تیم فولاد خوزستان روز سه شنبه در استادیوم جاسم بن حمد به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت.
السد قطر - فولاد ایران
سه شنبه 1 اردیبهشت - ساعت 20:30
ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه


فولاد ایران


فولاد، در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، آخرین فرصت خود برای صعود را جستجو می کند؛ شاگردان اسکوچیچ که از 4 مسابقه قبلی 3 تساوی و یک باخت در کارنامه دارند؛ امیدوارند با کسب پیروزی برابر السد قطر، شرایط خود را بهبود ببخشند تا شاید در بازی برابر لوکوموتیو در استادیوم غدیر جشن صعود بگیرند.
فولاد با سه امتیاز در رده چهارم قرار دارد و اگر فولاد این هفته از السد شکست بخورد، باید از ادامه بازی ها خداحافظی کند. در صورت تساوی این تیم برابر حریف قطری نیز با توجه به نتیجه دیدار الهلال و لوکوموتیو می توان شانس کمی برای صعود فولاد متصور شد؛ دراگان اسکوچیچ در این دیدار کاپیتان تیم خود را در کنار خود نمی بیند و مهرداد جماعتی در این دیدار به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر در اختیار این تیم نمی باشد.

السد قطر

شاگردان حسین عموتا، که با هفت امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارند، امیدوارند با استفاده از ستارگان گرانقیمت و در حضور هواداران خود در استادیوم خانگی شهر دوحه بهره برده و با شکست دادن فولاد کار صعود از گروه را یکسره کرده و به دور بعدی راه پیدا کنند؛ حسین عموتا که با مصدومان زیادی دست و پنجه نرم می کند در این بازی توانایی استفاده از طلال بلوشی و یاسر محمود را ندارد؛ این در حالیست که چهار بازیکن دیگر از این تیم، همچون نذیر بلهاج از مصدومیتی جزیی رنج می بردند که این مشکلات برطرف شده است و می توانند این تیم را در دیدار دور برگشت مقابل فولاد ایران همراهی کنند.دیدار رفت دو تیم با نتیجه صفر بر صفر در استادیوم غدیر به پایان رسیده است.


ترکیب احتمالی فولاد در برابر السد


علیرضا سلیمی - یوسف وکیا - امید خالدی - احمد آل نعمه - مساریچ - مهدی بدرلو - ماتیاس چاگو - محسن مسلمان - ساسان انصاری - اسماعیل شریفات - نانگ