اختصاصی ورزش 11، بایرن مونیخ و بورسیا دورتموند امشب (سه شنبه) در یک دیدار جذاب و دیدنی در ورزشگاه آلیانر آرنا به مصاف هم می روند. این بازی در قالب جام حذفی آلمان صورت می پذیرد. دیدار دو تیم از ساعت 23:00 (به وقت تهران) شروع می شود.


محل برگزاری: ورزشگاه آلیانز آرنا
ترکیب احتمالی دو تیم برای بازی امشب:


ترکیب احتمالی تیم بایرن مونیخ (3-3-4):

دروازه بان: نویر

مدافعان: رافینیا - دانته - بواتنگ - برنات

هافبک ها: لام - آلونسو - تیاگو

مهاجمان: مولر - لواندوفسکی - گوتزهترکیب احتمالی تیم بورسیا دورتموند (1-3-2-4):

دروازه بان: لانگراک

مدافعان: دورم - سوکراتیس - اشم

هافبک ها: گوندوغان - بندر - رویس - کاگاوا - بلاژیکوفسکی

مهاجمان: اوبامیانگ
صحبت های مربیان پیش از مسابقه:


کلوپ: بایرن حریف فوق العاده ای است اما ما به شدت منتظر این دیدار هستیم. ما بعد از پیروزی مقابل هوفنهایم ‏در یک چهارم نهایی خوشحال بودیم اما حالا اکنون این دوئل را با یکی از دشوارترین حریفان در دنیای ‏فوتبال برگزار کنیم. در واقع فینال اصلی این است.همه می خواهند به فینال برسند. همه می خواهند بار دیگر فینال را ‏تجربه کنند. این تنها مربوط به من نیست. موضوع من خیلی مهم نیست. از زمان شکست در فینال جام ‏حذفی سال 2014 که تحت شرایط عجیبی رقم خورد (گل متس هوملس توسط داور پذیرفته نشد)، ما می ‏خواستیم بار دیگر به فینال برسیم. بنابراین باید دیر یا زود بایرن را شکست می دادیم.‏
گواردیولا: می دانم آنها چقدر قوی هستند. دیدار بسیار ‏بسیار بسیار دشواری خواهد بود. آنها همیشه بسیار هجومی بازی می کنند و این کیفیت تیم های یورگن ‏کلوپ است.‏ در دیدار اخیر در خانه دورتموند (که با پیروزی 1-0 بایرن به پایان رسید)، آنها بهتر از ما بودند. ما دچار ‏مشکل شدیم اما به پیروزی رسیدیم زیرا لواندوفسکی و توماس مولر فوق العاده بودند. این دیدار همیشه ‏دشوار است.بازی های رو در رو: