شاگردان منصوریان بدنبال پیروزی برابر پاختاکور و صعود به مراحل بالاتر می باشند.
چهارشنبه دوم اردیبهشت
نفت ایران - پاختاکور ازبکستان
استادیوم یکصد هزار نفری آزادی تهران


پس از حذف فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از جدول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اکنون نوبت به تیم های نفت تهران و پرسپولیس می باشد که بعنوان نماینده های لیگ ایران از اعتبار فوتبال کشورمان دفاع کنند؛ تیم فوتبال نفت تهران که با شایستگی تمام تا هفته بیست و ششم لیگ برتر صدرنشین لیگ ایران بود و در لیگ قهرمانان آسیا نیز در صدر گروهش قرار دارد، این هفته در پنجمین دیدار آسیاییاش برابر پاختاکور ازبکستان قرار میگیرد؛ نفت در دیدار رفت در حالیکه از حریف خود جلو بود، در نهایت شکست خورد و حالا با هدف انتقام شکست در دیدار رفت و تثبیت صدرنشینی از این تیم پذیرایی میکند. نفت تهران بی شک در این فصل یکی از دوست داشتنی ترین تیم های لیگ ایران بوده اما در دو هفته اخیر 2 شکست متحمل شده و پس از مدت ها صدر را از دست داده و حالا در جای دوم قرار دارد و با 48 امتیازی که تا اینجا کسب کرده از شانس های اصلی قهرمانی لیگ چهاردهم به شمار می رود.مساوی در این مسابقه هم برای شاگردان منصوریان نتیجه بدی نیست ولی اگر نفتیها میخواهند خیالشان را بابت صعود قبل از آخرین مسابقه راحت کنند باید در این بازی پیروز شوند. در این گروه هر چهار تیم شانس صعود دارند و مساوی نفت ممکن است شرایط را تغییر بدهد.

قضاوت این مسابقه را کیم سانگ وو از کره جنوبی قضاوت این دیدار را با کمک هموطنان خود یانگ بیونگ یون (کمک اول) و پارک سانگ جون (کمک دوم) بر عهده خواهد داشت؛ ضمن این که مسعود طفیلیه از سوریه به عنوان داور چهارم و احمد یعقوب محمد به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور خواهند داشت.
نفتی ها در این دیدار علی قربانی و دیوید ویکروم را به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت؛ ضمن اینکه تیم پاختاکور هم بدون مصدوم یا محروم خاصی به میدان خواهد آمد.
نکته قابل توجه این دیدار رایگان اعلام شدن تماشای مسابقه بوده و هواداران می توانند به راحتی و با حضور در استادیوم آزادی، از نماینده کشورمان حمایت کنند.