سیاسی پس از زندان:برای خرید ماشین یه مادرید رفتم نه مذاکره با رئال!/هنوز مدیرعاملم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سیاسی پس از زندان:برای خرید ماشین یه مادرید رفتم نه مذاکره با رئال!/هنوز مدیرعاملم!

 1. #1

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک

  سیاسی پس از زندان:برای خرید ماشین یه مادرید رفتم نه مذاکره با رئال!/هنوز مدیرعاملم!

  هر کسی به پرسپولیس بیاید موفق نمی شود / نفهمیدم چرا زندانی شدم / جهانشاهی را نمی شناختم؛
  نخستین اظهارات مدیرعامل سابق پرسپولیس پس از آزادی از زندان؛ برای خرید ماشین یه مادرید رفتم نه مذاکره با رئال!/هنوز مدیرعاملم!
  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «مجموعه پرسپولیس ناهمگون است و به همین دلیل هر کسی که به این تیم بیاید، نمیتواند باعث موفقیت شود.»
  حمیدرضا سیاسی پس از آنکه به مدت کوتاهی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شد ناگهان بازداشت شد و راهی زندان شد.
  مدیرعامل سرخپوشان شب گذشته با وثیقه شخصی پس از 4 ماه و 9 روز از زندان بیرون آمد.

  طبق اعلام برخی از مسئولان وی همچنان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است با وجود اینکه در مدت زمانی که او راهی زندان شده بود هم مربی تیم و هم مدیریت باشگاه سرخپوشان دچار تغییراتی شده است و هنوز مشخص نیست که آیا وی همچنان مدیرعامل است یا خیر.


  با توجه به آزادی سیاسی از زندان مصاحبهای را با وی انجام شده که در زیر اظهاراتش را میخوانید:


  * آقای سیاسی خیلی زود مدیرعامل پرسپولیس شدید و خیلی ناگهانی روانه زندان شدید. دلیل زندانی شدنتان چه بود.

  - قسم میخورم خودم هم نمیدانم و نفهمیدم که چرا زندانی شدم. همان اطلاعاتی که شما داشتید من هم داشتم. از 4 ماه و 9 روزی که در زندان بودم این سوال بارها برایم تکرار شد.


  * پس از آزادی آیا همچنان شما مدیرعامل پرسپولیس هستید؟

  - در این زمینه هم نمیدانم چه اتفاقاتی افتاده است و چه تصمیمی گرفتهاند. دیروز که از زندان آمدم به من گفتند که هنوز هم مدیرعامل پرسپولیسم. شاید خواستند با این صحبتها به من احترام بگذارند و شاید هم میخواستند به نوعی بگویند که حمایتها همچنان از من ادامه دارد.

  * اما پس از دستگیریتان تغییراتی در باشگاه ایجاد شده است.

  - این امر کاملا طبیعی است. باشگاه که نمیتوانست بدون سرپرست باشد چون همه جوره این باشگاه نیازمند هزینه و مدیریت است اما اینکه من مدیرعامل هستم یا خیر تاکنون چیز جدیدی از وزارت به من نگفتند.

  * زندان خوش گذشت؟

  - خوش گذشت یا بد مهم نیست. مهم این است که گذشت. بعضی اتفاقات دست ما نیست. لحظاتی بود که در زندان برایم خوب بود و لحظاتی هم بود که برایم دشوار.

  * آقای سیاسی نتایج بازیهای پرسپولیس را در زندان پیگیری میکردید؟

  - بنده به هیچ چیز رسانهای دسترسی نداشتم و کاملا بیخبر بودم.

  * دیروز که آزاد شدید نتایج پرسپولیس را پیگیری کردید؟

  - من پس از 4 ماه از زندان آزاد شدم و ترجیح میدادم که در کنار خانوادهام باشم و به همین دلیل زیاد مسائل فوتبالی را پیگیری نکردم.


  * خبر دارید که حمید درخشان مربی منتخب شما برای پرسپولیس استعفا کرده است؟

  - بله، دیروز به من گفتند که حمید درخشان به چه شکلی استعفا کرده است. متأسفانه پس از زندانی شدن من نتایج پرسپولیس سیر نزولی داشت و این کاملا طبیعی است. شما چند وقت میتوانید بدون حقوق و مدیریت دوام آورید. شما باید بپذیرید که در موفقیت یک جریان یک شخص تأثیرگذار نیست. همه چیز باید متحد و یک شکل باشد.

  * به نظر شما در پرسپولیس همه چیز یک شکل است؟

  - من فکر نمیکنم اینطور باشد. شما فکر کنید همین الان ما رونالدو را بخریم و به پرسپولیس بیاوریم. آیا او میتواند کمکی به این تیم کند. فکر کنید به جای حمید درخشان ما اسکولاری، آنچلوتی یا فرگوسن را بخریم. آیا میتوانند پرسپولیس را نجات دهند. من میگویم که خیر. در یک مجموعهای که همه چیز آن ناهمگون است نمیتوان با یک فرد به آن کمک کرد. هیچ کس به تنهایی در یک تیم نمیتواند عامل موفقیت یا ناکامی تلقی شود.

  * آقای سیاسی گفته میشود شما به دلیل برخورد بدی که با قاضی داشتید روانه زندان شدید؟

  - من اگر با قاضی بدرفتاری کردم میتوانست او دو ماه من را نگه دارد یا اینکه تشدید شود این مسئله تبدیل به دو ماه دیگر شود اما چطور شد بیش از 4 ماه و تا 6 ماه به من حکم زندانی دادند. دو ماه دیگر تقاضا کرده بودند که همچنان در زندان باشم که قاضی موافقت نکرد و دیروز از زندان آزاد شدم. من هرگز بدرفتاری با قاضی نداشتم. رسانهها بارها با من مصاحبه کردند آیا تندخویی از من دیدند؟ شخصیت من گواهی میدهد که چنین ویژگی ندارم.
  فارس
  * پس علت اصلی زندانی شدن شما همان دیدار با جهانشاهی (فرد ضدانقلاب) در اسپانیا بوده است؟

  - من هرگز جهانشاهی را از قبل ندیده بودم اصلا نمیشناختم که او چه کسی است. یک روز که برای خرید ماشین به مادرید رفتم و برای انجام بازی دوستانه یک روز هم به باشگاه رئال مادرید رفته بودم در آنجا جهانشاهی میهمان فلورینتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید بود که من هم ناخواسته وارد آن جلسه شدم چرا که مسئولان رئال مادرید به من گفتند که جهانشاهی مهمان آنهاست. شما میدانید که دستگاه پرز پنجاهمین سیستم برتر اقتصادی جهان است که رئال مادرید در آن گم است. آیا من میتوانم وقتی وارد دفتر او میشوم بگویم که فلانی باشد و فلان کس نباشد. دوباره تأکید میکنم که من هرگز جهانشاهی را نمیشناختم شاید آقای منتقمی او را میشناخت و به من نگفت اما من نمیدانستم.
  * واکنش شما پس از دیدار با جهانشاهی چه بود؟

  - من پس از آنکه فهمیدم این فرد ضدانقلاب در جلسه حضور داشته و امکان دارد مشکلاتی رخ دهد روز دوم خودم بازی دوستانه رئال مادرید با پرسپولیس را لغو کردم و به همین دلیل است که شاید بدبینترین افراد در کشورم حالا باور کردهاند که آن دیدار عمدی نبوده است. در هر صورت باید بپذیریم که برخی اتفاقات در اختیار ما نیست و نمیتوان همه چیز را به صورت کامل و شفاف پیشبینی کرد. اما من یک ادعا میکنم. هر آنچه را که در مدت زمانی که مدیرعامل پرسپولیس بودم ادعا کردم آنها را انجامش دادم. من به وعدههایم عمل کردم، حقوقها را به موقع دادم و مشکلات را حل کردم. من عاشقانه پرسپولیس را دوست دارم و از کودکی با این تیم زندگی کردم اما نمی دانم تصمیم مسئولان چیست. من برای کمک به باشگاه پرسپولیس آماده ام و دریغ نمی کنم هر چند که کمی دلسرد شده ام.
 2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *sir amirhossein* (13th April 2015), emrah20062007 (13th April 2015), s A r A (13th April 2015), Zayed FC (14th April 2015), Zeinab90 (13th April 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  مدیری که نیامده به سهام فکر می کند/ کافی نیست آقای سیاسی؟  ای اسپورت-
  مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران، سرانجام به قید وثیقه از زندان آغاز شد و بلافاصله، اولین مصاحبه های فوتبالی اش را کلید زد. اینکه حمیدرضا سیاسی با کدام سبقه و رزومه توانسته بود در ابتدای فصل مدیرعامل پرسپولیس شود، پرسشی کلیدی به نظر می رسید اما خیلی زود، سوال های فراوان دیگری در مورد این مدیر از راه رسیدند و پرسپولیس، با مشکلات زیادی مواجه شد.

  نوع برکناری علی دایی از سمتِ سرمربیگری پرسپولیس، به اندازه ای عجیب و باورنکردنی بود که از یک مربی ناکام برای هوادارها، یک قهرمان ساخت. در آن مقطع، بسیاری از پرسپولیسی ها موافق برکناری دایی بودند اما سیاسی و گروهش، این کار را به غیرحرفه ای ترین شکل ممکن انجام دادند تا حمید درخشان نیز، هیچگاه روی آرامش در پرسپولیس را نبیند. اوضاغ برای درخشان زمانی بغرنج تر شد که درست در آغاز فصل نقل و انتقالات، خبر دستگیری آقای مدیرعامل به پرسپولیس رسید تا این باشگاه، اصلی ترین مقام اجرایی اش را در مقطع حساس نیم فصل از دست بدهد و درخشان، شاهکارهایی مثل تادئو را به پرسپولیس بیاورد. ماجرای سیاسی- پرسپولیس، از این هم جالب تر شد. چند وقت بعد از خبر دستگیری سیاسی، امیررضا خادم فاش کرد که این چهره، مبلغ زیادی به «سه» باشگاه لیگ برتری کمک کرده است. راه آهن، پرسپولیس و البته استقلال تهران!

  حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل پرسپولیس و با حفط سمت، حامی باشگاه استقلال، خیلی زود اعلام کرده که شاید در آینده ای نزدیک قصد خرید سهام باشگاه پرسپولیس را داشته باشد! بدون تردید او دیگری شانسی برای نشستن روی صندلی مدیریت این تیم ندارد اما همچنان به حضور دوباره در این باشگاه فکر می کند. او که حالا چهره مغضوبی در نگاه پرسپولیسی ها به شمار می رود، نباید فراموش نمی کند که به قید وثیقه از زندان آزاد شده و شرایط فکر کردن به طرح های بلندمدت را ندارد. به خصوصی برای باشگاهی که به خاطر دربند بودن او متضرر نیز شده است.


 4. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  emrah20062007 (13th April 2015), omid27 (13th April 2015), V a H i D (13th April 2015), Zayed FC (14th April 2015), Zeinab90 (13th April 2015)

 5. #3


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  وای چقد چرت و پرت میگه
  هنو یه روز نیس آزاد شده 200 تا مصاحبه کرده و جلسه با خادم و ....
  چقدم رو داره میگه میخوام پرسپولیس و بخرم
  کاش بره حبس ابد


 6. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Zayed FC (14th April 2015), Zeinab90 (13th April 2015)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا