صادقیان: همین حالا از اروپا پیشنهاد دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: صادقیان: همین حالا از اروپا پیشنهاد دارم

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

صادقیان: همین حالا از اروپا پیشنهاد دارم

ارتش سرخ دات كام :
    پیام صادقیان بعد از ماجرا های امیر تتلو و اتهامی که این خواننده زیرزمینی موسیقی پاپ در فضای مجازی به او زد، ترجیح می دهد کمتر حرف بزند و با سکوت، جلوی حاشیه های بیشتر را بگیرد. با این وجود پیام را بعد از پایان آخرین تمرین پرسپولیسی ها قبل از سفر به دوحه، در اتومبیل یکی از همبازیانش به دام (!) انداختیم و با او از هر دری حرف زدیم. حرف های پیام صادقیان بوی رفتن می داد. بعضی حرف ها به خواست پیام و به رسم امانت نزد ما می ماند و شما می توانید بخش های قابل انتشار این مصاحبه را بخوانید.

سلام پيام جان، خسته نباشي...
    سلام، ممنون، خوبي...

مي دونم روزهاي خيلي سختي داشتي، خيلي سخت و يك فصل دشوار... خودم از نزديك ديدم چقدر تلاش كردي، اتفاقاتي هم افتاد و خيلي ها كه بايد حمايتت مي كردند، نكردند... فصل سختي داشتي (پيام با حسرت سر تكان مي دهد و به نظر مي رسد تمايلي به پاسخگويي به اين سؤال و حرف زدن درباره گذشته را ندارد... اين را از نگاه پيام مي خوانم و به ناچار مسير مصاحبه را عوض مي كنم.)اول از لخويا شروع كنيم كه يك بازي خيلي سختي با اين تيم داريد... نظرت درباره اين بازي چيست؟

خب، بازي با لخويا در قطر به نظرم بازي خيلي دشواري است. لخويا در ليگ قطر قهرمان شده و درسته كه در تهران همين تيم را 3 بر صفر برديم اما در قطر شرايط فرق مي كند. البته دوست داريم هر 3 امتياز را بگيريم اما اميدوارم اگر نشد، حداقل يك امتياز را بگيريم و صعودمان به مرحله بعدي قطعي شود و با خيال راحت بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا را دنبال كنيم.

پرسپوليس فصل عجيبي داشت... كار با 3 سرمربي... علي دايي، حميد درخشان و حالا برانكو. در مورد اين موضوع چه نظري داري؟

حقيقتش تغييراتي كه بوده، به نفع پرسپوليس نبوده، چه حالا مديريتي و چه تغييرات مربي اما من دوست ندارم درباره گذشته صحبت كنم چون گذشته اصلاً براي پرسپوليس و به خصوص شخص من خوب نبود. الان با گذشته كاري ندارم، فقط آينده را مي بينم و البته حال را و تمام تلاشم را مي كنم كه به اميد خدا اين 4 بازي هم تمام شود و ببينم چه كاري بايد انجام بدهم.

يك نكته عجيب در تمرينات پرسپوليس اين است كه فقط 3 بازي تا پايان فصل مانده، البته جدا از ليگ قهرمانان و پرسپوليس تازه شروع كرده به بدنسازي... اين كار به نوعي اشكال گرفتن از كادرفني قبلي نيست؟

(خنده) خب، كادرفني جديد كه سركار مي آيد، مي گويد از نظر بدني بچه ها عقب هستند و بايد دوباره بدنسازي شود. الان هم اين كادرفني هفته اي يك يا دو روز يك فشار كوچك بدني به بچه ها مي آورد اما در مجموع در اين فصل هر سرمربي آمد، گفت گروه قبلي بدنسازي خوبي نكرده و... (لبخند)

برانكو خيلي رابطه اش با تو خوب است، با تو صحبت مي كند و انگار خيلي به تو اعتقاد دارد و در همين بازي قبل با سپاهان هم خيلي سريع تو را وارد تركيب كرد و يك جوري نشان داد كه فوتبال تو را مي شناسد. به هر حال برانكو آناليزور خوبي هم هست و فوتبال را خوب مي شناسد. نظرت در مورد اين موضوع چيست؟ اصلاً چرا مربيان ديگر (البته منظورم علي دايي نيست و درباره درخشان صحبت مي كنم) اين اعتقاد را به تو نداشتند؟

حقيقتش مربي خارجي هيچ گونه شناخت و ذهنيت قبلي نسبت به بازيكن ندارد و آن چيزي كه هست را مي بيند. من هم هرچه داشتم در تمرين رو كردم، مثل گذشته، تغييري هم نكردم، تمرينم را مي كنم و برانكو هم مي بيند و خوشبختانه به قول معروف حالا يك اعتقادي هم به من دارد ولي من شرايطم امسال اصلاً براي پرسپوليس خوب نبود و خودم هم مي دانم كاري براي پرسپوليس نكردم. حالا بايد اين چند تا بازي را هم به خوبي و خوشي پشت سر بگذارم و ببينم براي فصل آينده چه تصميمي بايد بگيرم.

براي فصل بعد الان پيشنهادي نداري، اصلاً تصميم تو ماندن در پرسپوليس است يا نه؟!

