جملات بیادماندنی فوتبال ایران در سال ۹۳
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: جملات بیادماندنی فوتبال ایران در سال ۹۳

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

جملات بیادماندنی فوتبال ایران در سال ۹۳

۱-آقایی که چهار قهرمانی داری، ترسیدی که زیرآبم را زدی؟

رسول خطیبی بعد از اینکه در میانه های لیگ سیزدهم از تیم فوتبال گسترش فولاد اخراج شد در ابتدای سال ۹۳ دست به افشاگری زد و گفت: آقایی که سه چهار قهرمانی در فوتبال ایران داری چرا باید از من بترسید که روزی جای شما را بگیرم؟ البته با توجه به کدهای رسول خطیبی کاملا مشخص است که نظر او به سمت کدام مربی فوتبال ایران بوده است.

۲-قهرمانی پاک در این فوتبال آلوده افتخار من است

حسین فرکی پیش از برگزاری آخرین بازیهای تیم فولاد در لیگ سیزدهم که منجر به قهرمانی این تیم خوزستانی شد گفت: من به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال واقعا از بی اخلاقیها ناراحت هستم و در این شرایط که همه فوتبال را آلوده فرض میکنند افتخار میکنم با تیمی به عنوان قهرمانی برسم که همه میگویند پاک است.

۳-کریمی و دایی را به جان هم انداختند تا مردم نپرسند یک کیلو مرغ چند است؟!

محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد حواشی ایجاد شده بین علی دایی و علی کریمی در ابتدای سال گذشته گفت: تنها عده ای از این حواشی و انعکاس آن در رسانه ها سود میبرند که دلشان هم برای فوتبال نسوخته. آنهایی از این دعوا شاد بودند که هدفشان پرت کردن حواس مردم بود. اینکه ذهن مردم درگیر باشد تا نپرسند قیمت مرغ چند است و علت این تورمها چه بوده است!

۴-کیروش با رفتن از ایران کمک بزرگی به فوتبال ما میکند!

محمود یاوری درباره اینکه گفته میشود کیروش در جام ملتهای آسیا سرمربی ایران نخواهد بود، عنوان کرد: اگر این اتفاق رخ دهد کیروش کمک بزرگی به ما کرده است. من از روز اول کیروش را به عنوان یک سرمربی بزرگ تایید کردم، ما با او به جام جهانی رفتیم هرچند که با فوتبال ایرانی هم میتوانستیم به جام جهانی برویم.

۵-آقای کفاشیان از حسابرسی چه میدانی؟

محمد رویانیان در جواب اظهارات علی کفاشیان مبنی بر بدهی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برادر محترم و عزیز جناب آقای کفاشیان! شما در مصاحبه امروزتان در وزارت ورزش اشاره به ۶۰ میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس کرده اید و گفته اید که این ناشی از عملکرد مدیران قبلی پرسپولیس است. وی افزود: لذا شایسته است که به چند نکته توجه کنید. آیا شما در جریان بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس هستید؟ شما به چه استنادی اعلام کردید که این بدهی ۶۰ میلیارد است؟ جنابعالی از حسابرسی چه چیزی میدانید؟

۶- کاش جای تشویق به من فحش میدادند!

علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال بعد از شکست تیمش در برابر تراکتورسازی گفت: من واقعاً نمیدانم چگونه و به چه صورت باید از این مردم عزیز و قدرشناس تشکر کنم. شرمنده آنها هستم، استقلال شکست خورد و هواداران به جای اینکه شعار دهند، تشویق کردند. بیشترین ناراحتی ام برای این است که به تراکتورسازی باختیم و قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان را از دست دادیم. من رفتم تا هواداران علیه من شعار بدهند و توهین کنند اما بیشتر از همیشه مرا مورد حمایت قرار دادند و ناراحت شدم.

