•○•عبدی: برگزاری جلسه بین من و برانکو ابتداییترین کار ممکن بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: •○•عبدی: برگزاری جلسه بین من و برانکو ابتداییترین کار ممکن بود

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

Perspolis •○•عبدی: برگزاری جلسه بین من و برانکو ابتداییترین کار ممکن بود

عبدی: برگزاری جلسه بین من و برانکو ابتداییترین کار ممکن بود

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین پرسپولیس گفت: مسئولان باشگاه باید ابتدا ترتیب برگزاری جلسه بین من و برانکو را میدادند و بعد اظهارنظر میکردند.
    به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسین عبدی در خصوص اظهارات اخیر محمدحسین نژادفلاح مبنی بر اینکه او دستیاری برانکو را نپذیرفته است، عنوان کرد: این تصور خودشان است و من نمیدانم چرا وقتی هنوز صحبتهای مرا در این مورد نشنیده اند چنین برداشتی کرده و در مصاحبه های خود به آن تاکید میکنند.

وی ادامه داد: قبل از باری حساس پرسپولیس و النصر که بسیار حیاتی بود نمیشد انتظار داشت که من به فکر ادامه کار در تیم باشم و اینکه چگونه با برانکو همکاری کنم، از اینرو تمرکز خود را روی این بازی قرار دادم و خداراشکر توانستیم از این آزمون سخت سربلند بیرون بیاییم و پیروز شویم.

مربی پیشین پرسپولیس با تاکید بر اینکه بعد از بازی پرسپولیس و النصر تماسی با وی گرفته نشد ادامه داد: بعد از این بازی انتظار این را داشتم که از باشگاه با من تماس گرفته شود تا در جلسه ای با حضور برانکو شرکت کنیم و فکر کنم این ابتداییترین کاری بود که باید انجام میشد. اگر واقعا قرار بود ما با هم همکاری کنیم ترتیب این نشست داده میشد تا حداقل طرفین حرفهای همدیگر را بشنوند و با تفکرات هم آشنا شوند. اصلا شاید افکارمان به هم نمیخورد و خیلی راحت اعلام میکردیم که امکان همکاری با هم وجود ندارد.

عبدی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا او به دنبال سرمربیگری پرسپولیس بود یا نه، تاکید کرد: صحبتهای مطرح شده در این زمینه به نوعی سوءبرداشت از عدم شرکت من در تمرینات است. اینکه چگونه این صحبتها را بدون شنیدن حرفهای من مطرح کردهاند جای سوال دارد. مطمئن باشید تعصب من به پرسپولیس از خیلیها بیشتر است و برای کمک به تیمی که جوانیام را در آن سپری کردهام هرگز دریغ نخواهم کرد.

وی گفت: راضی بودم با برانکو جلسهای گذاشته و در مورد نحوه همکاریمان صحبت کنیم اما تا الان ترتیب این نشست داده نشده و من همچنان منتظر هستم. شاید در این نشست رای به عدم همکاری داده شود اما من فقط انتظار داشتم این جلسه را برگزار کنند تا حداقل حرفهای یکدیگر را بشنویم.

ویرایش توسط s A r A : 15th April 2015 در ساعت 14:17

2. 3 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (15th April 2015), Arash 1990 (15th April 2015), s A r A (15th April 2015)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    عبدی واقعا کاربلد و دوس داشتنیه ..
    خدا کنه از اوردن برانکو پشیمون نشیم بعدا ..
    اوردن برانکو کار خیلی خوبیه ک انجام شده ولی ب نظرم تو این مقطع فصل کار اشتباهی بود. میزاشتن واسه فصل جدید باهاش قرارداد میبستن. این چند بازی هم حسین عبدی تیمو هدایت میکرد..
    قطعا موفق میشد.خیلی خوبه این مرد
    درسته برانکو مربی بزرگیه ولی همونقدر ک برانکو بزرگه دقیقا همون اندازه اوضاع تیم تو لیگ افتضاحه :|
    اگه این چند بازی مونده رو نتیجه خوب نگیریم اقایون به اصطلاح فوتبال فهم همه رو تقصیر برانکو میندازن .. تو این اوضاع مزخرف ک هر کی از راه میرسه میخاد تو تیم و کادر فنی و کادر مدیریتی تغییر ایجاد کنه بعید نیس چن بازی برانکو نتیجه نگیره اخراجش کنن !!
    امیدوارم عبدی بمونه ..

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    باید میزاشتن ولی نکردن حسین جان تو هم برا حمایت از این تیم پا پیش بزار خواهشا

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی