به گزارش طرفداری از ساعت 23:15 دقیقه یک شنبه شب و در یکی از جذاب ترین دیدار های فصل فوتبال ایتالیا دو تیم آ ث میلان و اینترمیلان در دربی این شهر موسوم به دلا مادونینیا در استادیوم جوزپه مه آتزا و به قضاوت آقای لوکا بانتی به مصاف هم رفتند.


بازی را شاگردان مانچینی کمی بهتر آغاز کرده و با میدان داری هرنانس و متو کواچیچ و ضربات از راه دور این دو ستاره تا آستانه باز کردن دروازه دیگو لوپز نیز پیش رفتند، اما به مرور شاگردان اینزاگی که امید اصلی خود برای رسیدن به دروازه را بر روی حرکات جرمی منز گذاشته بودند، خود را در زمین پیدا کرده و پس از چند ضربه کرنر حتی به گل نیز رسیدند، که کمک داور آن را آفساید اعلام کرد تا نیمه نخست با روند متعادل خود در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد.


45 دقیقه دوم نیز با روند مشابهی همچون نیمه نخست آغاز شد و باز هم این نراتزوری ها بودند که بازی را بهتر آغاز کرده و در چند صحنه توسط زوج خط حمله آرزانتینی خود شانس های جدی را برای گلزنی را نیز خلق کردند. در ادامه مانچینی جوئل اوبی زننده آخرین گل اینتر در دربی های شهر میلان را به جای گنوکوری هافبک 18 ساله خود وارد زمین کرد و با حفظ فشار خود سرانجام توسط گل به خودی جرمی مکسس به گل رسید، اما این بار هم داور با اعلام خطای پالاسیو بر روی مدافعین میلان این گل را نیز نپذیرفت تا نتیجه همچنان بدون گل باقی بماند.


پس از این صحنه باز هم مانچینی میل خود برای رسیدن به گل را نشان داد و در شرایطی که میلانی ها نمایش قابل قبولی نداشته ژردان شکیری را نیز به بازی فرستاد، اما باز هم موقعیت های جدی گلزنی این تیم از جمله شوت از راه دور ژسوس، ضربه سر رانوکیا و قطع توپ پالاسیو با درخشش دیگو لوپز راهی به دروازه نبرد.


در دقایق پایانی و با شدت گرفتن حملات اینتر، اینزاگی که احساس خطر کرده بود. سه تعویض همزمان را انجام داد و ماتیا دسترو، گابریل پالتا و آلسیو چرچی را به بازی فرستاد و توانست تا حدود زیادی از زیر فشار نراتزوری ها خارج شود و حتی در واپسین ثانیه های بازی توسط ضربه قیچی برگردان دی یانگ می توانستند به گل برسند که واکنش هندانوویچ مانع از آن شد تا سرانجام دو تیم به کسب این تساوی بدون گل رضایت داده و با تقسیم امتیازات امیدهای راهیابی به رقابت های فصل آینده لیگ اروپا را کمرنگ تر از همیشه ببینند.

ترکیب دو تیم و آمار نهایی بازی