۷-فکر میکنید پورشه سواران تهران همه فوتبالیست هستند؟

رضا نوروزی مهاجم تیم پرسپولیس در مصاحبه ای پر سر و صدا اظهار کرد: تهران پر است از "بی ام و" و "پورشه" ولی همه اینها فوتبالیست نیستند. بروید ببینید یک جوان ۱۸ ساله پول از کجا آورده که پورشه سوار میشود؟

۸-بدهی پرسپولیس را از بیت المال پرداخت نمیکنیم!

وزیر ورزش و جوانان گفت: بدهی ۶۰ میلیاردی پرسپولیس را از جیب بیت المال پرداخت نمیکنیم، چون قراردادهای فوتبال شفاف نیست.

۹-می روم تا استقلال ۲۰ سال عقب برود!

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من میروم تا فردی همانند واعظ آشتیانی بیاید و استقلال را همانند گذشته ۲۰ سال عقب ببرد.

۱۰-شهرت امروزت از صدقه سر پیشکسوتان پرسپولیس است

افشین پیروانی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در جریان اختلافاتش با محمد رویانیان گفت: آقای رویانیان گفتی پول مفت ندارم به کسی بدهم. اما این را به شما میگویم شهرت مفتی که الان به دست آوردی از صدقه سری من و امثال من پیشکسوت است.
    ویرایش توسط s A r A : 24th March 2015 در ساعت 22:29

2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th March 2015), Zayed FC (25th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

۱-به پرسپولیس میرفتم هم کارت پایان خدمتم مشکل داشت؟

بختیار رحمانی بازیکن تیم فولاد خوزستان بعد از مطرح شدن بحث کارتهای پایان خدمت توسط علی دایی سرمربی آن زمان پرسپولیس گفت: جام را میخواهند؟ جام مبارکشان، اصلاً مردانه این حرف را بزنند و ثابتش کنند، خودمان جام را برایشان پست میکنیم و جام برای خودشان. هرکی مرد است به خودم بگوید بروم. من ۴ سال است پاسپورت دارم و اگر دو سال قبل رفته بودم پرسپولیس اینها را میگفتند؟

۲-من به رحمتی گفتم امضا نکن؟

علی کفاشیان در مورد اظهارات سید مهدی رحمتی در مورد برگشت دوباره به تیم ملی فوتبال گفت: از حرفهایی که رحمتی زده خیلی ناراحت هستم. او گفته من نگذاشتم نامه خداحافظی را امضا کند در حالی که به من ارتباطی نداشت. من اصلا در اینطور مسائل دخالت نمیکنم ولی گفتم مشکل او حل شود. آقای کیروش نامه اش را نپذیرفت. حالا اصلا او صدای من را ضبط کرده باشد، مگر خلافی کرده ام که مرا میترسانید؟

۳-به کیروش گفتیم چقدر میخواهی تا پیراهن ما را نپوشی؟

نماینده آل اشپورت در مورد حواشی ایجاد شده بر سر جنس پیراهن تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی گفت: از سوی فدراسیون فوتبال به ما گفته شد ۲ دست گرمکن برایشان به آفریقای جنوبی بفرستیم اما کیروش به دنبال بهانه بود. کیروش میگوید ۳۰۰ هزار دلار باید به من بدهید اما ما در جواب به او گفتیم حاضریم مبلغی به حسابت واریز کنیم تا تو برند ما را نپوشی!

۴-تمام فوتبالیستها برای یارانه ثبت نام کرده اند!

سامان آقا زمانی بازیکن سابق تیم پرسپولیس گفت: به من گفته اند چون فوتبالیست هستم نباید یارانه بگیرم ولی این یارانه حق ماست و بقیه فوتبالیستها این پول را میگیرند.

۵-مارادونا هم بودم خط میخوردم!

پیام صادقیان بعد از اینکه نامش در لیست بازیکنان تیم ملی نبود گفت: من اگر مارادونا هم بودم خط میخوردم چرا که پس از درخششم در بازی با کویت در تمرینات حس میکردم که کیروش فوتبال من را قبول ندارد.

