•○•اسامی متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس/ هدایتی و سیاسی برای سرخها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: •○•اسامی متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس/ هدایتی و سیاسی برای سرخها

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

Perspolis •○•اسامی متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس/ هدایتی و سیاسی برای سرخها

اسامی متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس/ هدایتی و سیاسی برای سرخها و خودروسازان برای آبیها

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس گفت: مدیرعامل سابق پرسپولیس و صاحبامتیاز باشگاه استی لآذین برای خرید باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کردند و شرکتهای خودروسازی نیز برای خرید استقلال تمایل نشان دادند.
    به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس گفت: آقایان هدایتی (صاحب امتیاز باشگاه استیل آذین) و سیاسی (مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس) برای خرید این باشگاه اعلام آمادگی کردند و شرکتهای خودروسازی نیز نسبت به خرید باشگاه استقلال برنامه هایی دارند.

وی افزود: طبق برنامه بناست تا در ۹ اردیبهشت ماه سومین مزایده باشگاههای استقلال و پرسپولیس برگزار شود که در این مرحله شرایط جدیدی به نفع خریداران اعمال خواهد شد.

رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس، اظهار داشت: طبق تغییر اعمال شده خریداران تنها ۲۰ درصد از پیشپرداخت هزینه باشگاه را پرداخت میکنند و مابقی در اقساط ۵ ساله پرداخت خواهد شد که این میزان پیش از این به صورت ۴۰ درصد پیشپرداخت و بازپرداخت دو ساله مابقی هزینه ها بود.

زمانی همچنین خاطرنشان کرد: خریداران هیچ گونه تعهدی نسبت به بدهیهای دو باشگاه ندارد و پرداخت بدهیها بر عهده دولت خواهد بود و خریداران تنها برند، ساختمان و ورزشگاه باشگاه را خریداری میکنند.

باشگاههای استقلال و پرسپولیس با قیمت پایه ۲۹۰ میلیارد تومان برای هر باشگاه به مزایده گذاشته شده که پس از دو بار برگزاری مزایده در بهمن و اسفندماه سال گذشته خریداری برای آنها پیدا نشده است.

ویرایش توسط s A r A : 15th April 2015 در ساعت 14:09

2. 5 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (15th April 2015), Arash 1990 (15th April 2015), s A r A (15th April 2015), yalda88 (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    سیاسی: با پرونده ای که دارم حضورم در مزایده پرسپولیس بیاحترامی به دستگاه قضایی است

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه پرونده مخصوصی در دادگستری دارم و دادگاهم هنوز برگزار نشده، گفت: اگر قرار باشد با این پرونده در باشگاه پرسپولیس فعالیت کنم به نوعی به دادگستری بی احترامی شده است.
    به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حمیدرضا سیاسی درباره اینکه حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت مجلس بر واگذاری پرسپولیس و استقلال اعلام کرده او یکی از افرادی است که برای حضور در مزایده سوم باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده است؛ اظهار داشت: نمیدانم زمانی بر چه اساسی اعلام کرده من در مزایده شرکت خواهم کرد. با تمام احترامی که برای او قائل هستم باید بگویم من در مزایده باشگاه پرسپولیس شرکت نکردهام و این کار را هم نخواهم کرد چرا که به صلاح زندگی ام نیست که در این مزایده شرکت کنم.

وی که همچنان عنوان مدیرعامل پرسپولیس را یدک میکشد در پاسخ به این سوال که چرا دوست ندارد در مزایده شرکت کند، گفت: از اول هم قرار نبود در این مزایده شرکت کنم، فقط اعلام کردم اگر سهام باشگاه پرسپولیس به صورت بخش بخش فروخته شود بخشی از آن را خواهم خرید. ضمن اینکه در حال حاضر باشگاه از جای خود بلند شده و رفته رفته به روزهای خوبش برمیگردد و در این روزها نیازی به حضور فردی مثل من در این باشگاه نیست.

سیاسی درباره حضور حسین هدایتی در مزایده سوم پرسپولیس گفت: دوستان صلاح خودشان بهتر میدانند و من برایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره اینکه چرا با وجود داشتن حکم مدیریت باشگاه پرسپولیس در این باشگاه حاضر نمیشود گفت: من تازه ۲،۳ روز است از زندان آزاد شدهام و در این روزها ترجیح میدهم در کنار خانواده ام باشم. ضمن اینکه باشگاه در حال حاضر مدیر خوبی مثل نژادفلاح دارد که عملکردش تا اینجای کار خیلی خوب بوده است. فکر نمیکنم در شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس احتیاجی به سیاسی داشته باشد. در زمانی با توجه به مشکلات مالی که باشگاه پرسپولیس داشت احساس تکلیف کردم که به این تیم کمک کنم و فکر نمیکنم در حال حاضر این باشگاه احتیاجی به کمک من داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن تمجید از نژادفلاح ادامه داد: در این چند روزه نگاهی به سوابق نژادفلاح انداخته و او را مدیری خوب دیدم. احساس من این است که وی میتواند پرسپولیس را به روزهای خوبش برگرداند و در حال حاضر هم وظیفه من این است که از او حمایت و برایش آرزوی موفقیت کنم.

سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا خواهان بازپسگیری پرداختیهایش به باشگاه پرسپولیس خواهد شد یا خیر، گفت: هر موقع باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شد آن وقت پیگیر مطالباتم میشوم.

وی در مورد اینکه آیا تمایل دارد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یا عضو هیئت مدیره این تیم بماند به تسنیم گفت: زمانی در باشگاه پرسپولیس فعالیت خواهم کرد که مفید واقع شوم. در حال حاضر احساس شخصی من این است که باشگاه در شرایط خوبی به سر میبرد و نیازی به حضور من ندارد. نژادفلاح تا آنجا که توان داشته در پرسپولیس انجام وظیفه کرده و تصمیمات خوبی و به موقعی گرفته و خوب نیست در این موقعیت من بخواهم به باشگاه پرسپولیس رفته و اقدامی انجام دهم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا زندانی شدن او باعث شده نسبت به کار کردن در این باشگاه دلسرد شود گفت: دلسرد نشده ام بلکه واقعیت این است من پرونده مخصوصی در دادگستری دارم و دادگاه من هنوز برگزار نشده است. اگر قرار باشد با این پرونده در باشگاه پرسپولیس فعالیت کنم به نوعی به دادگستری و دستگاه قضایی بیاحترامی شده است. به هر حال باشگاه پرسپولیس یکی از تشکیلات بزرگ دولت به حساب میآید و اصلا منطقی نیست که من با وجود این پرونده بخواهم در این باشگاه فعالیت کنم. به هر حال باید تکلیف این پرونده مشخص شود.

سیاسی در خصوص اینکه اگر تکلیف پروندهاش مشخص شود آیا تمایلی به برگشت و انجام فعالیت در پرسپولیس دارد گفت: در مورد هر اتفاقی باید در زمان وقوع آن صحبت کرد. وقتی هنوز تکلیف من مشخص نیست نمیتوانم در مورد اتفاقات بعد از آن صحبت کنم اما به عنوان یک پرسپولیسی همیشه آماده ام در شرایط بحرانی به این تیم کمک کنم. هر چند آرزو میکنم این تیم همیشه سربلند و پیروز باشد و نیازی به کمک من نباشد.

ویرایش توسط s A r A : 15th April 2015 در ساعت 14:10

4. 6 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (15th April 2015), Arash 1990 (15th April 2015), RaMiN (16th April 2015), s A r A (15th April 2015), yalda88 (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    اگه تو اینقد شعور داشتی اوضاع تیم اینجوری نبود
    همون یه بار که اومدی کمک کردی تا قیامت یادمون نمیره
    پرسپولیس نیوز خوب تیتری زده : به درگاه خدا شکر
    واقعا خدا رو شکر کشیده کنار
    اگه خادم جونش طاقت دوریش و داشته باشه

6. 7 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (15th April 2015), Arash 1990 (15th April 2015), lord reza (15th April 2015), RaMiN (16th April 2015), yalda88 (15th April 2015), Zayed FC (16th April 2015), سمیر (15th April 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    چه رویی داره تیمو با آوردن درخشان نابود کرد باعث شکایت اسپانسر شد و موقعی که نیم فصل باید بازیکن میگرفتیم نبود حالا میگه هزینه ای که کردم و بعد خصوصی سازی میگیرم

واقعا عجب روععععععععععععععععععییییی ییییییییییی داره

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

8. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (16th April 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    آب خنک زندان بهش ساخته .....
    ایشالله حبس ابـــد......
    ..
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

10. 3 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (16th April 2015), RaMiN (16th April 2015), Zayed FC (16th April 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    بهنام پیشروی کیش یکی از خریداران پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - بهنام پیشروی کیش قصد دارد به عنوان یکی از خریداران برند پرسپولیس در مزایده ۹ اردیبهشت این باشگاه شرکت کند.به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،شرکت بهنام پیشروی کیش اسپانسر پرسپولیس که قرار بود دوباره حامی مالی این باشگاه شود در مزایده ۹ اردیبهشت برند پرسپولیس شرکت خواهد کرد و یکی از خریداران این برند خواهد بود.نماینده بهنام پیشروی کیش در گفتوگو با فارس این خبر را تأیید کرد.شرکت بهنام پیشروی کیش از ابتدای فصل حامی مالی باشگاه پرسپولیس بود که ۱۱ میلیارد تومان هزینه کرد و ۲ میلیارد تومان دیگر هم فاکتور برای هزینههایش دارد. با این حال در اواسط فصل و با وجود آنکه قرارداد با باشگاه پرسپولیس داشت قراردادش از سوی حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره وقت باشگاه یکطرفه فسخ شد.پس از زندانی شدن سیاسی و آمدن نژادفلاح مذاکراتی صورت گرفت تا بهنام کیشروی کیش دوباره اسپانسر پرسپولیس شود و به طور غیررسمی هم حامی مالی شد و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه کرد.گلرخسار مالک شرکت بهنام پیشروی کیش قصد دارد در مزایده ۹ اردیبهشت شرکت کند.

12. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (16th April 2015), RaMiN (16th April 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    بهنام پیشرو
    هدایتی
    سیاسی
    ایران خودرو
    رفاه

طبق شنیده ها این 5 تا پاکت میدن برا پرسپولیس

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

14. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (16th April 2015)