صادقیان تا اطلاع ثانوی نمیتواند برای پرسپولیس بازی کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: صادقیان تا اطلاع ثانوی نمیتواند برای پرسپولیس بازی کند

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

صادقیان تا اطلاع ثانوی نمیتواند برای پرسپولیس بازی کند

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به علت شکایت باشگاه ذوبآهن تا اطلاع ثانوی نمیتواند برای سرخپوشان به میدان برود.

چند وقت پیش باشگاه ذوبآهن مدعی شد که باشگاه پرسپولیس باید حق رشد پیام صادقیان را به آنها پرداخت کند اما این اتفاق رخ نداد تا ذوبیها برای گرفتن حق رشد دست به شکایت بزنند.

به تازگی نامهای به دست پرسپولیسیها رسیده که در آن اعلام شده به علت شکایت باشگاه ذوبآهن بابت دریافت حق رشد پیام صادقیان تا اطلاع ثانوی نمیتواند پرسپولیس را همراهی کند. با این شرایط باشگاه پرسپولیس باید مبلغی را به عنوان حق رشد به باشگاه ذوبآهن پرداخت کند.

محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس این خبر را تایید کرد.

2. 10 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (15th April 2015), Arash 1990 (15th April 2015), A_MI_N (15th April 2015), lord reza (15th April 2015), SALAMI-FC (15th April 2015), shabnam12-8 (15th April 2015), yalda88 (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015), سمیر (15th April 2015), شــب تاب کوچولو (15th April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

آذری: در ماجرای صادقیان به هیچوجه کوتاه نمیآییم / با پرسپولیس مشکل شخصی ندارم

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه ذوبآهن اعلام کرد که در ماجرای گرفتن حق رشد پیام صادقیان به هیچوجه کوتاه نمیآیند.

سعید آذری در خصوص محرومیت پیام صادقیان از بازی برای پرسپولیس تا زمانی که حق رشد این بازیکن به باشگاه ذوبآهن پرداخت شود، اظهار داشت: مدتها بود که دنبال این ماجرا بودیم و در نهایت هم توانستیم حکم بگیریم که باشگاه پرسپولیس باید حقرشد صادقیان را به ما پرداخت کند.

وی در واکنش به این موضوع که باشگاه ذوبآهن چگونه قرار است حق رشد خود را دریافت کند، گفت: راهکار مشخص شده و پرسپولیس باید پول باشگاه ذوبآهن را پرداخت کند. بهتر است از پرسپولیسیها بپرسید که چگونه میخواهند پول ما را بدهند.

مدیرعامل باشگاه ذوبآهن در پاسخ به این سؤال که امکان رضایت این باشگاه در ماجرای حق رشد صادقیان وجود دارد تا پرسپولیس بتواند از این بازیکن استفاده کند، خاطرنشان کرد: به چه دلیل باید رضایت بدهیم؟ این قضیه مشکل شخصی نیست و من با پرسپولیس مشکل شخصی ندارم. شخص من و نژادفلاح هم در این داستان دخیل نیستیم، بلکه موضوعی بین دو باشگاه ذوبآهن و پرسپولیس است. ذوبآهن و پرسپولیس دو شخصیت حقوقی هستند , من هم به عنوان مدیرعامل باشگاه نمیتوانم از حقی که ذوبآهن دارد، بگذرم.

4. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (15th April 2015), A_MI_N (15th April 2015), lord reza (15th April 2015), yalda88 (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015), شــب تاب کوچولو (15th April 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    حقه رشد چی؟؟؟کشک چی؟؟؟
    این خو همه اش محرومه بازی نمی کنه به تیم ملی هک دعوت نشده کجاش رشد کرده این؟؟؟؟

6. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (15th April 2015), shabnam12-8 (15th April 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    صادقیان: حق رشد مربوط به باشگاه میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک پرسپولیس درباره خبر محرومیتش میگوید، موضوع محرومیت من به باشگاه ارتباط دارد.
    به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پیام صادقیان درباره خبر محرومیتش اظهار کرد: از این موضوع اطلاعی ندارم و درباره این که فعلا حق بازی برای پرسپولیس را ندارم، نمیتوانم صحبت کنم. این موضوع مربوط به باشگاه میشود. باشگاه پرسپولیس باید مشکلاتش را با ذوبآهن بر سر این موضوع حل میکرد. شاید من برایشان مهم نبودم که در سه، چهار ماه گذشته هیچ فعالیتی برای حل این مشکل انجام ندادهاند.

وی درباره میزان آمادگی خودش هم گفت: مدتی است که کاملا آماده هستم در مسابقات شرکت کنم. متاسفانه کادرفنی سابق کمتر به من بازی میداد اما با آمدن کادرفنی جدید فکر میکنم بتوانم فرصت بازی کردن را پیدا کنم. در دیدار قبلی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان هم با تشخیص کادرفنی جدید ۱۵ دقیقه به میدان رفتم که فکر میکنم عملکرد خوبی داشتم. امیدوارم در آینده برای پرسپولیس و هواداران افتخارآفرینی کنم.

