015), RaMiN (18th March 2015), s A r A (18th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    یحیی خوبه اگه بیا میتونه بهترین کمک هارو کنه
    ولی امیدوارم که علی دایی

10. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th March 2015), elɴαz-нαɢнιɢнι (18th March 2015), RaMiN (18th March 2015), s A r A (18th March 2015)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    جنازه ی یحیی می ارزه به صد تا درخشان
    امیدوارم سال بعد یا یحیی یا دایی سرمربیمون باشن

12. 4 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th March 2015), s A r A (18th March 2015), SaRa-MoHsEn (18th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    اگه همون موقع می موند خوب بود
    ولی به نظر من کلا دلیل نمیشه گل محمدی نفت و ذوب آهن بتونه تو پرسپولیسم موفق بشه اونم تو فصل اول
    مگه این که فرصت چند ساله بدن
    در کل موافق نیسم بازیکنایی که زود وارد دنیای مربی گری میشن از تیمای بزرگ شروع کنن
    مثلا علی دایی به نظرم زود اومد پرسپولیس و تیم ملی
    یا کریمی اشتباه کرد اومد تیم ملی
    یکی مث مهدوی کیا و وحید هاشیمان عمرا همچین اشتباهاتی بکنن
    به هرحال فوق العاده شخصیت دوس داشتنی و قابل احترامی داره

14. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (18th March 2015), yalda88 (19th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zayed FC نمایش پست ها
    جنازه ی یحیی می ارزه به صد تا درخشان
    امیدوارم سال بعد یا یحیی یا دایی سرمربیمون باشن
    یاقطبــی

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

16. 3 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (19th March 2015), ZahrA-ReD (18th March 2015), Zayed FC (18th March 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    همین الانشم بیشتر از درخشان و خیلیا خواهان داره! اصن کلاس کاری و پرستیژش قابل مقایسه نیس!ما دهه هفتادیا ک سنمون بازیای فوق العاده ی دهه 60و70نمیرسه و فقط فیلماشو میتونیم ببینیم..بهترین خاطره مونم ک قهرمانی با قطبیه!اما واقعا تو چند فصل اخیر تنها سالی ک بازی خوب میدیم و کیف میکردیم،فصلی بود ک یحیی رو داشتیم..موفق باشه
    ویرایش توسط ZahrA-ReD : 18th March 2015 در ساعت 18:54

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

18. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (18th March 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    متاسفانه منم یکی از اون هوادارای ناراحت و جو گیر بودم اون روز تو ورزشگاه واقعا اون شکست تلخ بود تو فینال برامون

حیف شد آق یحیی رو از دست دادیم البته فصل بعدش اگه اون بحرانای مدیریت پیش نمیومد تیممون قهرمان میشد اگه اون بازی یکی مونده به آخر با راه آهن برده بودیم فصل قبل قهرمان بودیم

بازم دوست دارم یحیی یا دایی بیان تو تیم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

20. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (19th March 2015)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین