11 سال بدون جام;آرسنال نباید راه لیورپول را برود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: 11 سال بدون جام;آرسنال نباید راه لیورپول را برود

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

11 سال بدون جام;آرسنال نباید راه لیورپول را برود

11 سال بدون جام؛
    آنری: آرسنال نباید راه لیورپول را برود

ستاره سابق توپچی ها معتقد است که تیم فعلی ونگر می تواند قهرمان لیگ برتر باشد.

تیری آنری هشدار داده که آرسنال نباید راه لیورپول را برود و 25 سال بدون قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند. درحال حاضر 11 سال از آخرین قهرمانی توپچی ها در جزیره می گذرد. ستاره سابق توپچی ها معتقد است که تیم فعلی ونگر می تواند قهرمان لیگ برتر باشد.
    آنری که برای بازی فرانسه و برزیل در پاریس به سر می برد، به اکیپ گفت:" اگر سال 1990 به شما می گفتم که انگلیس برای 25 سال قهرمان انگلیس نخواهد شد، فکر می کردید دیوانه هستم. من چنین سرنوشتی را برای آرسنال نمی خواهم. الان یازده سال از آخرین قهرمان گذشته و امسال خیلی از آن دور نیستیم. به جز بازی رفت با موناکو، تیم در مسیر درست حرکت کرده است. اگرچه آنها در ابتدای فصل امتیازهای زیادی را هدر دادند. اما به نظرم آرسنال می تواند در سالهای بعد قهرمان لیگ شود."
    او در مورد اینکه آیا این تیم با ونگر قهرمان می شود یا نه گفت" این بستگی به خود او دارد که بخواهد بماند یا نماند. او وجهه و اندازه این باشگاه را با ورودش تغییر داد. به نظرم شایسته ماندن در پست مربیگری این تیم را دارد." آنری در مورد آینده و بازگشت به فرانسه گفت:" زندگی من در لندن است. دخترم اینجا زندگی می کند. خانه ام اینجاست و اینجا کار می کنم. من همیشه در لندن زندگی می کنم"

2. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (26th March 2015)