تیم های تراکتورسازی ایران و نسف قارشی ازبکستان امروز در دیداری حساس و سرنوشت ساز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
تراکتورسازی ایران در حالی به مصاف نسف قارشی ازبکستان خواهد رفت که عدم پیروزی در این دیدار می تواند، موجب وداع این تیم از آسیا گردد.

هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا


گروه D
سه شنبه یکم اردیبهشت ساعت 18
ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز
گروه داوری: داور وسط: محمد تقی الجعفری، کمک ها: لیم کوک هنگ و رونی کوه مین کیات، داور چهارم: فو چوان هویجدول رده بندی گروه D
تراکتورسازی ایران


سرخ پوشان شهر تبریز که با پیروزی این هفته مقابل سایپا موفق به بازپس گیری صدر جدول از نفت تهران شدند، با انگیره ای فراوان به مصاف نماینده ازبکستان خواهند رفت. گروه چهارم رقابت ها که با حضور الاهلی عربستان، الاهلی امارات و این دو تیم گروه سختی به شمار می رود، روز سه شنبه به احتمال فراوان تیم های صعود کننده خود به مرحله حذفی را خواهد شناخت و تراکتورسازی در بازی خانگی خود مقابل نسف قارشی چشم به سه امتیازی دارد که می تواند این تیم را به صعود امیدوار سازد.
شاگردان تونی الیویرا تا کنون یک برد، یک مساوی و دو باخت در بازی های قبلی خود کسب کرده اند و با 4 امتیاز در قعر جدول رده بندی گروه D مسابقات قرار دارند. بازی فردا در ورزشگاه یادگار امام و در میان هواداران پرشور تبریزی می تواند یک برگ برنده برای تراکتوری باشد که جز سه امتیاز چیزی از این بازی نمی خواهد.


نسف قارشی ازبکستان


صدرنشین فعلی لیگ ازبکستان که با 4 پیروزی و یک شکست در 5 بازی و 12 امتیاز بالاتر از تیم های قدرتمندی چون پاختاکور و لوکوموتیو قرار دارد، در لیگ قهرمانان آسیا شرایط مشابهی با تراکتورسازی داشته و تنها 4 امتیاز از 4 بازی بدست آورده و شرایط صعود بسیار دشواری دارد.
ازبک ها در بازی روز سه شنبه مقابل تراکتورسازی همانند این تیم جز سه امتیاز هدف دیگری را دنبال نمی کنند و گرچه کار سختی را پیش رو خواهند داشت اما در پی تکرار پیروزی بازی رفت خود مقابل شاگردان تونی را دارند.


ستاره های دو تیملوسیانو ادینیو (تراکتورسازی): گلزن برزیلی تراکتورسازی در بازی فردا بدون شک امید اول تونی باری گلزنی است. آقای گل فعلی لیگ برتر ایران روز سه شنبه با حضور در خط حمله تراکتورسازی می تواند روز دشواری را برای نسفی ها رقم بزند.
روک روی (نسف قارشی): مدافع اسلوونیایی نسف قارشی که به تازگی به این تیم پیوسته است قدرت خط دفاعی این تیم را افزایش داده و کار را برای مهاجمان تراکتورسازی در بازی روز سه شنبه دشوار خواهد کرد. وی که در بازی های لیگ ازبکستان نیز عملکرد خوبی داشته می تواند مقابل خط حمله خطرناک تراکتورسازی از دفاع تیمش حراست نماید.
اسامی محرومان دو تیم


فرشاد احمد زاده از تراکتورسازی
نسف قارشی بازیکن محرومی در این بازی ندارد.وضعیت دو تیم در لیگ کشورشان