گفتم كه حقيقتش اصلاً شرايط خوبي نداشتم و كسي را هم مقصر نمي دانم و مقصر اصلي فقط خودم هستم اما اينجا خيلي اذيتم كردند. حالا من محروم شدم، مصدوم شدم ولي خودتان هم ديديد و مي دانيد واقعاً خيلي اذيتم كردند. من هم ديگر تحمل اين مدل سختي ها را ندارم و مي خواهم دنبال آرامش باشم. البته بايد ببينم قسمت چه مي شود و در آينده چه پيش مي آيد!

اين فضاي مجازي هم براي تو خيلي دردسرساز شد...

خب، صفحه ام را بستم ديگر... بستمش! البته الان در دنيا اين گونه نيست و فقط در كشور ما اين حساسيت ها هست. در كشور ما هنوز فعاليت در فضاي مجازي جا نيفتاده، الان شما برويد صفحه هاي شخصي بازيكنان بزرگ دنيا را ببينيد. برويد ببينيد چه كارهايي كه نمي كنند. در دنيا اين مسئله يك چيز كاملاً طبيعي است اما در كشور ما جا نيفتاده و من هم حالا صفحه ام را بسته ام و فعلاً تصميم گرفته ام تا آخر فصل صفحه ام در اينستاگرام بسته باشد تا اين آرامش فعلي پابرجا باشد و بي سر و صدا و بدون حاشيه كارم را انجام بدهم تا ببينم در آينده چه پيش مي آيد.

يعني مي توانيم در آينده همان پيام را ببينيم كه از دورتموند پيشنهاد داشت، از استاندارد ليژ پيشنهاد داشت و... يعني مي توانيم دوباره همان پيام را ببينيم؟

خيلي ها مي گويند شايد چون من يك فصل بازي نكردم ديگر كسي من را نمي خواهد، البته حق هم دارند اين گونه فكر كنند و با خودشان بگويند پيام صادقيان كه بازي نكرده تا پيشنهادي داشته باشد اما شما مطمئن باشيد همين حالا پيام صادقيان براي فصل جديد از اروپا پيشنهاد دارد... اصلاً بي خيال، دوست ندارم درباره آينده صحبت كنم. به اميد خدا هر چه قسمت باشد، همان مي شود.

پيامت براي هواداران پرسپوليس چيست؟

از همه هواداران پرسپوليس تشكر مي كنم. از صميم قلب از همه هواداران تشكر مي كنم چه آن زمان كه در اوج بودم و چه آن زمان كه اصلاً نبودم، از من واقعاً حمايت كردند، پشتم بودند، هميشه دوستم داشتند. شايد من امسال خيلي آنها را اذيت كردم، دست شان را مي بوسم. ممنون كه حامي من بودند. واقعاً اميدوارم بتوانم در اين 4، 5 بازي كه در ليگ برتر و ليگ قهرمانان مانده حداقل محبت هاي آنها را جبران كنم و جواب گوشه اي از زحمات آنها را بدهم.

راستي تو در پرسپوليس با 3 مربي كار كردي، دايي، درخشان و حالا برانكو... فعلاً با برانكو كاري نداريم اما در مورد دايي و درخشان فكر مي كني كدام شان مي توانستند به پرسپوليس كمك كنند و تو چه اعتقادي به آنها داشتي؟!

ببخشيد، دوست ندارم در مورد گذشته صحبت كنم... بگذريد!
    (و بقيه حرف ها فعلاً به رسم امانت نزد ما محفوظ است.)

تركيب احتمالي پرسپوليس / هم گابريل روي نيمكت مي نشيند هم صادقيــــان!

از اردوي پرسپوليس در قطر خبر مي رسد با توجه به اعتراض گابريل در بازي قبلي سرخپوشان برابر سپاهان اصفهان، برانكو تصميم گرفته اين بازيكن برزيلي را تنبيه كرده و روي نيمكت بنشاند. البته دستياران برانكو و به ويژه كريم باقري اصرار دارند سرمربي كروات، گابريل را ببخشد و در تركيب اصلي به بازي بگيرد اما تا به حال سرمربي پرسپوليس زير بار نرفته است.
    همچنين شنيده مي شود حميد علي عسگري كه در دقيقه 85 بازي با سپاهان اشتباه مهلكي مرتكب شده بود نيز جاي خود را به رضا نورمحمدي خواهد داد.
    بدين ترتيب و به احتمال فراوان پرسپوليس با نفرات زير به مصاف لخوياي قطر خواهد رفت: سوشا مكاني، محسن بنگر، مايكل اومانا، رضا نورمحمدي، محمدرضا خانزاده، مهرداد كفشگري، احمد نوراللهي، محمد نوري، اميد عاليشاه، هادي نوروزي و مهدي طارمي.

خداحافظ آپاچی

2. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (21st April 2015), Love2013 (21st April 2015), Zayed FC (21st April 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    پیام است دیگر...دوست داشتنی است.ارزوی موفقیت

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    پس برو چرا نمیری

تیمی که پیام میگه دسته سه قبرس هستش خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    Ali
    استاتوس
    {--- PersPolis ---}
    شغل و حرفه
    محصل رشته ریاضی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 795 بار در 200 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    پیام هم پیام فصل پیش بخدا چی بود چی شد!!!!
    دیگه برام مهم نی...
    بارساپولیس....