دعوای پسر قلعه نویی و پولاد کیمیایی سر کروش!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دعوای پسر قلعه نویی و پولاد کیمیایی سر کروش!

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک

دعوای پسر قلعه نویی و پولاد کیمیایی سر کروش!

هوتن قلعه نویی شمشیر را برای پولاد کیمیایی از رو بست تا آقا پسرهای دو مرد سنتی هنر و فوتبال ایران رو در روی هم بایستند. فضای دعوا هم جایی نیست غیر از صفحه اینستاگرام! به گزارش وبسایت نود ، این جنگ بین دو آقازاده هنری و فوتبالی است. یکی عاشق مربی خارجی و دیگری عشق سبک مربیگری پدر. همه چیز از پستی شروع شد که پولاد کیمیایی بعد از شنیدن خبر جدایی کارلوس کروش روی اینستاگرامش گذاشت. او همان حرف رایج این روزها را برای پستش برگزید. ماجرای مربی سنتی داخلی و این حرف ها ؛«تا کی سکوت کنیم و ببینیم برای پر کردن جیبشون از حق مردم می گذرند.شاید روزی برسه که کی روش ها مجبور نشن ایران رو ترک کنن. بعضی ها فقط شناسنامشون ایرانیه ...» پولاد که پست های فوتبالی زیادی می گذارد و نشان داده از هواداران کارلوس است ته متنش را اینگونه تمام کرده بود :« شاید حالا امثال قلعه نویی ها احساس بزرگی کنن اما ...» حرف های این آقازاده سینمایی که پدرش سال هاست برای فیلم های سنتی اش به شدت با انتقاد کارشناسان رسانه ای مواجه شده و خیلی ها سبک سنتی فیلم سازی او را از قیصر و گوزن ها به بعد ، تمام شده می دانند و سبک کارش را با قلعه نویی و علی پروین در فوتبال مقایسه می کنند و سنتی نامش می دهند ، حالا برای حرف هایش یک مدعی بزرگ پیدا کرده . هوتن قلعه نویی تنها پسر امیر قلعه نویی مربی استقلال. هوتن که به شدت بابایی است و امیر قلعه نویی بارها برای پسرش با اهالی فوتبال در افتاده و اصلا جنگ بزرگش با رسانه های ورزشی برای انعکاس حمله لیدرهای تیمش به یک طرفدار در کمپ تمرینی استقلال برای اعتراض به پسرش بود ، حالا به این توهین به پدرش حسابی کلافه شده. او که قدرت قلمی خوبی دارد و پیشتر هم در فیسبوکش بارها مطالبی در نقد منتقدان پدر نوشته بود ، این بار به پولاد کیمیایی تاخته و برایش می نویسد. این متن را سایت ستاره ها از صفحه هوتن قلعه نویی منتشر کرده است:« هیچی نمی تونم بهت بگم چون همین متنی که نوشتی معلومه از فوتبال هیچی نمی فهمی فقط یه چیزی از فالورها میشه فهمید چه شخصیتی داری . دوما قلعه نویی نه امیر خان قلعه نویی اوکی؟؟ تو همین متن ۴ تا غلط املایی داری!» این یک جنگ تمام عیار بین آقا پسرهاست! آقا پسرهایی که شانیت شان را از پدر می گیرند والبته پدران شان هم این روزها منتقدانی به شدت قدرتمند دارند. اگرچه پولاد فیلم های زیادی بازی کرده اما هیچ وقت یک سوپر استار مستقل از پدرش نشده و بازی هوتن هم فعلا به تیم شاهین کیش در دسته دوم باشگاه های کشور ختم می شود.

2. 5 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (27th March 2015), Majid:62 (27th March 2015), RaMiN (28th March 2015), s A r A (27th March 2015), SALAMI-FC (27th March 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    توی هنر هر کسی میتونه یه سبکی داشته باشه و سبکشو دوست داشته باشه من خودم همیشه طرفدار سبک مسعود کیمیایی بودم و هستم.

اما هوتن قلعه نویی فقط صحبتای پولاد کیمیاییو خونده که جواب بده نه اینکه بفهمه.مشکل دقیقا از همین جا شروع میشه جایی که ادما سعی میکنن نفهمن و فقط یه سری جواب تو استین دارن که همه جا همون پاسخو میدن.مدتهاست که نه تنها توی فوتبال بلکه توی تمام امور مملکت امورو بدست گرفتن و نمیخوان قبول کنن که خیلیا بهتر از اونا هستن و همیشه سعی تو حذف ادمایی دارن که با عشق کار میکنن مردم هم دوسشون دارن.فقط به فکر منافع خودشون هستن چاه عمیقی هیچ وقت از پول پر نمیشه.

چه ایرادی داره وقتی یکی خوب داره کار میکنه مردم دوسش دارن بمونه؟؟؟تاکی مردم در برابر این ادمای خودخواه و منفعت طلب باید سکوت کنن؟؟؟؟

کیروش بره یا بمونه قلب من برای وجودش میزنه دوباره کشور ایران دل همه مردمش رو میشکنه ولی من به همه کسایی که دارن سعی میکنن که اینکارو انجام بدن میگم احمق نیستیم.به خدا احمق نیستیم.

ای کاش قدرت کلام و احساس و عشق ما بیشتر از توپو تفنگ و لابی های سیاسی اقایون بود.

4. 2 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (28th March 2015), s A r A (27th March 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    امثال درخشان و قلعه نوعی حق دارن انتقاد کنن ولی حرفاشون درباره کیروش فقط از سر حسادت بود و بس
    خیلم خوب گفته پولاد
    هوتن چرا گر گرفته
    یه واقعیته
    تو یه مصاحبه از سیاوش قمیشی می پرسن چرا با توجه به سواد اکادمیکی که داری و همچنین تجربه تنظیم چند تا البوم چرا تنظیمای کارات و خودت انجام نمیدی؟
    گف من اعتقاد دارم ادم باید تو کاری که میکنه و مسئولیتش و به عهده میگیره خیلی ماهر باشه و گرنه بده یکی که از خودش بهتر این کارو میکنه
    از من تنظیم کننده بهتر داریم و ..
    این فرهنگ تا دو قرن دیگه هم تو کشور خودمون نمیاد

6. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (27th March 2015), RaMiN (28th March 2015)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    احمد عابدزاده عقاب آسيا
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 43 بار در 23 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بره گمشه با اون پدر مافياييش

8. کاربر مقابل از خالو عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (28th March 2015)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    هوتولی جون اول بیا تو سطح بالایه فوتبال ایران بازی کن نه پلی استیشن که تو اونم میبازی فوتبال واقعی نه اون فوتبال در پیتیه یه تیم هس که ابی کیسه ای بزن زیرش اسم مربیشم امیر چلمنگه اها یادم اومد استفراغ بعد نظر فوتبالی بده
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

888 (28th March 2015)