اختصاصی ورزش 11، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید امشب (چهارشنبه) در یکی از حساسترین دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا در دور برگشت برابر هم به میدان میروند. تیم رئال مادرید در این مسابقه به فکر شکست طلسم نبردن تیم اتلتیکو می باشد. به یاد داشته باشیم که این مسابقه در دور رفت 0-0 مساوی شده است.

این بازی از ساعت 23:15 (به وقت تهران) به مصاف یکدیگر می روند.


محل برگزاری: ورزشگاه سانتیاگو برنابئو

داور مسابقه: فلیکس بریش
ترکیب احتمالی دو تیم برای بازی امشب:

ترکیب احتمالی تیم رئال مادرید (2-4-4):

دروازه بان: کاسیاس

مدافعان: کارواخال -راموس - واران - کونترائو

هافبک ها: ایسکو - کروس - ایارامندی - جیمز رودریگز

مهاجمان: رونالدو - بنزما (بدلیل مصدویت شاید از خاویر هرناندز استفاده شود)
ترکیب احتمالی تیم اتلتیکو مادرید (2-4-4):

دروازه بان: اوبلاک

مدافعان: خوان فران - گودین - میراندا - سیکوئرا

هافبک ها: کوکه - آردا توران - تیاگو - گابی

مهاجمان: گرزمان - ماندژوکیچ
صحبت های مربیان پیش از مسابقه:

کارلو آنچلوتی: سرمربی ایتالیایی کهکشانیها گفت نگران مصدومیت و غیبت این دو بازیکن نیست. او در این خصوص به خبرنگاران گفت: من نگران این مصدومیتها نیستم، چون برای مشکل غیبت این بازیکنان راه حلهایی داریم. در ماه فوریه، ما در یک مقطع دچار اُفت شدیم که آن اتفاق به دنبال مصدومیت راموس، مودریچ و خامس رخ داد اما در مجموع تیم عملکرد بسیار خوبی دارد. ما در حال نبرد برای قهرمانی در لیگ هستیم و امیدواریم که به فینال لیگ قهرمانان هم راه پیدا کنیم.

دیگو سیمئونه: مساله غیبت چند بازیکن رئال بیشتر از همه برای شما رسانه ها مهم است و من بدون توجه به این مساله، به آماده سازی تیمم برای بازی فردا مشغولم. رئال غایبانی دارد ولی جای آنها را با بازیکنان خوب دیگری که در اختیار دارد پر خواهد کرد. هیجان و شور و حال بازی همان است و تغییری نمی کند. شیوه بازی ما هم تغییر زیادی نمی کند. به این فکر می کنیم که حریف چگونه در بازی فردا ظاهر خواهد شد. سیمئونه در مورد بازی رفت که رئال در مجموع تیم برتر زمین بود چنین گفت: آنها در بازی رفت بهترین مسابقه فصل خودشان را انجام دادند. یک بازی گروهی هماهنگ و سریع. همان طور که از بهترین تیم دنیا انتظار می رفت.
بازی های رو در رو: