کاشانی: با آمدن نژادفلاح دیگر هیات مدیره ای وجود ندارد/ بازیهای پرسپولیس را نمی بینم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کاشانی: با آمدن نژادفلاح دیگر هیات مدیره ای وجود ندارد/ بازیهای پرسپولیس را نمی بینم!

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

کاشانی: با آمدن نژادفلاح دیگر هیات مدیره ای وجود ندارد/ بازیهای پرسپولیس را نمی بینم!

پرسپولیس نیوز : رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:من نمی توانم درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد پاسخگو باشم چون از همه چیز بی خبرم.

جعفر کاشانی در رابطه با تساوی پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: من این بازی را ندیدم و به دلیل مشغله ای که داشتم، نتوانستم حتی یک دقیقه از بازی با سایپا را مشاهده کنم. فقط شنیدم که تیم 2 گل جلو بوده و بازی به تساوی کشیده شده است. این نتیجه شاید چون در خارج از خانه بازی می کردیم، بد نبود اما روند پرسپولیس جالب نیست.

وی درباره اینکه پرسپولیس هنوز نتوانسته با برانکو به پیروزی برسد، افزود: دلیلش را بهتر است از همان هایی بپرسید که برانکو را آورده اند. تیم مسئول و سخنگو دارد و بهتر است که آنها پاسخگو باشند. من نمی توانم درباره مسائل فنی حرف بزنم چون اصلا بازیها را اکثرا نمی بینم.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در واکنش به صحبتهای نژادفلاح که گفته بازگشت سیاسی به باشگاه به خاطر بی تدبیری هیات مدیره بود و تیم را وارد حاشیه کرد، خاطرنشان کرد: در پرسپولیس اصلا هیات مدیره ای وجود ندارد که بی تدبیری هم کند. چه زمانی جلسه هیات مدیره برگزار شده که بخواهد تصمیمی بگیرد؟ از آن زمان که نژادفلاح آمده دیگر هیات مدیره ای دیده نمی شود. شاید هم از بی تدبیری از طرف خودشان بوده است.

وی همچنین اضافه کرد: بروید و از نژادفلاح بپرسید که چرا جلسه ای با هیات مدیره برگزار نمی کند و تمام تصمیمات را فردی می گیرد. من نمی توانم درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد پاسخگو باشم چون از همه چیز بی خبرم. اصلا نمی شود به من گفت رئیس هیات مدیره چون انگار سمتی در باشگاه ندارم.

2. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (27th April 2015)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط s A r A نمایش پست ها

پرسپولیس نیوز : رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:من نمی توانم درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد پاسخگو باشم چون از همه چیز بی خبرم.

جعفر کاشانی در رابطه با تساوی پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: من این بازی را ندیدم و به دلیل مشغله ای که داشتم، نتوانستم حتی یک دقیقه از بازی با سایپا را مشاهده کنم. فقط شنیدم که تیم 2 گل جلو بوده و بازی به تساوی کشیده شده است.این نتیجه شاید چون در خارج از خانه بازی می کردیم، بد نبود اما روند پرسپولیس جالب نیست.

رئیس هیئت مدیره رو باش
    خسته نباشی پهلوان
    خادم

نقل قول نوشته اصلی توسط s A r A نمایش پست ها

رئیس هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: در پرسپولیس اصلا هیات مدیره ای وجود ندارد که بی تدبیری هم کند. چه زمانی جلسه هیات مدیره برگزار شده که بخواهد تصمیمی بگیرد؟
    اگه هیئت مدیره نداره ؛پس عمه من بعد از آزادی سیاسی ایشون رو تو پست مدیرعاملی ابقا کرد و استعفاشو مسکوت گذاشت
    شما اگه هواخواه پرسپولیس بودین (هواداری پیشکشتون) حداقل برای جمع شدن حاشیه سربزنگاه سیاسی رو برکنار می کردین نه اینکه به خاطر لجبازی شخصی با نژاد فلاح با ابقای سیاسی ؛ پرسپولیس رو به ورطه نابودی بکشید
    ویرایش توسط RASOOL 9 : 27th April 2015 در ساعت 11:58

4. کاربر مقابل از RASOOL 9 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid27 (27th April 2015)