۶-مسی دو دست دارد و دوپا، او آدم فضایی نیست

علی کریمی در مورد حضور تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل گفت: من دفعه پیش گفتم بازی در جام جهانی خیلی سخت است مخصوصا مقابل تیمهای درجه یک اما بازیکنان بزرگ به نظر من آدم فضایی که نیستند. درست است مسی بهترین بازیکن جهان است و آرژانتین بازیکنانی مثل مسی زیاد دارد اما مسی هم دو پا، دو دست و یک مغز دارد پس نباید خدای ناکرده کاری کنیم که بچه های ما ترس داشته باشند.

۷-مگر بد است که اقوام من مشکلات مالی سرخابیها را حل کنند؟

خادم معاون وزارت ورزش در مورد انتخاب اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: اگر بر فرض، من وابستگان خودم را به هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس آوردم، مگر کار بدی کرده ام؟ مگر بد است که اقوام من مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس را حل کنند و پول بدهند؟

۸-شفاف سازی برای نابود کردن فوتبال است

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوبآهن گفت: من اصلا نمیدانم چرا در فوتبال اینقدر دنبال شفاف سازی هستیم؟ این مدل شفاف سازی فوتبال را نابود کند. به نظرم این اطلاعات فقط باید در اختیار سازمان لیگ و باشگاه ها باشد.

۹-نکونام با نظر من بازوبند آبی بست

نبی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال گفت: کافی است که به کاپیتانهای تیم ملی در سالهای گذشته نگاه کنیم. جایی که بازیکنانی مانند محمد پنجعلی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، از بازوبند قرمز استفاده کردند و اتفاقی نیفتاد. طبیعی است که وقتی پیراهن تیم ملی قرمز است باید بازوبند رنگ مخالف باشد و در این میان هیچ سلیقه ای مطرح نیست و بستن بازوبند آبی رنگ در بازی با مونته نگرو با نظر سرپرست تیم ملی یعنی من اتفاق افتاد.

۱۰-اگر بدشگون بودم بازی مقابل کره جنوبی را نمیبردیم!

مزدک میرزایی گزارشگر اعزامی صدا و سیمای ایران به جام جهانی برزیل در مورد پاقدمش برای تیم ملی ایران اظهار نظر جالبی داشت و گفت: بازی آخر مرحله انتخابی در مقابل کره جنوبی را من گزارش کردم که با صعود تیم ملی همراه شد و این نشان میدهد که من برای تیم ملی بدشگون نیستم.

4. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th March 2015), A_MI_N (25th March 2015), Zayed FC (25th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

۱-مقابل آرژانتین فقط باید برایتان دعا کرد!

در جریان برگزاری رقابتهای جام جهانی برزیل استیو مکمنمن بازیکن سابق تیم ملی انگلستان که به عنوان کارشناس تلویزیونی جام جهانی را تحلیل میکرد به دو سئوال کوتاه خبرنگار ایرانی درباره فوتبال ایران پاسخ داد. او گفت: فکر میکنم شما در گروه سختی هستید. بازی برابر این تیم برای هر تیمی سخت است و برای شما سختتر. من فقط میتوانم برای شما دعا کنم که اتفاق بدی نیفتد!

۲-کاری میکردم که مسی پیراهنم را برای یادگاری بگیرد!

حامد لک دروازه بان تیم تراکتورسازی که در لیست مسافران جام جهانی جایی نداشت گفت اگر کیروش من را به برزیل میبرد آنچنان نمایشی در برابر آرژانتین ارائه میدادم که در پایان مسابقه لیونل مسی پیراهنم را برای یادگاری بگیرد!

۳-دو نفر روی بازی تاثیر گذاشتند، یکی مسی و یکی داور!

کارلوس کیروش پس از پایان بازی ایران و آرژانتین گفت: این شاید یک پایان تلخ بود اما من هنوز ناامید نیستم. امروز دو نفر روی بازی تاثیر داشتند یکی مسی، یکی هم داور!

۴-هفت سال مقابل مسی بازی کردم اما یکبار هم پیراهنش را نگرفتم

یک معمای عجیب و پیچیده در مورد تیمملی فوتبال ایران بعد از بازی با آرژانتین به وجود آمد که هیچ کس نتوانست پاسخ روشنی به آن بدهد؛ چه کسی پیراهن لیونل مسی را در پایان بازی گرفت؟ اما نکونام کاپیتان تیم ملی گفت: من ۷ سال در لالیگا بازی کردم اما یک بار از او لباس نخواستم. البته خیلی هم دوستش دارم اما حتی یکبار هم به او نگفتم پیراهنت را به من بده.

۵-چقدر خوبیم ما!

در نیمه دوم بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی عادل فردوسی پور به خاطر کیفیت بد صدای مزدک بازی را گزارش کرد و این هیجان را به خوبی به بیننده انتقال داد و جملات و عبارات فوق العاده عادل در این گزارش ۴۵ دقیقهای از یادها نخواهد رفت. آنجا که با واقع نگری در همان اوایل نیمه دوم گفت: چقدر دوست داشتیم داور سوت پایان را همین الان بزند یا لحظاتی بعد با تداوم بازی درخشان تیم ملی این عبارت را برای تیم ایران به کار برد: چقدر خوبیم ما!

۶-حالا کیروش قهرمان شده و من آدم بده!

علی کفاشیان بعد از پایان رقابتهای جام جهانی در صحبت هایش گفت: ما که همیشه پشت کیروش بودیم و از او حمایت کردیم حتی در زمانی که از او انتقاد میشد. حالا او قهرمانی ملی شده و همه فدراسیون را مقصر و به عنوان آدم بده میدانند که چرا قرارداد او تمدید نمیشود.

۷-بودن یا نبودن کیروش مهم نیست

بعد از پایان رقابتهای جام جهانی محمدرضا خلعتبری مصاحبهای دردسرساز انجام داد و در پاسخ به این سوال که کیروش اعلام کرده بعد از جام جهانی از تیم ملی فوتبال ایران جدا میشود، تأکید کرد: بودن یا نبودن کیروش مهم نیست بلکه مهم تیم ملی ایران و نتایج آن است. ما باید به فکر آینده تیم ملی باشیم نه اینکه چه کسی در تیم میماند یا خیر. همین مصاحبه باعث دلخوری سرمربی تیم ملی شد و خلعتبری رقابتهای جام ملتهای استرالیا را هم از دست داد.

۸-خوش تیپی علیرضا یک نعمت خدادادی است!

داستان حضور علیرضا حقیقی در جام جهانی و توجه رسانه ها به تیپ و قیافه او هم داستان دیگری بود که در اوایل تابستان امسال تبدیل به سوژه روز شد اما پدر این بازیکن در مصاحبه ای جالب گفت: چهره زیبا و خوش تیپی نعمتی است که خداوند به علیرضا اهدا کرده است و باعث شد او در جام جهانی به چشم بیاید!

۹-شش درصد از قراردادهای لیگ برتر مشکوک است

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر در مورد قراردادهای لیگ چهاردهم گفت: برای خود ما هم جای این سئوال است که مثلاً بازیکنی سال قبل ارقامی نزدیک به ۲ میلیارد گرفته بودند چطور نسبت به سال قبل این همه کم گرفتهاند و قراردادهایشان رسیده زیر یک میلیارد تومان. به نظرمان ۶ درصد قراردادهای بسته شده در لیگ غیر واقعی است و با متخلفان برخورد میکنیم.

۱۰-تعداد کارتهای جعلی بالای ۱۵۰ عدد است

علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعلام نام ۲۱ بازیکنی که کارت معافیت آنها جعلی است، گفت: فوتبالیستها مقصر نیستند. این بازیکنان معافیت سنددار دارند نه معافیت جعلی. الان ۲۱ نفر معرفی شدهاند ولی من به شما میگویم که این تعداد در سالهای گذشته بالای ۱۵۰ نفر بودهاند.

6. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (26th March 2015)