صادقیان در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده هم در پرسپولیس میماند یا خیر، گفت: فعلا هیچ چیز مشخص نیست و نمیتوانم در مورد این مساله صحبت کنم.

8. 3 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015), شــب تاب کوچولو (15th April 2015)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    فک کنم دو فردای دیگه باید حق رشد عالیشاه و خانزاده و طارمی و نوراللهی رو هم بدیم . اگه صادقیان رشد کرده خب اونا هم رشد کردن دیگه .
    ضمنا مدیونید اگه فکر کنید آذری با پرسپولیس مشکل شخصی داره

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

10. 3 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (15th April 2015), s A r A (15th April 2015), سمیر (15th April 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    تو خبرا خوندم باشگاه ذوب آهن اجازه بازی به پیام داده

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

12. 2 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (17th April 2015), سمیر (15th April 2015)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

باشگاه ذوب اهن با بازی موقت صادقیان موافقت کرد!

باشگاه ذوب آهن اصفهان در پی تعلیق فعالیت های فوتبالی پیام صادقیان از طرف فدراسیون فوتبال کشور و ابلاغ آن به سازمان لیگ فوتبال ایران با اعلام رضایت موقت خود مبنی بر استفاده تیم فوتبال پرسپولیس تهران از پیام صادقیان در دیدارهای باقی مانده از دوره چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران و لیگ قهرمانان آسیا بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با توجه به اعلام به حق فدراسیون فوتبال کشور مبنی بر تعلیق فعالیت های فوتبالی پیام صادقیان به جهت عدم پرداخت حق آموزش (حق رشد) این بازیکن توسط باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران؛ رضایت موقت خود را تا پایان دوره چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین تا پایان حضور تیم فوتبال پرسپولیس تهران در رقابت های جام قهرمانان باشگاههای آسیا به دلایلی چند اعلام می نماید:

باشگاه ذوب آهن اصفهان از طرفی به جهت احترام و ارزش دهی ویژه به هواداران بی شمار تیم فوتبال پرسپولیس تهران که همواره خواستار حضورهمه جانبه و پرقدرت تیم پرسپولیس در رقابت های فوتبال بوده و هستند و از آن جایی که این طرفداران به عملکرد فنی پیام صادقیان اعتقاد خاصی دارند، و از طرف دیگر بواسطه حضور تیم فوتبال پرسپولیس تهران به عنوان نماینده پرامید و موفق فوتبال کشورعزیزمان در رقابت های آسیایی که تاکنون نیز روند مناسب و قابل توجهی را رقم زده اند و همگان بایستی در جهت موفقیت آنان برای ادامه این روند مثبت کمک کرده و یاری رسانند به این جمع بندی رسیدیم که علیرغم حق قانونی و تثبیت شده خود، حکم رسمی تعلیق را در چنین شرایطی و در حال حاضر مسکوت گذاشته تا خدشه ای به این نماینده ایران اسلامی وارد نشود.

همچنین با توجه به این مساله که پیام صادقیان به عنوان یک بازیکن مستعد فوتبال ایران، در مدت اخیر با حواشی متفاوتی روبرو شده و نتوانسته است قابلیت های بی بدیل فنی خود را نشان دهد و از آن جایی که درک این مساله که این بازیکن در حال حاضر نبایستی از شرایط مسابقه دور مانده و امکان دارد که با اجرای چنین حکمی لطمات جبران ناپذیری را متحمل گردد، در این راستا گام برداشتیم.

گفتنی است؛ باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان به عنوان یک باشگاه ساختارمند و سیستماتیک با پیگیری و به نتیجه رساندن قانون فراموش شده و مغفول مانده حق رشد بازیکنان فوتبال که یک قانون لازم الاجرای بین المللی بوده و در مجموعه قوانین فیفا به صراحت ذکر شده است و البته برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشور توسط باشگاه ذوب آهن کاربردی شده و به استناد و نتیجه رسیده است، راه را برای دیگر باشگاههای سازنده و استعداد پرور فوتبال ایران در جهت حرکت به سوی بازیکن سازی و درآمدزایی مثبت و ساختاری باز نموده و بدون شک این حرکت، الگوی مثبت و راه گشایی برای فوتبال ایران خواهد بود تا همگان بدانند چنین قوانین بین المللی سودمندی در فوتبال دنیا به ثبت رسیده و حمایت قانون مند از باشگاههای سازنده و بازیکن پرور، فوتبال ایران را به سرمنزل مقصود خواهد رساند. انشاالله.

درهرحال ذکر نکته ای ظریف، خالی از لطف نیست: آقایان قانون حق رشد وجود داشت!

در پایان برای حضور شایسته و غرور آفرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ادامه رقابت های آسیایی، آرزوی موفقیت داریم.

یا علی

سعید آذری

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان

14. 5 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mohammad6 (16th April 2015), ali_@sghar (16th April 2015), A_MI_N (16th April 2015), lord reza (16th April 2015), s A r A (16th April 2015)