•○•اختصاصی/ واکنش تیموریان به احتمال پیوستنش به پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: •○•اختصاصی/ واکنش تیموریان به احتمال پیوستنش به پرسپولیس

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

Perspolis •○•اختصاصی/ واکنش تیموریان به احتمال پیوستنش به پرسپولیس

اختصاصی/ واکنش تیموریان به احتمال پیوستنش به پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود -آندرانیک تیموریان، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سایت برنامه نود در خصوص پیروزی تیمش مقابل سایپا البرز، گفت: بازی سختی برای هر یک از دو تیم و مخصوصا تراکتور سازی بود. ما در لیگ قهرمانان آسیا نیز بازی داریم و با توجه به کمبود بازیکن، انرژی بیشتری را در زمین می گذاریم. ما با مشکل کمبود بازیکن مواجه هستیم و باید هواداران تراکتور سازی این موضوع را بدانند. خدا را شکر در لحاظ پایانی نتیجه را به سود خودمان تغییر دادیم و به پیروزی رسیده و در کورس قهرمانی هستیم.
    به گزارش وبسایت نود، وی ادامه داد: من این پیروزی را به هواداران تراکتور سازی تبریک گفته و از آنهایی که به استادیوم آمده بودند تشکر می کنم. امیدوارم روند خوبی را داشته و اتفاات خوبی در تیمم رخ بدهد.

آندو در خصوص داوری بازی تیمشان، بیان کرد: به نظرم داوری بازی عادلانه بود ولی صحنه اخراج حبیب گردانی را به دقت ندیدم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در خصوص عملکرد خود در بازی امروز، بیان کرد: از نظر خودم عملکرد خوبی در این بازی داشتم و کارهایی که آقای اولیویرا از من خواسته بودند را انجام دادم. اگر بازیکنی اشتباه نکند، گلی در بازی ها رد و بدل نمی شود.

وی درباره شادی گلی که در این بازی داشت، بیان کرد: لطفا سوالات حاشیه ای نپرسید!

بازیکن سرخ پوشان تبریزی در خصوص صحبت های محمد نوری در خصوص اینکه اگر سرمربی پرسپولیس بخواهد، وی را به پرسپولیس می آورد، گفت: من از بچگی با محمد نوری بزرگ شده و نوری یکی از بهترین دوستان من است که در وهله اول به حرف های وی احترام می گذارم. در حال حاضر بازیکن تراکتور سازی هستم و دوست دارم تمام فکرم را برای موفقیت تیمم بگذارم.

وی ادامه داد: از الان نمی توانم در مورد فصل آینده صحبتی را انجام بدهم و نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد و آیا در لیگ ایران بازی خواهم کرد یا در لیگ های خارجی.

تیموریان درباره اینکه آیا امکان دارد در آینده در پرسپولیس بازی کند، اظهار داشت: شرایط سخت است. من همیشه استقلالی هستم و هواداران واقعی استقلال آندو را دوست دارند. باید ببینم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و امیدوارم در لیگ های خارجی بازی کنم.

بازیکن تراکتور سازان درباره اینکه لیگ حرفه ای بوده و هر احتمالی می تواند رخ بده، بیان کرد: بله، صد در صد من هم بازیکن حرفه ای هستم ولی اگر از پرسپولیس پیشنهاد داشته باشم باید ببینم این باشگاه چه خواسته ای از من داشته و من نیز از آنها چه خواسته ای دارم.
    امیرحسین جعفری

2. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (17th April 2015), Zayed FC (17th April 2015)