درخشان: مگرقرار است هرکسی استعفا بدهددیگر عطای کاررا به لقایش ببخشد/پرسپولیس جای ماست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: درخشان: مگرقرار است هرکسی استعفا بدهددیگر عطای کاررا به لقایش ببخشد/پرسپولیس جای ماست

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

درخشان: مگرقرار است هرکسی استعفا بدهددیگر عطای کاررا به لقایش ببخشد/پرسپولیس جای ماست

پرسپولیس نیوز : سرمربی مستعفی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مگر قرار است که هر کسی پس از استعفایش در باشگاه حاضر نشود و عطای کار را به لقایش ببخشد.

حمید درخشان که روز گذشته از سمت سرمربیگری پرسپولیس استعفا داده بود امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد.

وی در خصوص علت حضورش و اینکه این حضور جای تعجب دارد، گفت: مگر قرار بود که به باشگاه پرسپولیس نیایم؟! چرا باید تعجب کنید؟ مگر هر کسی استعفا میدهد دیگر باید عطای کار را به لقایش ببخشد؟ پرسپولیس جای ماست.

وی در مورد اینکه آیا از تصمیمش پشیمان شده و چه صحبتهایی قرار است انجام بگیرد و آیا در دیدار مقابل النصر روی نیمکت خواهد نشست یا خیر، تصریح کرد: اجازه بدهید صحبتهایی را انجام بدهیم. پس از آن در مورد این موارد صحبت میکنم.

سرمربی مستعفی سرخپوشان در خصوص اینکه قرار است با چه کسی جلسه داشته باشد، گفت: خودم با خودم جلسه دارم!

حضور درخشان در حالی است که نژادفلاح قائممقام باشگاه پرسپولیس صبح امروز برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ به ترکیه رفته است.

2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (6th April 2015), Zayed FC (6th April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

مسئولان باشگاه پرسپولیس در انتظار استعفای کتبی درخشان

پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر استعفای کتبی سرمربی این تیم هستند.

سرمربی تیم پرسپولیس هنوز استعفای کتبی خود را تحویل مسئولان این باشگاه نداده و قانوناً همچنان سرمربی سرخپوشان است.

با وجود اینکه درخشان روز گذشته اعلام کرد که از سمت سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرده و در جلسه شنبه شب خود با محمد حسین نژادفلاح نیز این موضوع را مطرح کرده اما با این وجود هنوز به طور کتبی از سمت خود استعفا نداده است.

به نظر میآید درخشان برای استعفا هنوز تردید دارد چرا که او قرار بود صبح امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس استعفای رسمی دهد تا مسئولان باشگاه این موضوع را با ارسال نامهای به اطلاع AFC برسانند.

در صورتی که درخشان تا قبل از بازی پرسپولیس با النصر عربستان استعفای رسمی خود را تحویل باشگاه پرسپولیس ندهد باید در این بازی روی نیمکت این تیم بنشیند تا این باشگاه با جریمه 5 هزار دلاری مواجه نشود.

بر اساس قانون AFC چنانچه سرمربی تیمی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به هر دلیل روز مسابقه روی نیمکت تیمش ننشیند آن باشگاه 5 هزار دلار جریمه خواهد شد.

خبر دیگر اینکه حمید درخشان و فرناندو گابریل ظهر امروز (دوشنبه) خود به باشگاه پرسپولیس رفتند.

درخشان قرار است استعفای رسمی خود را به باشگاه پرسپولیس اعلام کند و گابریل هم خواهان مطالبات خود است.

4. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (6th April 2015), ADEL.GH.K (6th April 2015), Zayed FC (6th April 2015)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    اینو از در میندازی بیرون از پنجره میاد

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    با سوشا قهر نبودم که بخواهم آشتی کنم
    درخشان: شاید برابر النصر روی نیمکت بنشینم

حمید درخشان که صبح امروز به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده بود، با توجه به حضور نژادفلاح در ترکیه، دست خالی ساختمان را ترک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حمید درخشان بعد از 4 ساعت معطلی در باشگاه و در حالی که با دسته گلی که سوشا مکانی برای دلجویی از او تهیه کرده بود، از ساختمان باشگاه خارج می شد. درباره دلیل حضورش گفت: دلیل خاصی نداشت و به خانه خودم آمده بودم.

سرمربی مستعفی پرسپولیس در مورد بخشش سوشا مکانی و آشتی با او نیز گفت: با سوشا قهر نبودم که بخواهم آشتی کنم. حرف زدیم و بخشیدم تا امروز به تمرینات تیم بازگردد.

درخشان در پایان در خصوص اینکه با توجه به تمرین این تیم به درفشیفر خواهد رفت و برابر النصر نیز تیم را هدایت خواهد کرد گفت: هیچ چیز مشخص نیست با توکل به خدا شاید.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

7. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (6th April 2015)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی