آرسنال 0-0 چلسی؛ چلسی با تساوی مقابل آرسنال بار قهرمانی خود را بست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آرسنال 0-0 چلسی؛ چلسی با تساوی مقابل آرسنال بار قهرمانی خود را بست

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

آرسنال 0-0 چلسی؛ چلسی با تساوی مقابل آرسنال بار قهرمانی خود را بست

اختصاصی ورزش 11، دو تیم فوتبال چلسی و آرسنال از سری رقابت های لیگ برتر انگلستان امشب به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

این مسابقه در ورزشگاه خانگی تیم آرسنال برگزار شد. این تیم که می خواست باز هم رده دوم را مال خود کند بازی را نسبتا بهتر از چلسی آغاز کرد. تیم آرسنال در هر دو نیمه برتری نسبتا محسوسی را در مقابل چلسی داشت.

با این نتیجه به دست آمده تیم فوتبال چلسی با 77 و تیم آرسنال با 67 امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم قرار گرفتند. تیم چلسی با اختلاف 10 امتیازی که با تیم منچستر سیتی ایجاد کرده، خود را قهرمان زودرس لیگ برتر انگلستان معرفی کرده است.

2. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (27th April 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

گراهام پل: 3 پنالتی چلسی برابرآرسنال گرفته نشد

به گزارش ورزش 11، امروز چلسی در دیداری حساس میهمان آرسنال است و نیمه اول این دیدار با ‏تساوی بدون گل به پایان رسید؛ اما گراهام پل معتقد است اگر مایکل اولیور، داور بازی، تصمیمات درستی ‏می گرفت، احتمالا نتیجه دیگری رقم می خورد.‏

او به دیلی میل گفت:" در 22 دقیقه ابتدایی، باید سه پنالتی برای چلسی گرفته می شد اما تنها یک کارت ‏زرد نصیب فابرگاس شد.‏ اوسپینا بی تردید روی اسکار خطا کرد. دو برخورد دیگر هم برخورد شدید نبود اما می توانست پنالتی ‏باشد.

4. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

مورینیو: ‏آنچه می خواستیم را از این دیدار به دست آوردیم

به گزارش ورزش 11، چلسی امشب در دربی لندن مقابل آرسنال به تساوی بدون گل رسید تا در فاصله ‏‏5 دیدار تا پایان فصل، با 10 امتیاز اختلاف نسبت به توپچی ها، در صدر جدول جای داشته باشد. ‏

مورینیو به خبرنگاران گفت:" این یک امتیاز دیگر بود. ما 5 امتیاز دیگر برای قهرمانی نیاز داریم. اگر ‏در دیدار بعدی سه امتیاز بگیریم، دو امتیاز دیگر نیاز خواهیم داشت و اگر یک امتیاز بگیریم، 4 امتیاز ‏دیگر می خواهیم. اگر شکست بخوریم،باز هم 5 امتیاز نیاز داریم. ‏

تیم اعتماد به نفس بالایی دارد و خیلی خوب بازی کردیم. می دانیم همه چیز در دست خودمان است. ما ‏آنچه می خواستیم را از این دیدار به دست آوردیم. آنالیز بازی را به شما می سپارم اما ما خیلی خیلی خوب ‏بازی کردیم؛ مقابل تیمی که در رتبه دوم است و چیزی برای از دست دادن نداشت. بازی در کنترل ما بود. ‏

در رختکن به جان تری گفتم که بازی های فوق العاده ای برای من انجام داده اما این بهترین بازی اش بود. این بهترین ‏بازی تمام دوران حرفه ای جان تری بود. او فوق العاده کار کرد.

6. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

تری: قدم بزرگی برای قهرمانی برداشتیم

به گزارش ورزش 11، جان تری از نمایش همبازیانش در بازی مقابل آرسنال تمجید کرده است .

تری بعد تساوی بدون گل تیمش در خانه شاگردان ونگر به اسکای اسپورت گفت :" قدم بزرگی برای قهرمانی برداشتیم. از نظر ریاضی هنوز قهرمان شدن بقیه تیم ها ممکن است ولی ما امروز قدم بزرگی برداشتیم. هدفمان این بود که اجازه ندهیم آرسنال اختلاف امتیازی را کاهش بدهد . این کار را با ارائه یک نمایش خیلی خوب انجام دادیم.

چهارشنبه بازی سختی مقابل لسترسیتی که برای بقا می جنگد داریم ولی همه چیز به خودمان بستگی دارد.

همه انتظار داشتند که مثل بازی هفته پیش مقابل یونایتد ما در مقابل آرسنال عقب بنشینیم ولی امروز برای زدن گل تلاش کردیم . در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و توپ را به خوبی نگه داشتیم که فکر می کنم مربی را خوشحال می کند.

8. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

ونگر:قهرمانی متعلق به چلسی است

به گزارش ورزش 11، آرسنال می توانست با پیروزی در دیدار امشب، فاصله با چلسی را به 7 امتیاز ‏کاهش دهد و شانس هایش برای قهرمانی در رقابت های این فصل را زنده نگه دارد اما در نهایت به ‏تساوی بدون گل رضایت دادند تا آبی ها یک گام دیگر به سوی قهرمانی نزدیک شوند.‏
    ونگر در گفتگو اسکای اسپورتس، در پاسخ به این سوال که حالا قهرمانی متعلق به
    چلسی است، گفت:" ‏بله، این را می دانیم. ما در این دیدار خیلی به پیروزی نیاز داشتیم اما حالا غیرممکن است آنها قهرمانی را ‏از دست بدهند."‏

با این تساوی، روند شکست ناپذیری مورینیو در دیدارهای رودررو با ونگر به 13 دیدار رسید. مربی ‏فرانسوی در مورد این روند ناکامی گفت:" اول از همه باید بگویم که این مسئله من نیست، مربوط به تیم ‏است. ما می خواستیم به امتیاز برسیم زیرا دیدار مهمی بود. ‏
    آنها تیم خوبی هستند زیرا خیلی خوب دفاع می کنند. در دیدارهای اخیر آنها گلی دریافت نکردند و امروز ‏هم خیلی خوب دفاع کردند.این نتیجه اول از همه به دلیل کیفیت دفاعی خوب آنها بود و دوم هم شاید به این ‏خاطر که ما در ارائه بازی هجومی مان کمی فاقد آزادی کافی بودیم.‏
    اما باید بگویم که در مجموع پیشرفت خیلی خوبی داشتیم و از ابتدای فصل، پیشرفت زیادی کردیم و هنوز ‏هم روند خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم.

10. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

مورینیو: می ترسم اسکار ضربه مغری شود

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، ژوزه مورینیو سرمربی چلسی اعتراف کرد از اتفاقی که برای اسکار در بازی روز گذشته مقابل آرسنال افتاده است می ترسد.

هافبک برزیل چلسی در دقیقه 16 بازی از ناحیه سر و صورت برخورد شدیدی با دیوید اوسپینا دروازه بان کلمبیایی آرسنال داشت. در ابتدا کادر پزشکی چلسی اجازه بازی را به او دادند، اما در نیمه دوم وی را برای آزمایشات بیشتر به بیمارستان فرستادند تا مورینیو نتواند در ادامه از این بازیکن جوان و مستعد خود استفاده کند.
    مورینیو در همین باره گفت: "اسکار را به بیمارستان فرستادند تا برخی از آزمایشات و اسکن ها را از او بگیرند چرا که ما از اتفاق افتاده ترسیده بودیم."

"در حال حاضر خبری از وضعیت وی نداریم و هنوز نمی دانیم چه شده است امیداورم ضربه مغزی نشده باشد"

مقررات جدید لیگ برتر به دکترهای باشگاه این اجازه را می دهد، در مورد وضعیت بازیکنانی که از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده اند، تصمیم گیری کنند. همچنین می توانند زمانی که جراحت شدید باشد از طریق مانیتور تلویزیون جراحت را ارزیابی کنند.
    اسکار در ماه مارس نقش کلیدی را در چلسی ایفا می کرد و یکی از عوامل تاثیر گذار در قهرمانی احتمالی این تیم در لیگ برتر داشته است. این هافبک 23 ساله که از سال 2011 به تیم ملی برزیل دعوت شده است تا کنون 45 بازی با پیراهن کشورش انجام داده است و 12 گل در کارنامه خود نیز به ثبت رسانده است.

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

arsenal فابرگاس: بازی با آرسنال خاطرات گذشته را زنده کرد

به گزارش ورزش 11، هافبک سابق آرسنال روز گذشته مورد تشویق اکثریت هواداران این تیم قرار گرفت .

سس فابرگاس بعد بازی مقابل تیم سابقش به اسکای اسپورت گفت :" انکار نمی کنم که روز خاصی برای من بود . شب قبل بازی به خاطرات گذشته ام زیاد فکر کردم و خوشحالم که بازی به خوبی به پایان رسید . اینکه موقع تعویض اکثر هواداران آرسنال تشویقم کردند واقعا معنای زیادی برای من دارد.

من از آن ها بابت زندگی که به من دادند قدردانم . بعضی از افراد شاید بخاطر اینکه از آرسنال رفتم ناامید شده باشند ولی من برای همیشه قدردان این باشگاه خواهم بود . "

هافبک ۲۷ ساله چلسی ساعاتی پیش در صفحه شخصی خودش در یکی از شبکه های اجتماعی با انتشار عکسی از بازی روز گذشته این تیم با آرسنال نوشت:" روزی که خاطرات زیادی را زنده کرد. بازی خوبی بود بچه ها. "