شکست ایران مقابل سوئد در شام آخر کی روش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: شکست ایران مقابل سوئد در شام آخر کی روش

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

شکست ایران مقابل سوئد در شام آخر کی روش

تیم های ملی ایران و سوئد از ساعت 22 امشب در ورزشگاه فرندز آره نای استکهلم سوئد در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود میزبان به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی مسابقه تیم ملی ایران بازی را هجومی تر نسبت به حریف سرشناس اروپایی آغاز کرده و چند فرصت نصفه و نیمه را نیز روی دروازه میزبانش ایجاد کرد اما در دقیقه 11 این زلاتان ایبراهیموویچ، فوق ستاره سوئدی ها بود که روی فرصتی که خودش ایجاد کرده بود موفق شد با یک ضربه سر دروازه تیم ملی ایران را به زیبایی باز کند تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم ملی ایران شود.

در ادامه کار تیم ملی ایران کار را کمی محتاط تر دنبال کرد تا سوئدی ها کمتر اجازه نفوذ پیدا کنند اما مارکس برگ در دقیقه 21 این بار روی پاس زلاتان که با ضربه سر به این بازیکن داده شده، موفق شد با یک شوت محکم گل دوم تیم میزبان را وارد دروازه حقیقی کند.

تیم ملی پس از این گل نا امید نشده و همچنان به تلاش خود ادامه داد تا جایی که دقایقی پس از گل دوم سوئد، ایران روی نفوذ وحید امیری صاحب یک ضربه پنالتی شد که جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی در دقیقه 24 این ضربه را تبدیل به گل کرد تا این دیدار همچنان پرگل، جذاب و دیدنی دنبال شود.

در ادامه دو تیم فرصت های دیگری را روی دروازه های هم خلق کردند که یک بار شوت پژمان منتظری با بی دقتی این بازیکن از روی دروازه سوئد به اوت رفت و یک بار دیگر نیز زلاتان در دو تلاش پیاپی با ضربات قیچی برگردان سعی کرد دروازه تیم ملی ایران را تهدید کند که این فرصت ها نیز راه به جایی نبرد.

دقایق پایانی نیمه اول بدون موقعیت خطرناکی بر روی دروازه های دو تیم سپری شد تا این نیمه 2 بر یک به سود میزبان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم زلاتان از زمین مسابقه خارج شد تا با گرفته شدن زهر سوئدی ها، کمی خیال خط دفاعی ایران برای ادامه کار در این مسابقه راحت تر شود.

در نیمه دوم نیز دو تیم با محک زدن یکدیگر و ارائه یک بازی با احتیاط، کار را آغاز کردند، با این حال در دقیقه 55 سوئد این فرصت را داشت تا روی یک ضربه کاشته و با ضربه سر لارسون اختلاف را بیشتر کند که ضربه سر این بازیکن با کمترین اختلاف راهی از روی دروازه تیم ملی ایران راهی اوت شد.

در دقیقه 58 بهترین فرصت شاگردان کی روش برای کشاندن کار به تساوی از دست رفت و قوچان نژاد توپ ارسالی آندو که روی یک اوت دستی به روی دروازه فرستاده شده بود را به آرامی به تیرک دروازه سوئد زد تا در این صحنه تیم ملی بدشانس باشد.

در ادامه کار در این نیمه سوئد توپ و میدان را در اختیار گرفته و در چندین نوبت از دو جناح حملاتی را ترتیب داد که این فرصت ها با هوشیاری بازیکنان خط دفاعی تیم ملی و به خصوص نمایش خوب سیدجلال حسینی در این دقایق از دست رفت، البته ایران نیز با خروج دژاگه و ورود غفوری به جای وی در این دقایق از لحاظ ترکیب درون زمین، دفاعی تر شد.

تیم ملی ایران که برای رسیدن به گل تساوی به آب و آتش می زد که فرارهای منتظری از راست و دریبل های به موقع شجاعی فرصت های دیگری را برای تیم ملی به وجود آورد که این موقعیت های بعضاً خطرناک نیز برای تیم ملی از دست رفت تا همچنان کار با حساب 2 بر یک به سود تیم ملی ایران دنبال شود.

توی ونن نیز در دقیقه 89 گل سوم سوئد را با یک ضربه سر به ثمر رساند تا مسابقه دوستانه ایران و سوئد در آخرین حضور کی روش در تیم ملی با شکست 3 بر یک تیم ملی همراه شود.

سردر گازوبیوک، داور هلندی قضاوت این دیدار تدارکاتی را برعهده داشت. وی به منتظری کارت زرد نشان داد.

با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین کارلوس کی روش، این دیدار آخرین حضور سرمربی پرتغالی روی نیمکت تیم ملی به شمار می رفت که در نهایت این مسابقه با شکست برای تیم ملی به پایان رسید تا مسابقه گودبای پارتی کی روش بر وفق مراد این مربی نباشد.

البته با توجه به اینکه کی روش همچنان با تیم ملی ایران قرارداد دارد و هنوز این قرارداد فسخ نشده است هر احتمالی برای ادامه همکاری این مربی با تیم ملی وجود دارد و شاید با برگشتن ورق، شاهد ادامه همکاری کی روش با تیم ملی در رقابت های آینده این تیم در رقابت های انتخابی جام جهانی 2018 و انتخابی جام ملت های آسیا 2019 باشیم.

ترکیب تیم ملی ایران:
    علیرضا حقیقی، سید جلال حسینی، پژمان منتظری، هاشم بیک زاده، مرتضی پورعلی گنجی (46- امیرحسین صادقی)، وحید امیری (79- رامین رضاییان)، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام (75- امید ابراهیمی)، اشکان دژاگه (65- وریا غفوری)، مسعود شجاعی (88- کریم انصاری فرد)، رضا قوچان نژاد (91- مسعود حسن زاده)
    سرمربی: کارلوس کی روش

ترکیب تیم ملی سوئد:
    بین اولسن، پیر بنگتسون، آندریاس گراگویت، امیل فورسبرگ (43- لارسن)، البین اکدال (92- رودن)، کیم کالستروم (ورن بلوم)، زلاتان (46- تلین)، آنتون تینرهولم، اریک یانسون، مارکس برگ (65- الماندر) ، ارکان زنگین (66- کوایسون)
    سرمربی: اریک هامرن

2. 6 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015), lord reza (1st April 2015), Mohammadreza (2nd April 2015), s A r A (1st April 2015), V a H i D (1st April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    اصن تصورش سخته نیمکت ایران بدون کیروش بزرگ
    عادل یه تیکه ماندگار به جا گذاش
    موقع قیچی برگردون زلاتان گف یا علی

4. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (1st April 2015), A_MI_N (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015), RUDMEHR K (1st April 2015), V a H i D (1st April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

کی روش: ترک تیم ملی ایران برایم غمگین کننده است/ بااین شرایط فقط باید رفت

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست این تیم در دیداری تدارکاتی برابر سوئد گفت: به بازیکنانم افتخار می کنم چرا که آنها بهترین بازیکنانی بودند که در طول دوران مربیگری ام داشتم.

کارلوس کی روش پس از شکست ۳ بر یک سه شنبه شب تیم ملی فوتبال ایران برابر سوئد در نشست خبری گفت: مهمترین مطلبی که باید به آن اشاره کنم این است که پس از چهار سالی که در کنار ایران کار کردم به بازیکنانم افتخار می کنم که بهترین های دوران مربیگری من بودند.

وی افزود: بازیکنانی که من در اختیار داشتم با کمترین دریافتی بهترین عملکرد را داشتند و به همین جهت من به تک تک آنها افتخار می کنم. الان فقط غمگین هستم. هیچ موقع خروج و ترک کردن خوشحال کننده نیست. ولی این زندگی هست ولی باید رو به جلو حرکت کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد ارزیابی اش از دیدار برابر سوئد گفت: من از فدراسیون فوتبال سوئد و تک تک بازیکنان تیم ملی این کشور تشکر می کنم که این فرصت را برای ما فراهم کردند که با آنها بازی کنیم. برای من مهم این بود که بتوانیم بازیکنانم را از حیث برگزاری بازیهای بین المللی باتجربه تر کنیم.

کی روش در ادامه خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم از فرصتی که داشتیم و برابر سوئد بازی کردیم. آنها تیم بزرگی هستند و بازیکنانی با وجه بین المللی را در اختیار داشتند. بازیکنان ما در مقابل از تجربه کمتری برخوردار بودند و به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم این دیدار را با این تیم برگزار کنیم. بازیکنان بزرگی مثل زلاتان که همه تیم ها او را می خواهند و حضورش کاملا در ایین دیدار تاثیرگذار بود. بازیکنان ما خصوصا در نیمه اول نشان دادند که کم تجربه هستند.

وی ادامه داد: بازیکنانم در نیمه اول کمی عصبانی بودند و البته بی تجربه. با این حال نشان دادند که اگر تجربه بیشتری داشتند و می توانستند با تیم های بزرگی مثل شیلی و سوئد بازی کنند، قطعا نمایش بهتری داشتند و نتیجه هم غیر از این بود.

کارلوس کی روش در مورد دلایل جدایی اش از فوتبال ایران و اینکه چه کسی عامل این جدایی بوده است گفت: مطمئنا جواب دادن به این سوال سخت خواهد بود. خصوصا بعد از نتایجی که تیم ملی در جام جهانی و جام ملت های آسیا بدون هیچگونه حمایت و اردوهای آماده سازی داشته است. عملکردی که حمایت اکثریت مردم را به دنبال داشت. ولی متاسفانه دست اندرکاران و مسئولانی که جدید به فدراسیون فوتبال اضافه شدند نظرشان این بود که عملکرد من و تیم ملی راضی کننده نیست. درست برعکس مردم که فکر می کنند ما عملکرد خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: آقای کفاشیان در جلسه آخر به من گفتند که با این اتفاقاتی که افتاده است ادامه کار مشکل شده و شاید ما نتوانیم به جام جهانی آینده صعود کنیم به خاطر مشکلاتی که به آن روبرو هستیم. حتی ایشان گفتند شاید نه تنها وضعیت بهتر از این نشود بلکه بدتر هم بشود. آقای دکتر اسدی به عنوان دبیرکل فدراسیون و افرادی که ایشان نماینده آنها هستند نظرشان متفاوت با رئیس فدراسیون است.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: در این شرایط کاری نمی شود کرد و تنها باید رفت تا دست فدراسیون فوتبال ایران باز باشد تا هر تصمیم دیگری که می خواهد بگیرد.

کارلوس کی روش در پاسخ به این پرسش که در واکنش به درخواست مردم برای ماندن و شرایطی که برای شما ایجاد کرده اند واقعا چه تصمیمی می خواهید بگیرید گفت: باید دوباره جواب هایم را تکرار کنم. من بارها به بازیکنانم گفته ام که از آنها تشکر می کنم به خاطر اینکه با تمام وجودشان بازی کرده اند. هیچ وقت در طول زندگی مربیگری ام عشق و علاقه ای که مردم و فوتبالدوستان ایرانی به من داده اند دریافت نکرده ام. حتی زمانی که در تیم ملی پرتغال - تیم کشورم - فعالیت می کردم.

وی افزود: هر چه در توان دارم مثل چهار سال گذشته انجام خواهم داد برای موفقیت بازیکنانم. ولی متاسفانه نقطه نظرات متفاوتی در فدراسیون فوتبال وجود دارد. در واقع می شود گفت که دو فدراسیون مجزا وجود دارد با دو نقطه نظر متفاوت. دو نقطه نظر متفاوت مشکلی ندارد. حتی چهار نظر مختلف هم برای من مشکلی نیست چرا که مربی فوتبال هستم و عادت دارم به شنیدن نظرات مختلف. ولی اگر یکطرف از این داستان بخواهد و این اجازه را به خودش بدهد که بیاید در صورت شما به شما و بازیکنان شما توهین کند این غیرقابل قبول است.

کی روش خاطرنشان کرد: ولی اگر بخواهند بگویند از قیافه شما خوشمان نمی آید مشکلی ندارد اما اگر بخواهند در صورت شما بگویند که عملکردتان راضی کننده نیست و توهین کنند و باعث شرم شما شوند و زحمات شما را نادیده بگیرند اصلا قابل قبول نیست. مطمئنا دیگر فضایی برای این دو گروه در فدراسیون نیست. اینجا من آدم ضعیف هستم چرا که من فقط یک مربی هستم. نه عضو هیات رئیسه.

وی افزود: به همین خاطر آقای کفاشیان هم در جلسه قبول کرد که دیگر هیچ راهی برای ادامه همکاری نیست. پیشنهاد ایشان هم بود که دیگر راهی برای ادامه همکاری نیست و باید راهمان را از هم جدا کنیم. به هیچ عنوان این پیشنهاد من نبود و رئیس فدراسیون فوتبال گفت نمی توانیم با هم کار کنیم.

کی روش ادامه داد: شخص بنده و آقای کفاشیان مجبور شدیم این تصمیم را بگیریم. ولی الان اینطور به نظر می رسد الان که به آخر خط رسیدیم می خواهند بنده را به عنوان آدم بد ماجرا معرفی کنند. الان می خواهند از مسئولیت خودشان شانه خالی کنند و حقیقت را پنهان کنند. ولی من قبول کردم و گفتم به یک توافق مشترک برسیم تا در کمال صلح از هم جدا شویم. اشکالی ندارد بگذارید بگویند من آدم بده هستم ولی مردم به خوبی از ماجرا خبر دارند. هواداران به خوبی می دانند که من پشت آنها را خالی نخواهم کرد. اگر مجبور نبودم که به این نتیجه برسم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که چه اتفاقی افتاد که عملکرد تیم ملی در دیدار با سوئد با دیدار برابر شیلی متفاوت بود و بازیکنان در ۲۰ دقیقه پایانی توان بدنی لازم را نداشتند گفت: ما مقابل شیلی با تیمی بازی کردیم که 40 بازیکن را به همراه داشت و جوان هایشان را هم آورده بودند که تجربه بین المللی پیدا کنند. در دیدار برابر سوئد هم شاهد بودیم که با تمام بازیکنانش برابر ایران به میدان آمد. وقتی شما با بهترین گزینه هایتان اینجا حضور ندارید در نتیجه شما به خودتان احترام نگذاشته اید. به هواداران فوتبال احترام نگذاشته اید و مهمتر اینکه شما به تیم ملی شیلی و سوئد احترام نگذاشته اید.

وی افزود: من هیچ وقت در زندگی ورزشی ام ندیده ام که تیم ملی بزرگسالان اولویت اول نباشد. اگر ما بازیکنان دیگری را در اختیار داشتیم گزینه های دیگری را در تیم مان داشتیم اما این دلیل نمی شود که ما از عملکرد بازیکنانم راضی نباشیم. به عنوان مربی تیم ملی نظر من متفاوت است با یکسری نظر مسئولان فدراسیون فوتبال. فکر می کنم یکسری از این بازیکنان جوان آینده خوبی خواهند داشت اگر مربی خوبی بالای سرشان باشد. امیدوارم در آینده فدراسیون فوتبال این فرصت را برای آنها فراهم کند.

کی روش در پاسخ به این پرسش که عامل جدایی اش از تیم ملی ایران رئیس فدراسیون بود یا وزارت ورزش گفت: یکسری از افراد الان می خواهند بازیهای فکری داشته باشند. برای ما مربیان زمانی که در استادیوم هستیم این بازیها را چشم بسته هم انجام می دهیم. دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال یک نوع نگرش متفاوت را وارد فوتبال کرده است و هر وقت هم که جلسه داریم می گوی ما و ما و ما. اما من و رئیس فدراسیون فوتبال نمی دانیم این ما چه کسانی هستند. وقتی چنین تفکری را وجود دارد و دبیرکل می گوید احمقانه است در حال حاضر شما را از دست بدهیم و در چشمم نگاه می کنند و می گویند هیچ دستاوردی برای فوتبال ایران نداشته اید، دیگر ماندنی ندارد.

وی افزود: نتیجه اینکه این آقا به من گفتند که شخص بنده حداقل استانداردهای مورد نظر ایشان را ندارم. الان فقط یک راه مانده است و اگر من این حداقل ها را ندارم این آقا و همکارانشان باید من را اخراج کنند. در آخر عذرخواهی می کنم از همه هواداران. این مطالب نباید جزیی از کنفرانس مطبوعاتی می شد اما بسیار متاسف و ناراحت هستم که این مطالب را می ماند اما دیگر فضایی برای این دو طرز تفکر وجود ندارد. به خاطر اینکه من یک مربی افتاده و دور از غرور هستم من راه خودم را متوجه هستم.

6. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پشت سرت را هم نگاه نکن رفیق!

شما مهم ترین مربی و دستیار الکس فرگوسن توی منچستر بودید. این جا امیر قلعه نویی، هنوز داره از خاطرات حضور یک هفته ایش تو کمپ بایرن لورکوزن داستان و خاطره می سازه و هربار هم مثل دایی جان ناپلئون و جنگ مَمَسنی به شاخ و برگ داستان هاش اضافه می شه. این جا مملکت امیر قلعه است و علی علی گفتن هاش آقای کیروش دوست داشتنی.

این تیم، جام جهانی و جام ملتها و فیفا دِی را برای ما یکی کرده.. جذابیت تیم ملی دیگر ربطی به حریف روبرو ندارد.. ما خاطرخواه خودِ تیمملی هستیم.. تو بگو لِیلِی، گُل یا پوچ، الکسیس سانچز و بر و بَچ، و یا زلاتان و بر و بَکس.. حالا این که ما دوباره عاشق تیم ملی خودمان شدیم، «پوپولیست» است، باشد. تو اصن بگو «مازوخیست»، «مائوئیست»، «کمونیست»، بابا ایست! هشتگ كىروش، هشتگ دمِت گرم

شما سرمربی رئال مادرید بودید. با این تیم جام قهرمانی گرفتید. بازیکن هایی مثل رونالدوی برزیلی، زیدان، بکهام، روبرتو کارلوس و ... با شما کار کردند و ازتون به خوبی یاد می کنند. این جا اما باید جواب خاله خان باجی بازی های آدمایی مثل مایلی کهن رو بدید که نهایت افتخارشون اینه که سرمربی گهر درود لرستان بودند و همون تیم رو هم نابود کردند.دمثل همه تیم های دیگه که دستشون بود. ولی هنوز دو قورت و نیمشون باقیه. این جا مملکت ایناست که یه زمانی توی آدامس، دنبال عکس بازیکنای شما می گشتند برای کلکسیونشون آقای کیروش دوست داشتنی.

یادتونه با مشت های گره کرده به سمت سرمربی کره رفتید بعد از اون بازی تاریخی؟! اون مشت بیشتر انگار توی دهن آدمایی بود که از فوتبال علمی، فقط لپ تاپ و پاورپوینت ساختنش رو یاد گرفتند. بعدش دیدید باهاتون چطور برخورد کردند. این جا جانشین احتمالیتون حاج حسین آقاست که مهم ترین عامل قهرمانی تیمش توی لیگ رو توسل به ائمه می دونه! می فهمی چی می گم آقای کیروش دوست داشتنی؟

از جام جهانی که برگشتید، یادتونه یادداشت های "دلسوزانه، ارزشی، کارشناسانه" آقایون رو؟! از اتحادیه مربی ها گرفته تا هر سرمربی سابق تیم پوست و روده ایران! از شما و تیمت ایراد فنی گرفت. اینا حتی توی بازی های پلی استیشن هم نمی تونند با کریس رونالدو و امثال اون ها کار کنند. حالا این ها اومده بودند و جوری طلبکارانه حرف می زدند که انگار اگر تیم دستشون بود، حداقل جزو چهارتا تیم نهایی بودیم. می گم این جا سیرکه و شما اشتباهی، حق بدید آقای کیروش دوست داشتنی.

این مملکت رییس جمهورش با رای بالای مردم انتخاب می شه. حالا جالبیش این جاست که وزیر ورزش همون رییس جمهور منتخب، میاد و از این می گه که رای 88 درصدی مردم به حضور شما، از روی نفهمیه! هنوزم باور نمی کنید اشتباهی اومدید؟ پس این رو هم اضافه بفرمایید که خود وزیر ورزش از هفت خوان رای های مجلس گذشته و شونصد بار رد صلاحیت شده و آخر هم با رای مستقیم مجلس و مردم رفته اون بالا. حالا همه اینا رو بذارید کنار هم و لبخند بزنید آقای کیروش دوست داشتنی.

.قبل از شما با خیلی ها این برخورد شد. دنیزلی رو می شناسید؟ می دونید کدوم داورها تیمش رو نابود کردند که بره از ایران؟ ایویچ تا وقتی بود خائن بود، وقتی رفت شد بزرگ ترین تئوریسین فوتبال مدرن. نمونه ها کم نیستند.این جا باید علی پروین باشی که نهایت به روز شدنت، در حیطه فحش های ناموسی باشه و انواع آبگوشت و چلوکباب. این جا باید امیر قلعه نویی باشی که عالم و آدم از کارهات خبر داشته باشند و مافیات، ولی اون قدر گنده شده باشی که دیگه کسی حریفت نباشه و بتونی دهنت رو باز کنی و هرچی خواستی بار بقیه کنی.

این جا باید حمید درخشان باشی که تا وقتی نیستی، از زمین و زمان ایراد بگیری و منم منم کنی تا تیم پیدا کنی و بعدش هم فقط بهانه ها جور کنی برای خرابکاری هات. این جا باید ممد مایلی باشی و زد و بند و وقاحت و هوچی گری رو اون قدر خوب بلد باشی که علیرغم این که 20 ساله داری تیم ها رو نابود می کنی، همیشه طلبکار باشی. این مملکت همه چیزش باید به همه چیزش بیاد آقای کیروش عزیز.

( کامنت یه هوادار تیم ملی تو سایت طرفداری)

8. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (1st April 2015), A_MI_N (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    اصن بحث کیروش نیس
    بحث تصمیم غلطی که گرفته شده و به ضرر فوتبال ایرانه
    تا چندین ماه که مطمئنا کسی و انتخاب نمی کنن و کلی زمان و فیفا دی از دست می دیم
    مربی بزرگ خارجی در حد کیروش و بزرگتر از اون هم که احتمالش صفره
    اخرشم یه مربی ارزشی ایرانی
    یه مربی با دلال بازی و رابطه و گند زدن به فوتبال ملی و عقب گرد دوباره

10. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (1st April 2015), A_MI_N (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    من خودم مخالف موندن کی روشم به خاطر بعضی تصمیماتش ولی به نظرم الان موقع اخراجش نیست، کی روش رو همه ی بازیکنا شناخت کافی رو داره و از هر نفرم بهترین بازی رو میگیره اصن تیم ملی رو به ی شکل امیدوار کننده تبدیل کرده البته بعضی تصمیماتش فقط این وسط عجیبه !!!

این بازیای دوستانه رو هم که با سوئد و شیلی انجام دادیم فک کنم فقط بخاطر کی روش بود نه امثال کفاشیان

فقط امیدوارم این اقایون مسئول تیم رو از رتبه یک اسیا انتقال ندن به سطح دوم سوم اسیا و امیدوارم در حسرت جام جهانی باز نمونیم و از گذشته درس بگیریم فقط همین !!!

خداحافظ آپاچی

12. 2 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (1st April 2015), s A r A (1st April 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

زلاتان: تماشاگران ایرانی فوق العاده بودند

کاپیتان تیم ملی سوئد با تمجید از تماشاگران ایرانی آنها را فوق العاده توصیف کرد. او همچنین پیروزی برابر ایران را مهم ارزیابی کرد.

به گزارش ایسنا، سوئد و ایران شب گذشته در دیداری دوستانه برابر هم به میدان رفتند که در این دیدار سوئد موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر ایران به برتری برسد. در این دیدار تعداد تماشاگران ایرانی از تماشاگران سوئدی بیشتر بود و هواداران تیم ملی ایران در ورزشگاه فرندز آرهنا با شور و شوق زیادی ملیپوشان را تشویق کردند.

زلاتان ابراهیموویچ کاپیتان سوئد که در یک نیمه بازی خود موفق شد با یک گل و یک پاس گل ارزش های خودش را نشان دهد پس از پایان مسابقه گفت: کسب پیروزی برابر ایران بسیار خوب بود چرا که باعث خواهد شد ذهنیت پیروزی به بازیکنان سوئدی برگردد. خوشحالم توانستیم این بازی را ببریم چرا که حداقل به بهبود جایگاه ما در ردهبندی فیفا کمک خواهد کرد.

زلاتان که از حضور تعداد زیادی از هواداران ایرانی در ورزشگاه شگفتزده شده بود گفت: فضای واقعا عجیبی در ورزشگاه بود. انگار ایران در این دیدار میزبان بود. خیلی جالب بود که آنها این تعداد تماشاگر در ورزشگاه داشتند. هواداران ایرانی فضای خوبی در این دیدار به وجود آورند. آنها به ورزشگاه امدند تا شور و شوق خود را با ما تقسیم کنند و این خیلی برای من جالب بود.آنها فوق العاده بودند.

زلاتان درباره حضور نداشتن زنان ایرانی در ورزشگاههای ایران گفت: خیلی فوتبال ایران را دنبال نمی کنم و نمی دانم دقیقا چه اتفاقاتی آنجا میفتد ولی به نظر من فوتبال برای همه است و همه حق دارند از دیدن فوتبال لذت ببرند. فوتبال یک مذهبی است که همه باید به آن دسترسی داشته باشند. اینکه شما زن باشی یا مرد یا از کدام منطقه و کشور باشی اهمیتی ندارد و همه باید به فوتبال دسترسی داشته باشند.

مهاجم سوئدی که بهترین گلزن تاریخ کشورش است ادامه داد: در صحنه گل همکاری خوبی با ارکین داشتم و او پاس خوبی برای من فراهم کرد. البته شاید حق داشته باشید که ناراحت باشید ولی من توپ را گل کردم. باید از هامرین سرمربی تیم نیز تمجید کنم. فکر می کنم ما هر وقت با دو مهاجم بازی کردیم بهتر بودیم. در این دیدار نیز فرصتهای گل زیادی داشتیم. دوست دارم همیشه سوئد با دو مهاجم بازی کند چرا که فرصتهای زیادی خلق میکنیم. حضور دو مهاجم در خط حمله به سود ماست و قدرت هجومی ما را زیاد می کند.

خداحافظ آپاچی

14. 2 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (1st April 2015), s A r A (1st April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

قاب روز: یا علی...زلاتان!

آی اسپورت- بعد از پنالتیِ کریس رونالدو و ضربه مهارنشدنی لئو مسی، این بار نوبت زلاتان ایبراهیمووچ بود که به عنوان یک سوپراستار، دروازه تیم ملی ایران را باز کند.

ایبرا در حضور 45 دقیقه ای در زمین مسابقه برابر ایران، یکی از شب های خوب فوتبالی اش را پشت سر گذاشت و بارها با استفاده از قدرت بدنی بی نظیرش، مدافعان تیم ملی ایران را کنار زد. جالب ترین لحظه تقابل ایبرا و ایران اما، به هنگام زدن ضربه برگردان او رقم خورد.

ضربه مهاجم سوئد البته ضرب زیادی نداشت اما «یا علی» گفتن عادل فردوسی پور به هنگام گزارش ضربه و هراس او از توپ این بازیکن، آن را تبدیل به یک لحظه فراموش نشدنی در تلویزیون ایران کرد تا مردِ اول گزارشگری ایران مدت ها بعد از «چقدر خوبیم ما» با «یا علی...زلاتان»

16. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (1st April 2015), A_MI_N (2nd April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015), Zayed FC (2nd April 2015)

نام واقعی
    reza
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 9,302 بار در 2,101 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک
    نیمه اولو ک نشد ببینم !!
    نیمه دومم ک دیدم .. اصلا خوب نبودیم !!! یا سوئد خیلی خوب بود ! یا ما واقعا بد بدبازی کردیم !!
    اشکان بازی با شیلی عالی بود .. ولی دیشب اصلا محو بود !!
    لامصب رو نیمکتم بازیکن درست درمون نبود !!!
    اگه ازمون و جهانبخش و حاج صفی و پولادی بودن دست کیروش بازتر میشد ..
    همیشه ترسیدم از دوست داشتنت
    یه بارم نگفتم ولی دوست داشتمت
    به خریت زدنو قبول دروغا
    یه وفتایی معنای دوست داشتنه
    خنده ها برا تو
    غصه ها برا من
    با اینکه نداشتی حوصله برا من
    میگفتم دعوتیم امشب دوتایی باهم
    میگفتی امشب نه من حوصله ندارم
    من همونم که بودم اسیرت
    شکوندی منو حالا چی شد نصیبت
    دارم سر میذارم رو بطری ها هرشب
    ولی تو آروم تو تخت کثیفت

18. 2 کاربر مقابل از RUDMEHR K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (1st April 2015), H A N I Y E H (1st April 2015)