هدایتی:هوادار پرسپولیسم و اگر از در بیرونم کنند از پنجره وارد میشوم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هدایتی:هوادار پرسپولیسم و اگر از در بیرونم کنند از پنجره وارد میشوم

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

Perspolis هدایتی:هوادار پرسپولیسم و اگر از در بیرونم کنند از پنجره وارد میشوم

هدایتی:هوادار پرسپولیسم و اگر از در بیرونم کنند از پنجره وارد میشوم

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه استیل آذین گفت: اگر خادم و نژاد فلاح گفته اند عضو هیأت مدیره شده ام، میتواند خبر خوشحال کننده ای باشد.به گزارش وبسایت نود ، حسین هدایتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت: هواداران حمایت بسیار خوبی انجام داد و یک روز حماسی را رقم زدند. در این پیروزی نقش پررنگی داشتند. هر وقت شرایط سیاسی اجتماعی، ورزشی اقتضا کند هواداران حماسه ایجاد میکنند. در صورتی که باید یک نفر باشد که به آنها انگیزه بدهد. این برد لطف حضرت زهرا بود. باید به همه مادران تقدیم کرد.

وی در خصوص پرداخت پاداش عنوان کرد: پاداش گرفته اند و خود بازیکنان آن را اعلام خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شما عضو هیأت مدیره شدید یا خیر، عنوان کرد: من از این موضوع بیاطلاع هستم. اگر خادم و نژادفلاح این موضوع را گفتند میتواند خبر خوشحال کنندهای باشد. البته من همیشه به عنوان یک هوادار کنار پرسپولیس بودم و اگر از در بیرونم کنند از پنجره وارد خواهم شد.

مالک باشگاه استیل آذین در مورد اینکه گفته میشود او میخواهد پرسپولیس را بخرد، گفت: شخص هدایتی خریدار این باشگاه نیست بلکه شرکت استیل آذین ایرانیان تقاضای خرید میکنند.

وی در پایان حضور برانکو در پرسپولیس را یک انتخاب خوب دانست که میتواند برای پرسپولیس مفید باشد.

ویرایش توسط s A r A : 9th April 2015 در ساعت 00:45

2. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (9th April 2015), omid27 (9th April 2015), s A r A (9th April 2015), آیلار (9th April 2015)