منچستریونایتد 3-1 استون ویلا؛ پیروزی شیاطین با درخشش هررا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: منچستریونایتد 3-1 استون ویلا؛ پیروزی شیاطین با درخشش هررا

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

manchester منچستریونایتد 3-1 استون ویلا؛ پیروزی شیاطین با درخشش هررا

اختصاصی ورزش 11، هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس با پیگری 5 دیدار به صورت همزمان از ساعت 18:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهم ترین دیدار منچستریونایتد به مصاف استون ویلا رفت که در نهایت با پیروزی 3 بر یک شاگردان فان خال به پایان رسید.

منچستر که پیش از این دیدار در رده چهارم قرار داشت با این پیروزی شیرین و با یک بازی بیشتر جایگاه منچسترسیتی را در رده سوم جدول را تصاحب کرد و باید منتظر بازی این تیم باشد.

آندر هررا در شلوغی محوطه جریمه موفق شد در دقایق پایانی نیمه نخست گل او منچستر را به ثمر برساند تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به اتمام برسد.
    با شروع نیمه دوم، منچستر حملات زیادی داشت اما مهاجمان این تیم در زدن ضربات نهایی کم ذقت بودند. با وارد شدن فالکائو و دی ماریا به ترکیب کمی اوضاع بهتر شد و وین رونی در دقیقه 79 روی پاس ارسالی دی ماریا از سمت چپ خط دفاعی استون ویلا یک گل استثنایی را به ثمر رساند. تنها 2 دقیقه از این گل زیبا نگذشته بود که بنتکه موفق شد یکی از گل های را برای استون ویلا جبران کند. اما این پایان ماجرا نبود و هررا آماده، بار دیگر در دقیقه 92 بازی گلزنی کرد تا منچستر در نهایت این دیدار را با نتیجه 3 بر یک به اتمام برساند.
    منچستر با این یپروزی 62 امتیازی شد و استون ویلا با همان 31 امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

سایر نتایج همزمان:
    اورتون 1-0 ساوت همچیتون
    لستر سیتی 2-1 وستهام
    سوانزی 3-1 هال سیتی

وست بروموویچ 1-3 کویینز پارک رنجرز

2. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Terminator2731 (5th April 2015), V a H i D (5th April 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

manchester فن خال: بر گونه های هررا بوسه زدم !

به گزارش ورزش 11، یونایتد با درخشش آندر هررا و رونی موفق شد با نتیجه ۳-۱ از سد استون ویلا بگذرد .

فن خال بعد بازی به خبرنگاران گفت :" شانس ما برای قهرمانی زیاد نیست ولی کاری که باید بکنیم این است که روی تیم های بالای جدول فشار بیاوریم .

فاصله خوبی با تیم های پشت سرمان ایجاد کردیم ولی هنوز باید با ۳ تیم نخست جدول بازی کنیم برای همین کار تمام نشده است . هنوز از کسب سهمیه اطمینان نداریم .

هررا تکنیک خوبی در شوت زدن دارد . من قبلا به او گفته بودم که قبل شوت زدن باید توپ را کنترل کند . در تمرین دیروز هم این نکته را به وی گفتم و برای همین در بین دو نیمه بخاطر گلی که زده بود به گونه هایش بوسه زدم . فکر کنم اولین باری بود که قبل شوت زدن توپ را کنترل کرد البته در پایان بازی و بعد گل دومش پیش من آمد و گفت بدون کنترل کردن هم می تواند گل بزند . او پیشرفت کرده است و این موضوع را خیلی دوست دارم . تا به اینجا ۷ گل زده که اصلا بد نیست . از او خیلی راضی هستم .

رونی گل قشنگی زد . بازیکنان کمی هستند که می توانند همچین گلی بثمر برسانند . دی ماریا هم هنوز یک دقیقه از ورودش به بازی نگذشته بود که یک پاس گل داد. این فوق العاده است .

در نیمه نخست ۴ یا ۵ موقعیت خوب داشتیم و به حریف هم موقعیتی ندادیم . موفق شدیم یک گل بزنیم ولی باید از موقعیت های مان بهتر استفاده می کردیم . در نیمه دوم سعی کردیم جریان بازی را کننرل کنیم .

فکر می کنم می توانستیم بهتر بازی کنیم ولی از قبل بازی می دانستم کار دشواری در پیش داریم . از اینکه ۳ گل زدیم خیلی خوشحالم چون گلزنی مقابل چنین تیم هایی که دفاع می کنند و به دنبال ضد حمله هستند آسان نیست . به عنوان مربی شما همیشه چیزهای بیشتری از تیم تان می خواهید مثلا می توانستیم با سرعت و انرژی بیشتری کار کنیم ولی در کل از این پیروزی خوشحالم .

تیم بعد گل رونی تمرکزش را از دست داد . وقتی حریف بازی را در وسط زمین شروع کرد این موضوع مشخص بود و وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد واضح است که شما تنبیه می شوید . گل احمقانه ای دریافت کردیم .

بازی بعدی برای رسیدن به رتبه دوم و یا سوم است . نسبت به ابتدای فصل بهتر بازی می کنیم بنابراین با اعتماد بنفس زیادی به استقبال بازی با سیتی و چلسی می رویم . "

4. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (5th April 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

manchester فان خال: هنوز کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای ما قطعی نشده است

به گزارش ورزش 11، لوئیس فان خال پس از پیروزی 3 بر یک شاگردانش برابر استونویلا در ورزشگاه اولدترافورد در چارچوب دیدارهای هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس گفت: هنوز کار تمام نشده است و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قطعی نیست. ما با شکست لیورپول و ساوتهمپتون فاصلهمان را با آنها افزایش دادیم ولی هنوز باید با سه تیم بالای جدول بازی کنیم. شرایط جدول نشان میدهد که آنها بهترین تیمها هستند. البته گرفتن چلسی که قهرمانیاش تا حدودی مسجل است کار دشواری است ولی میتوانیم روی این تیم فشار وارد کنیم.

وی افزود: به شخصه دنبال جایگاه بهتری برای
    منچستریونایتد
    هستم و بازی دربی برابر منچسترسیتی فرصت خوبی برای ماست تا خودمان را در جدول بالا بکشیم. بازی با منسیتی متفاوت از بازی با استونویلا خواهد بود. آنها با استراتژی دفاعی پا به اولدترافورد نخواهد گذاشت، درست همانند تاتنهام و لیورپول که در بازی برابر ما در لاک دفاعی فرو نرفتند. این بازیها از آن دست دیدارهایی است که میتوانیم در آن شاهد نمایشی شگفتانگیز از دو تیم باشیم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ در خصوص عملکرد شاگردانش برابر استونویلا اظهار داشت: ما در نیمه نخست چهار یا پنج موقعیت گلزنی روی دروازه استونویلا خلق کردیم و به حریف اجازه خودنمایی ندادیم. در زمان مناسبی هم نخستین گلمان را به ثمر رساندیم و با برتری یک بر صفر راهی رختکن شدیم. عملکرد ما در نیمه اول خوب بود ولی میتوانستیم از موقعیتهای خود بیشتر و بهتر استفاده کنیم. نیمه دوم اما بازی را بیشتر تحتکنترل خود داشتیم.

فان خال همچنین در خصوص استفاده از هافبک آرژانتینیاش به عنوان بازیکن ذخیره که در دقیقه 70 به جای اشلی یانگ به بازی آمد، اظهار داشت: وقت بازگشت او به ترکیب اصلی فرا میرسد که میدانم چه وقت است ولی او هم باید منتظر موعد مناسب بماند.

در جدول ردهبندی لیگ برتر چلسی با 70 امتیاز صدرنشین است، آرسنال با 63 امتیاز در مکان دوم است و تیمهای منچستریونایتد و منچسترسیتی نیز به ترتیب با 62 و 61 امتیاز در ردههای بعدی جای دارند. پس از این چهار تیم لیورپول و ساوتهمپتون هم به ترتیب با 54 و 53 امتیاز در ردههای پنجم و ششم جای دارند.

6. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (5th April 2015)