نیوکاسل 1-2 آرسنال؛ پیروزی توپچی ها در لانه کلاغ ها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیوکاسل 1-2 آرسنال؛ پیروزی توپچی ها در لانه کلاغ ها

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal نیوکاسل 1-2 آرسنال؛ پیروزی توپچی ها در لانه کلاغ ها

اختصاصی ورزش 11، در ادامه هفته سی ام لیگ برتر انگلیس دو تیم آرسنال و نیوکاسل در ورزشگاه سنت جیمز پارک به مصاف هم رفتند که در انتها شاگردان ونگر موفق شدند با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسند.
    در این بازی جذاب، اولیویر ژیرو در دقیقه 24 گل اول را برای توپچی ها به ثمر رساند و 4 دقیقه بعد گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه کرد. نیوکاسل در ادامه هر چه تلاش کرد تنها توانست یکی از گل های خورده را در دقیقه 48 توسط موسی سیسوکو جبران کند و بازی با نتیجه 2 بر یک به سود آرسنال به پایان رسید. آرسنال با این برد 60 امتیازی شد و در رده سوم جدول باقی ماند ضمن اینکه فاصله یک امتیازی خود با من سیتی را نیز حفظ کرد.
    آمار بازی و ترکیب دو تیم:

ویرایش توسط SoRooSH : 22nd March 2015 در ساعت 16:38

2. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (22nd March 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal ونگر: آرسنال نمی تواند به چلسی برسد

به گزارش ورزش 11، آرسنال با پیروزی مقابل نیوکاسل به ۴ امتیازی چلسی صدرنشین که دو بازی کمتر انجام داده رسید .

ونگر بعد پیروزی ۱-۲ تیمش به خبرنگاران گفت: " چلسی حاشیه امنیت خوبی دارد و فکر می کنم که برای حفظ صدرنشینی شان به اندازه کافی قوی هستند. در حال حاضر ما به رسیدن به چلسی و اختلاف امتیاز با آن ها فکر نمی کنیم.

ما سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و امتیازات را جمع کنیم . امروز مشخص بود که چند بازیکن ما خسته هستند. در ۱۵ دقیقه پایانی سختی زیادی کشیدیم ولی نمایش خوب مان در نیمه نخست باعث شد به ۳ امتیاز برسیم.

ژیرو دو گل زد و عملکرد خیلی خوبی داشت. "

4. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal پیروزی ژیرو و شتاب

مصاحبه ونگر پس از پیروزی برابر نیوکاسل...

در مورد پیروزی...

در 2 هفته 4 بازی انجام دادیم و 3 بازی در خارج از خانه برابر منچستر موناکو و امروز در نیوکاسل برگزار شده و ما هر سه را بردیم. 14 دقیقه آخر سخت شد چرا که ساق های بازیکنان کمی خسته شده بود و نیوکاسل در نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد اما ما در نیمه اول عملکرد هجومی چشمگیری داشتیم. بازی روان و خلق موقعیت ها یکی پس از دیگری اما در نیمه دوم باید ویژگی های دیگری را به نمایش می گذاشتیم و مقاومت می کردیم.

در مورد اولیویه ژیرو...

گل ها را می زند، به سختی مجنگد و توپ را جلوی زمین حفظ می کند. امروز دوباره بازی خوبی داشت.

در مورد گرفتن چلسی...

چلسی حاشیه امنیت خوبی دارد و فکر میک نم در این لحظه انها به اندازه کافی ایمنی دارند که کاملا خونسرد باشندو منچستر سیتی را پیش روی خود داریم اما اگر به پشت سر هم نگاه کنید می بینید به همان اندازه فشرده است بنابراین مسئله مهم بردن بازی هایمان است. چلسی حاشیه ایمنی خیلی خوبی دارد.

در مورد دوم شدن و قهرمانی در جام حذفی...

در این لحظه هیچ چیزی را قطعی و مسجل نکرده ایم. در حال مبارزه هستیم. امروز بازی را دیدید، در تک تک بازی ها باید هوشیار باشیم و تا دقیقه آخر بجنگیم تا امتیازات را بگیریم و این کاری است که باید انجام دهیم. فقط باید به بازی بعدی برویم و آن را ببریم.

در مورد طی کردن بقیه فصل بدون باختن...

ذهنم را در مورد حرفی که به شما زدم تغییر نمی دهم. هیچکس نمی تواند آن را پیش بینی کند. چیزی که سعی می کنیم انجام دهیم بردن بازی بعدی است و سپس بازی بعدی. حالا یک وقفه ملی داریم که همه برای بازی های ملی می روند. بیایید امیدوار باشیم همه سالم برگردند زیرا می توانستید امروز ببینید که برخی بازیکنان خسته هستند.

در مورد این که بازیکنان باور دارند توان قهرمانی لیگ را دارند...

بازیکنان می خواهند تا جایی که می توانند خوب کار کنند. می دانیم اول مبارزه ای برای قرار گرفتن بین چهار تیم برتر داریم. قدم به قدم پیش می رویم، بازی به بازی.

6. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal ژیرو: بازیکنان فوق العاده ای کنارم هستند

الیویه ژیرو پس از پیروزی برابر نیوکاسل از هم تیمی هایش تمجید کرد...

ژیرو در سنت جیمز پارک به فرم گلزنی اش ادامه داد و با دو گلی که زد، توپچی ها 3 امتیاز حساس را به دست آوردند.

الیویه در 6 بازی اخیر مقابل نیوکاسل 8 گل به ثمر رسانده است و می گوید از فرم اخیر تیم هم راضی است.

"خرافاتی نیستم. این بازی را هم مثل بازی های دیگر آغاز کردم و خوش شانس هستم که بازیکنان فوق العاده ای کنارم هستند که مرا خیلی خوب می شناسند. سعی کردم توپ ها را گل کنم و این تمام چیزی است که می خواهم.

"روی گل نخست کمی خوش شانس بودم ولی مسیر اثرگذاری دنی را پیش بینی کردم. روی گل دوم هم سانتی می دانست توپ را کجا بفرستد و من هم سعی کردم دوئل را برنده شوم.

"این برای تیم خوب است چون روند خیلی خوبی را طی می کنیم - حتی اگر بابت لیگ قهرمانان ناامید شده باشیم. می خواهیم با قدرت لیگ را تمام کنیم و با برنده شدن همه بازی ها، در بهترین جایگاه قرار بگیریم.

"هنوز 8 بازی باقی مانده بنابراین لازم است که روی بازی ها تمرکز کنیم و قدم به قدم پیش برویم. لازم است که تک تک بازی ها را برنده شویم و سپس ببینیم سیتی و چلسی در برداشتن قدم هایشان دچار مشکل می شوند یا نه.

"هرگز نمی دانید چه چیزی رخ خواهد داد. باید فوتبال را باور داشته باشید و به همین خاطر می خواهم همه بازی هایمان را ببریم."

8. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: