هدایتی: در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس با قدرت شرکت میکنیم/ فکر نکنم خصولتیها بیایند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: هدایتی: در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس با قدرت شرکت میکنیم/ فکر نکنم خصولتیها بیایند

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

هدایتی: در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس با قدرت شرکت میکنیم/ فکر نکنم خصولتیها بیایند

پرسپولیس نیوز : مالک استیل آذین ایرانیان گفت: در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس با قدرت شرکت میکنیم و از حضور رقیب هم هیچ نگرانی نداریم.

حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین ایرانیان و یکی از متقاضیان خرید باشگاه پرسپولیس در پاسخ به شایعات اخیری که درباره کمکهای وی به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس مطرح شده پاسخهایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته که در زیر میخوانید.

هدایتی در این باره نوشت: من نمیدانم کفاشیان چه گفته اما کمکهای بنده به پرسپولیس ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد که من از او بخواهم پس بگیرم اما اگر منظور شما و یا کفاشیان کمکهایم به تیمهای ملی باشد پاسخ من این است که کمکهای بنده از جمله پاداشها بلاعوض بوده و به عشق مردم و علاقهمندان به فوتبال و تیمهای ملی این پاداشها را پرداخت کردم.

فقط یک مورد فدراسیون از من مبلغی را از همان ابتدا قرض الحسنه دریافت نمود که تا 2 ماه بعد برگردانند و مدارک آن را هم به من دادند اما مدتی است که از این زمان گذشته اما من حتی یک تماس هم نداشته ام چون وضعیت مالی فدراسیون فوتبال را درک میکنم و نگرانی هم ندارم چنان که باز هم نیاز باشد در خدمت خواهم بود. متأسفانه فیفا هنوز حقوق متعلق به حضور تیم ملی در جام جهانی را به دلیل تحریمها نپرداخته است.

متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس درباره حضورش در مزایده سوم خرید این باشگاه هم خاطرنشان کرد: در مورد حضور رقیب هم هیچ نگرانی و ناامیدی نیست. ما از رقابت سالم استقبال میکنیم و شرکت استیل آذین ایرانیان با قدرت در مزایده سوم پس از شنیدن شرایط جدید توسط سازمان خصوصیسازی شرکت خواهد کرد.

با نگاه مثبت نظام به بخش خصوصی و رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری فکر نمیکنم شرکتهای خصولتی وارد این عرصه شوند امیدوارم در اموری که قصد واگذاری دارند اولویت با اهالی همان حوزه که صاحب تجربه و علاقه مند و از نظر مالی توانمند میباشد قرار بگیرد حتی ای کاش به نظر مردم و علاقه مندان همان حوزه هم توجه شود.

سوالی که پاسخ هدایتی را به دنبال داشت این بود: «سلام حاجي من نه طرفدار فوتبالم و نه طرفدار باشگاه پرسپوليس ولي خبري امروز به نقل از كفاشيان روي سايتهاي خبري رفته كه يا تخريب شخصيت شماست و يا نشان دهنده شخصيت واقعي شما دوست دارم جوابش را از شما بشنوم كفاشيان امروز گفته كه شما ظاهرا با فشار بر فدراسيون تقاضاي دريافت پولي را كه زمان جام ملتها از طريق علي كريمي به تيم ملي داديد را داريد اين پول مال شما بوده و حقتون هست كه پس بگيريد و من با اين كاري ندارم بحث من اينه كه با توجه به اينكه از ظواهر امر مشخصه كه ميخوان باشگاه پرسپوليس را به رفاه بدهند و شما از تصاحب باشگاه نا اميد شديد دنبال پرداختهايي هستيد كه زماني ازش بعنوان انجام وظيفه ياد ميكرديد حالا تو اين شرايط و بحث تحويل باشگاه به رفاه مطرح شدن اينكه شما دنبال طلبتون هستيد فكر نميكنيد تخريب يا نشان دهنده شخصيت شماس كه به محض نا اميدي از تصاحب باشگاه اين عكس العمل را نشون داديد هرچند حقتون هست طلبتون را بگيريد و كسي منكر حق شما نيست فقط جسارتا جسارتا همون ضرب المثل قديمي هست كه ميگن..........محض رضاي خدا موش نميگيره؟»

گفتنی است باشگاه پرسپولیس طی دو مرحله خصوصیسازی به دلیل نداشتن مشتری رسمی واگذار نشد و قرار است مزایده سوم در سال 94 برگزار شود.

2. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (24th March 2015), Arash 1990 (25th March 2015), A_MI_N (24th March 2015), IMAN (24th March 2015), Kiyana666666 (23rd March 2015), V a H i D (23rd March 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    امیدوارم تیم بیفته دست حاج حسین ، از همه دلسوزتره ، مطمئنا اگه موفق بشه باشگاه رو بدست بگیره روزای خوبی واسمون میسازه ...

خداحافظ آپاچی

4. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (24th March 2015), Arash 1990 (25th March 2015), s A r A (24th March 2015)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    احمد عابدزاده عقاب آسيا
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 43 بار در 23 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تا زمانى اين خادم مزخرف كشتى تو فوتبال دخالت كنه نميزارن پرسپوليس به دست دلسوزانش بيفته

6. 2 کاربر مقابل از خالو عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (24th March 2015), Arash 1990 (25th March 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    حاج حسین رفاه هرکی میخره به فکر تیم و ما هوادارا باشه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی