بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت

 1. #1


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت
  آی اسپورت- صحبت های اشکان دژاگه در پایان اردوی اروپایی تیم ملی در مورد لباس های تیم و همراه شدن آن با تایید جواد نکونام روی خط برنامه نود، عصبانیت مدیران کمپانی آل اشپورت را به همراه داشت و موجب شد که آن ها تصمیم به قطع همکاری شان با فوتبال ایران بگیرند. اتفاقی که با توجه به کیفیت نازل این سال های محصولات تولیدی این کمپانی در ایران، خبر بدی برای اهالی فوتبال به شمار نخواهد رفت.

  نکته جالب این خداحافظی اما، متنِ ضعیف بیانیه ای بود که آل اشپورت امروز منتشر کرد. اگر کیفیت البسه ورزشی این کمپانی نیز به بدی بیانیه هایش باشد، به سادگی می شود اظهارات بازیکنان تیم ملی را درک کرد.

  نامه امروز آل اشپورتی ها به فدراسیون فوتبال ایران، سرشار از غلط های دستوری است. نویسنده این نامه حتی کاربرد کلمه ساده ای مثل «علیرغم» را نیز نمی داند و در مواردی ماجرا را طوری توضیح داده که مخاطب بی اطلاع از داستان، ابدا متوجه منظور نامه نخواهد شد.

  خطوطی نادرست شبیه:«حتی همین حالا آماج اختلافاتی که از سوی برخی ارکان درونی فدراسیون و لیگ در مسیر انتقاد و برحذر داشتن از کمپانی ما و محصولات واقع شدیم!». در این نامه بسیار زیاد به چشم می خورد. تقریبا همه پاراگراف ها با عبارتِ «در خالی که» شروع می شوند و به بخش های عجیبی شبیه به این می رسند:«در حالی که این فدراسیون است که مجاز به ایراد از محصولات تولیدی با آرم و لوگو آل اشپورت در داخل یا خارج از ایران است که عنوان کند این محصولات کیفیت نازلی دارند. براساس همین فدراسیون نیز در قبال محصولاتی تقلبی از آل اشپورت بابت کیفیت نازل آن پاسخگو است!».

  بدون قضاوت در مورد کیفیت محصولات آل اشپورت، با این بیانیه افتضاح می توان نتیجه گرفت که قطع همکاری این برند با تیم ملی، اتفاق خوبی برای فوتبال ایران خواهد بود. حالا شاید فدراسیون بالاخره به سراغ یک برند معتبر برود.

  نه برندی که شماره هایش را از یک کمپانی طراحی می کند، خط پشت لباس را از یک شرکت دیگر می دزدد و یوزپلنگ ایرانی را از روی اینترنت کش می رود!  متن نامه شرکت آل اشپورت به فدراسیون فوتبال ایران

  نامه خطاب به

  آقای کفاشیان، رئیس محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران


  تهران – ایران


  رونوشت به : آقای علیرضا اسدی، دبیر محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران


  تهران – ایران


  رونوشت 2: آقای مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ برتر ایران، فدراسیون جمهوری اسلامی ایران
  حضور محترم آقای کفاشیان/آقای مهدی تاج/آقای رضا اسدی


  موضوع: زمان قرارداد بین آلاشپورت و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ حرفهای فوتبال ایران


  ضمن عرض سلام حضور شما عزیزان باعث تاسف است که نامه مذکور را خدمت شما ارسال میکنیم.


  در سالهای اخیر و در همکاری مشترکمان با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ برتر، همواره تلاش کردیم، تمام خواستههای فدراسیون فوتبال ایران و لیگ برتر را پذیرفته و در شکلی گسترده و بدون در نظر گرفتن هیچ منفعت و ملاحظه مالی، آن خواستهها را برآورده کنیم.


  در هر حال با توجه به انجام و تحقق این خواستهها، با مجموعهای از موارد منفی،در شکل و قالب تاثیرات منفی اجتماعی، تبلیغات سو بازیکنان و مربیان زیر نظر فدراسیون و لیگ که همچنان علیه کمپانی ما وجود دارد، ما همچنان در کنار فدراسیون و لیگ برپایه علاقه و تعصب به تیم ملی ایران و لیگ ایران ماندیم. حتی همین حالا آماج اختلافاتی که توسط برخی ارکان درونی فدراسیون و لیگ در مسیر انتقاد و برحذر داشتن از کمپانی ما و محصولات واقع شدیم. کسانی که تلاشهایی از قبل برنامهریزی شدهای داشتهاند.


  در ارتباط با آخرین سری از حرکتها، مخالفت و هجمهها ، علیه آلاشپورت، خواستیم اقدامی فوری انجام شود. زیرا شخص آقای کفاشیان کاملا در جریان هستند. فدراسیون مسئول و موظف بوده از عرضه محصولات غیرمجاز در جمهوری اسلامی ایران با نام و آرم آلاشپورت جلوگیری کند و محصولات مجاز و اصلی را براساس آنچه به طور شفاف در متن قرارداد آل اشپورت و فدراسیون آمده را به تیم ملی عرضه کند.


  اما امروز به جای این که از توافقات فیمابین قدردانی شود، با آثار ناشی از اظهارات کاپیتان تیم ملی مواجه می شویم. آقای نکونام علیه کیفیت محصولات ما صحبت کرده است. در حالیکه این فدراسیون است که مجاز به ایراد از محصولات تولیدی با آرم و لوگو آلاشپورت در داخل یا خارج از ایران است که عنوان کند این محصولات کیفیت نازلی دارند.براساس همین فدراسیون نیز در قبال محصولاتی تقلبی از آلاشپورت بابت کیفیت نازل آن پاسخگو است.


  در حالیکه آقای نکونام در برنامه تلویزیونی مورخ 17 فروردین 1394 علیه آلاشپورت و محصولاتش صحبت کرد، در حضور آقای کفاشیان ذکر کرد 30 درصد علت شکست فوتبال در ایران به خاطر توپهای آلاشپورت بوده است، این اظهارات ما را به اوج تحمل همکاری با فدراسیون و فوتبال ایران رساند.


  در حالیکه آقای کفاشیان در آن برنامه حضور داشتند، ایشان هیچ حمایت و دفاع از آلاشپورت نکردند آن هم در شرایطی که در یک محفل عمومی این اظهارات بیان شد.


  در حالیکه اقای تاج به تازگی از محصولات آلاشپورت در دفتر آلمان بازدید کرد. ایشان بر کیفیت محصولات آلاشپورت و این که آلاشپورت توپهای لیگ فرانسه را عرضه کرده و بازیکنانی نظیر زلاتان ایبراهیموویچ هیچگاه علیه این توپ ها موضع نگرفتند، شهادت دادند.


  در آن بازدید پذیرای آقای تاج شدیم تا از نزدیک در جریان کیفیت استاندارد خاص توپهای آلاشپورت قرارگرفته و با مشاهده و امتحان توپها هیچ ذهنیتی غیر از این وجود نداشته باشد.


  در حالیکه آنگونه اظهارات که در برنامه 90 و برخی رسانههای خبری انجام گرفت، منطبق با واقعیت نبود. زیرا این توپها در واقع همان توپهای بوده که در لیگهای حرفهای نظیر لیگ فوتبال فرانسه مورد استفاده قرارگرفته است.


  به نظر میآید یکسری افراد در حرکتهای سازمان یافته در پشت صحنه تلاش کردند تا با ایرادگیری و انتقاد به کیفیت محصولات آلاشپورت آسیب رسانند. حرکتهای که از ماهها قبل وجود داشته و در حالیکه عمده بازیکنان و اعضا چیزی علیه کیفیت محصولات آلاشپورت سخن نگفته ، اما برخی اعضا تیم، در صحبت با رسانهها علیه این کمپانی سخن گفته و به دلایل نامعتبری و یکسری ذهنیات، علیه آلاشپورت حرف زده اند.


  تحت تاثیر این اقدامات و رفتارها و همچنین این موضوع که آقای کفاشیان برخلاف آنچه در متن قرارداد ذکر شده، هیچ تلاشی در جهت مقابله با این گونه تفاسیر و تحلیلها در رسانهها و محافل عمومی نکردند، همچنین با توجه به این که آلاشپورت تاکنون در این زمینه چندین مرتبه هشدار داده، بدین وسیله اعلام میکنیم توافقات میان آلاشپورت با فدراسیون و این شرکت با لیگ حرفهای ایران با توجه به پیامدهای ناشی از این اظهارات، همینطور این که هیچیک از اعضای فدراسیون و لیگ موظف به ضد تبلیغ علیه آلاشپورت نبوده اند، لغو میشود.


  باتوجه به این اتفاقات، آلاشپورت عرضه هرگونه محصولات خود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ متوقف خواهد کرد و از قطع مجدد قرارداد و اتمام آن قرارداد خبر میدهد.


  به این ترتیب آلاشپورت اعلام میدارد هیچ مسئولیتی و وظیفهای در قبال عرضه محصولات با توجه به قراردادهای ذیل ندارد:


  قرارداد با فدراسیون جمهوری اسلامی ایران

  شماره قرارداد 261/6733/9

  تاریخ : 14/5/1391

  امضا شده توسط :آقای کفاشیان به عنوان مقام دارای امضای معتبر

  2- قرارداد با سازمان لیگ برتر ایران

  شماره قرارداد: 19881/92

  تاریخ: 23/2/1392

  امضا شده : توسط آقای مهدی تاج به عنوان شخص دارای امضای معتبر


  ویرایش توسط s A r A : 8th April 2015 در ساعت 16:38


 2. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  A_MI_N (8th April 2015), lord reza (8th April 2015), mansoor66 (8th April 2015), Mohammadreza (9th April 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  الان می دنش مجید
  آدم خو نیستن برن یه کمپانیه خوب بیارن

 4. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (8th April 2015)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا