دو خبرنگار ایرانی در حادثه سقوط هواپیما در فرانسه جان خود را از دست دادند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: دو خبرنگار ایرانی در حادثه سقوط هواپیما در فرانسه جان خود را از دست دادند

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

دو خبرنگار ایرانی در حادثه سقوط هواپیما در فرانسه جان خود را از دست دادند

آی اسپورت- میلاد حجت الاسلامی (خبرنگار خبرگزاری تسنیم) و حسین جوادی (خبرنگار روزنامه وطن امروز) که برای پوشش دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال به اتریش رفته و از آنجا برای پوشش خبری دیدار ال کلاسیکو راهی بارسلونای اسپانیا شده بودند، هنگام بازگشت و در سانحه سقوط هواپیمای آلمانی در جنوب فرانسه جان خود را از دست دادند.

برپایه این گزارش، وزارت امور خارجه ایران مرگ دو خبرنگار ورزشی ایرانی مسافر هواپیمای جرمن وینگز آلمان را که در جنوب فرانسه سقوط کرد، تایید کرد.

دو ایرانی مسافر هواپیمای آ 320بوده اند که از بارسلونا عازم دوسلدورف بوده و دیروز (سه شنبه) در جنوب فرانسه سقوط کرده است.در سقوط این هواپیما 144 مسافر، 2خلبان و 4خدمه فوت کردند.

2. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (26th March 2015), Mohammadreza (26th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پیام تسلیت معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، فدراسیون فوتبال، هندبال و باشگاه استقلال

طرفداری- به گزارش خبرگزاری فارس ارگانهای متفاوت در بیانیه هایی جداگانه درگذشت 2 خبرنگار ورزشی حاضر در سانحه هوایی فرانسه را تسلیت گفتند.

سایت باشگاه استقلال با انتشار پیامی ضایعه درگذشت نا به هنگام دو خبرنگار فعال در حوزه ورزش را تسلیت گفت.

متن این پیام در ادامه می آید:

إنا لله وإنا إلیه راجعون
    در گذشت نا به هنگام میلاد حجت الاسلامی خبرنگار خبرگزاری تسنیم و حسین جوادی روزنامه نگار روزنامه وطن امروز که از خوشنامان و زحمتکشان این حوزه بودند، ضایعه بزرگی بود که بر جامعه رسانه ای وارد شد. باشگاه استقلال ضمن ابراز هم دردی درگذشت این دو عزیز را به خانواده،دوستان و همکاران این دو تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این دو مرحوم علو درجات و غفران الهی خواستار است.

پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون هندبال نیز درگذشت میلاد حجت الاسلامی خبرنگار خبرگزاری تسنیم را به خانواده داغدار آن مرحوم تسلیت گفت.

در پیام فدراسیون هندبال آمده است: میلاد حجت الاسلامی فرزند دوست و همکار عزیزمان مهدی اسلامی، پیشکسوت هندبال کشور و همکار خوبمان در وزارت نفت بود.

میلاد حجت الاسلامی خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم برای پوشش دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران با شیلی دراتریش و سوئد در استکهلم و همچنین پوشش خبری دیدار دو تیم بارسلونا-رئال مادرید به بارسلونا سفر کرده بود.

فدراسیون هندبال این ضایعه بزرگ را به خانواده داغدار اسلامی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال صبر برای ایشان و علودرجات را برای میلاد خواهانیم.

در پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاعرسانی آمده است: حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور پیامی جان باختن دو خبرنگار ورزشی کشور را به جامعه رسانه ای کشور، خبرگزاری تسنیم و روزنامه وطن امروز و همچنین خانواده های ایشان تسلیت گفت.

در پیام معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون
    خبر درگذشت آقایان حسین جوادی و میلاد حجت الاسلامی، دو خبرنگار خوب کشور در حوزه ورزش مایه تاثر شد.

این ضایعه دردناک را به خانواده محترم جوادی و حجت الاسلامی، همچنین جامعه رسانه ای کشور بویژه خبرگزاری تسنیم و روزنامه وطن امروز تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی و برای خانواده های مکرم این دو روزنامه نگار فعال، صبر مسالت می کنم.

همچنین سایت فدراسیون فوتبال نوشت: میلاد حجت الاسلامی، خبرنگار خبرگزاری تسنیم و حسین جوادی خبرنگار روزنامه وطن امروز، که برای پوشش دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال به اتریش رفته و از آنجا برای پوشش خبری دیدار ال کلاسیکو راهی بارسلونای اسپانیا شده بودند، هنگام بازگشت و در سانحه سقوط هواپیمای آلمانی در جنوب فرانسه جان خود را از دست دادند. بر همین اساس فدراسیون فوتبال در پیامی درگذشت این دو عزیز را به خانواده های آنها و جامعه رسانه ورزشی فوتبال تسلیت گفته و برای این دو همکار جوان از درگاه خداوند متعال آمرزش و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل را مسئلت دارد.

یاد و خاطره این دو عزیز که همیشه همراه فوتبال بودند و برای اطلاع رسانی عاشقانه فعالیت می کردند را هرگز فراموش نخواهیم کرد. آن عزیزان در راه انجام رسالت خبری و انجام وظیفه تا پای جان رفتند و نامشان ابدی شد. امید است خداوند آنها را در جوار رحمت خویش قرین نعمتی ابدی سازد.

4. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

آخرین تصاویر 2 خبرنگار ایرانی جانباخته در سانحه سقوط هواپیما

دو خبرنگار ورزشی ایرانی که برای پوشش ال کلاسیکو به اسپانیا رفته بودند سفری بی بازگشت داشتند.

صبح دیروز هواپیمایی که از اسپانیا به سمت دوسلدورف آلمان می رفت، در ارتفاعات آلپ در فرانسه سقوط کرد و تمام سرنشینان آن جان باختند.

دو خبرنگار ورزشی ایرانی به نام های میلاد اسلامی(خبرنگار خبرگزاری تسنیم) و حسین جوادی(خبرنگار روزنامه وطن امروز) نیز در این پرواز حضور داشتند.

این خبرنگاران که برای پوشش خبری بازی های تیم ملی به اتریش رفته بودند به اسپانیا سفر کردند تا از ال کلاسیکو نیز گزارش تهیه کنند و در مسیر بازگشت دچار سانحه شدند.

در زیر آخرین تصاویر ثبت شده از این دو خبرنگار را مشاهده می کنید:

6. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (26th March 2015), mansoor66 (26th March 2015), Mohammadreza (26th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

همان وقتی که تو دیگر نبودی...

همان وقتی که من با خانواده شام می خوردم تو در خیابان های بارسلون قدم می زدی.

همان وقتی که وسط شب نشینی عیدانه ام بودم و دل توی دلم نبود و وسط همه حرف های همیشگی مدام ساعت را نگاه می کردم که دیر نرسم، تو درست در قلب تپنده بارسلون نشسته بودی و منتظر بودی داور هر چه سریع تر سوت آغاز مسابقه را بزند.

همان وقتی که من پله ها را یکی دو تا بالا می آمدم که به تلویزیون برسم تو هنوز باورت نمی شد که ال کلاسیکو را در نیوکمپ می بینی.

همان وقتی که من آجیل های شب عید را دور از چشم مادر می خوردم و به تلویزیون چشم دوخته بودم تو نزدیک تر از همیشه و بی آنکه بدانی چرا دردقیقه 17 مسابقه فریادهایی به زبان کاتالانی می گفتی و اصلا مهم نبود که برای تو استقلال کاتالونیا فرقی به حالت ندارد؛ دوست داشتی حالا که در نیوکمپ هستی با تمام وجود باشی.

همان وقتی که من با گل متئو توی بالشم مچاله شدم تو باورت هم نمی شد؛ سرتاپا غرق شادی بودی و احساس می کردی جهان باید در آن لحظه وصف نشدنی به اتمام برسد.

همان وقتی که رونالدو تو و کل نیوکمپ را به سکوت فراخواند و من شادمانه و در میان چشمان متاسف پدر و مادرم می رقصیدم تو ساکت نشسته بودی و توی دلت می گفتی مهم نیست صدر جدول برای ماست.

همان وقتی که من در میان جست و خیز شادمانی ام اه کشیدم که چرا آفساید!! تو نفس عمیق می کشیدی که خدا را شکر این بازی نمی تواند با شکست تمام شود.

همان وقتی که من به تمام انسان ها پیامک می زدم که "عمرا رئال ببازه" و "تو قوطی بودید" و با اطمینان به پدر می گفتم نیمه دوم می بریم تو روی نیمکت های سرد نیو کمپ نشسته بودی و حض حضور در این سرزمین شگفت انگیز را می بردی.

همان وقتی که من فریاد می زدم نه نه نه نه! تو با تمام وجود به هوا می پردی و شادمانی را به معنی واقعی کلمه درک می کردی که شادمانی برای تو چیزی بالاتر از حضور در نیوکمپ و برد در الکلاسیکو نبود.

همان وقتی که من مغموم و افسرده از شکست به سمت اتاقم کوچ می کردم تو در میان همه آنهایی که صحبت هایشان برایت نا مفهوم بود ولی از صمیم قلب آنها را به خود نزدیک احساس می کردی در خیابان های بارسلون چرخیده بودی و خندیده بودی و خنده دیده بودی ...

همان وقتی که من در وسط مهمانی و عید دیدنی بودم تو در وسط آسمان بودی ...

همان وقتی که... لعنت به آن وقتی که من بودم تو دیگر نبودی و این غم انگیزترین بخش تضاد در بین ما بود که کاش نبود...

8. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (26th March 2015), mansoor66 (26th March 2015), Mohammadreza (26th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

چقد ناراحت کنندس
    خدا رحمتشون کنه
    خدا به خانواده هاشون صبر بده

10. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    چه قدر بد !

خدایشان بیامرزد !

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

12. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

تسلیت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بمناسبت درگذشت دو خبرنگار ورزشی نویس

پرسپولیس نیوز : اعضای تیم فوتبال پرسپولیس درگذشت دو خبرنگار ورزشی نویس را در سانحه هوایی تسلیت گفتند.

کادر فنی، سرپرست و بازیکنان پرسپولیس از طریق مدیر رسانهای تیم فوتبال پرسپولیس، درگذشت میلاد اسلامی و حسین جوادی دو خبرنگار ورزشی نویس خبرگزاری تسنیم و روزنامه وطن امروز را به خانواده هایشان، کارکنان این دو رسانه و جامعه رسانهای کشور تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن دو زنده یاد، علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت کردند.

همچنین سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با صدور پیامی درگذشت نابهنگام میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی را تسلیت گفت.

علی دایی به دنبال این ضایعه اسفناک در پیامی اعلام کرد: « غم درگذشت خبرنگاران تسنیم و وطن امروز، سنگین و باور نکردنی است. میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی خبرنگارانی بودند که در راه رسالت خود جانشان را از دست دادند. سال گذشته این اتفاق ناگوار برای مهدی نفر رخ داد و امسال هم دو تن از خبرنگاران زحمتکش جان خود را از دست دادند. اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه رسانه و خبرنگاران عزیز برای عزیزان از دست رفته طلب آمرزش و برای خانوادههای آنها آرزوی صبر دارم.»

14. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (26th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (26th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

گزارش تصویری مرحوم میلاد حجت الاسلامی از ورزشگاه نیوکمپ

طرفداری- قرار بود خبرنگار فقید تسنیم در بازگشت از مأموریت گزارشش درباره ورزشگاه نوکمپ با عکسهایی که خودش گرفته بود را کامل کند اما او نیامد تا این عکسها بدون گزارش میلاد منتشر شود.

16. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (26th March 2015), mansoor66 (26th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (29th March 2015), Zayed FC (26th March 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    خدا رحمتشون کنه ...

خداحافظ آپاچی

18. کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (29th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

تصاوير تلخ از اشک های پدر خبرنگار ایرانی در محل سقوط هواپیمای جرمن وینگز

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پرواز شماره 9525 خطوط هوایی ژرمن وینگز روز سهشنبه در حالی که از بارسلونا به مقصد دوسلدورف آلمان پرواز میکرد در کوههای آلپ سقوط کرد و 150 نفر از جمله 144 مسافر و 6 خدمه اش جان خود را از دست دادند.

نیمی از جان باختگان این سانحه هوایی ملیتی آلمانی داشتند و بین دیگر قربانیان این حادثه افرادی با ملیتهای اسپانیایی، آرژانتینی، انگلیسی، آمریکایی و غیره هم دیده میشدند.

در این بین دو خبرنگار ایرانی هم به نامهای میلاد حجتالاسلامی و حسین جوادی میان قربانیان این حادثه دلخراش بودند.

مسئولان فرانسوی به همین مناسبت سنگ یادبود حکاکی شده ای را به یاد قربانیان این حادثه نزدیک محل سقوط هواپیمای ایرباس A320نصب کردند و خانواده قربانیان نیز پای آن را با گل و شمع پر کردند. خانواده قربانیان همچنین دست نوشته های خود را برای از دست رفتگان خود کنار این سنگ یادبود گذاشتند.پدر زنده یاد میلاد اسلامی با حضور در محل حادثه در نزدیکی کوه آلپ،پیگیر اتفاقاتی شد که در نهایت منجر به از دست دادن فرزند دلنبدش شد.

در تصاویری که منتشر شده گلی با پرچم ایران دیده میشود که بهیاد دو خبرنگار ایرانی فقید کنار این سنگ یادبود قرار داده شده است.دیدن این تصاویر تلخ، آینه تمام قد فاجعه ای است که در این نزدیکی رخ داد.

پدر میلاد اسلامی در محل حادثه با چشمانی اشکبار حاضر شد

ویرایش توسط s A r A : 29th March 2015 در ساعت 12:34

20. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (29th March 2015), oscar (29th March 2015), V a H i D (29th March 2015), Zayed FC (30th March 2015)