نمی خواهم برای رفتن به پرسپولیس به برانکو زنگ بزنم و التماس کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نمی خواهم برای رفتن به پرسپولیس به برانکو زنگ بزنم و التماس کنم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

نمی خواهم برای رفتن به پرسپولیس به برانکو زنگ بزنم و التماس کنم

کعبی؛
    نمی خواهم برای رفتن به پرسپولیس به برانکو زنگ بزنم و التماس کنم / برخی بازیکنان به لطف دلالان سه سال عضو پرسپولیس هستند
    بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی گفت: «برانکو دلال نیست؛ اهل باج دادن به دلالان هم نیست. هرگز هم به خاطر نمیآورم دلالی به مرد کروات نزدیک شده باشد.»
    یکی از بازیکنانی که چند سال سابقه کار با برانکو را دارد حسین کعبی است. شاید به نوعی بتوان گفت فوتبال ملی این بازیکن خوزستانی با مرد کروات شروع شد و با جدایی برانکو هم تقریباً به پایان رسید...
    به بهانه بازگشت مجدد این مربی کروات به ایران و بر عهده گرفتن هدایت تیم پرسپولیس بد ندیدیم دقایقی با حسین کعبی صحبت کنیم.

* لابد شنیدی که برانکو به ایران آمد و هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت؟

- بابت این اتفاق هم خوشحالم و هم ناراحت! از یک طرف خوشحال هستم برانکو به عنوان یک مربی کارنامهدار به ایران برگشته و ناراحتم که چرا در این شرایط بحرانی باید پرسپولیس را هدایت کند؟

* یعنی اعتقاد داری در پرسپولیس موفق نمیشود؟

- برانکو آدم ناشناسی نیست. آنقدر به فوتبال ملی ایران خدمت کرده که کسی او را فراموش نکند اما باید ابزار موفقیت هم فراهم باشد. با این وجود خیلی دوست دارم برانکو در پرسپولیس نتیجه بگیرد.

* با شناختی که از برانکو داری فکر میکنی میتواند حواشی و بیانضباطیهای پرسپولیس را جمع کند؟
    - این قبول که پرسپولیس تیم پرطرفدار پایتخت است که بیشتر از همه تیمها حاشیه دارد اما برانکو هم یک مربی حرفهای است. از آن گذشته تیمهای بزرگی مثل پرسپولیس با نتیجه گرفتن از بحران و حاشیه فاصله میگیرند که البته با این وضعیت کار بسیار سختی پیشروی برانکو است.

* خود برانکو هم گفته که ما و هواداران باید از پرسپولیس فصل بعد لذت ببریم؟

- حق با اوست. باور کنید بازیکنانی را میشناسم که سه سال است عضو پرسپولیس هستند اما هنوز اسمشان به گوش هیچکس نخورده است؛ گل که هیچ، یک پاس درست و حسابی ندادند و بازی هم نمیکنند ولی به لطف برخی دلالان باید باشند! اساساً فوتبال ما اینطوری است و حرف زدن هم بیهوده است.

* آیا دلالان نمیتوانند به برانکو نزدیک شوند؟
    - برانکو دلال نیست؛ اهل باج دادن به دلالان هم نیست. خود من 94 بازی ملیام را مدیون اول برانکو و بعد دادکان و حسین فرکی هستم و هرگز هم به خاطر نمیآورم دلالی به مرد کروات نزدیک شده باشد یا حداقل من ندیدم.

* راستی با برانکو تماس گرفتی؟
    - یک تکزنگ به چلنگر میزنم و از طریق رضا به برانکو خوشامد میگویم اما مثل برخی بازیکنان نیستم که برای تصمیم گرفتن و فصل بعد خود به مربیان زنگ بزنم و التماس کنم... به هر حال برای برانکو آرزوی موفقیت دارم.

2. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (11th April 2015)